Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Ja mam Intel Core 2 Duo E6300, 1GB Ramu i GeForce 7600 GT 256MB i ścina mi tylko w lasach momentami, jak gram na najwyższych detalach :)
Dodam tylko, że jak zainstalowałem Obliviona po raz pierwszy, a było to dzień po otrzymaniu komputera, to nie cięło mi w ogóle. Może czas pomyśleć o formacie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:15, Tyron napisał:

Mam 4800athlon 2gb ram i 8600 512 mb 256 bit i oblivion chodzi mi katastrofalnie na średnich
detalach zwalnia mi w lasach okropnie a wmiastach to tnie i zwalnia nie mówiąc już o walce
o co chodzi tego nie wiem ale powiem że taki pożeracz pamięci jakim jest gothic 3 chodzi mi
o klasę lepiej


To dziwne. Bo o ile u mnie Gothic3 chodził na najniższych tak, że nie dało się grać, tak Oblivion na niżej-średnich chodzi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 11:27, Pablo09 napisał:

Słuchajcie....!!!!
Jestem wkurzony ze względu na cenę tej gry....
Kosztuje ona ok. 100 zł. a mogłaby być tańsza gra ma już rok więc jakaś obniżka cenowa mogłaby
być...


Ta gra nawet gdyby kosztowała teraz 150 zł to by była warta swojej ceny. Mnie to wkurza jak kupuję nowego fps''a i przechodzę go w 5 h. A Obliviona można przechodzić setki godzin;) Poza tym co tu może wkurzać - jak nie chcesz to nie kupuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.11.2007 o 17:47, kamceg napisał:

> Słuchajcie....!!!!
> Jestem wkurzony ze względu na cenę tej gry....
> Kosztuje ona ok. 100 zł. a mogłaby być tańsza gra ma już rok więc jakaś obniżka cenowa
mogłaby
> być...
>

Ta gra nawet gdyby kosztowała teraz 150 zł to by była warta swojej ceny. Mnie to wkurza jak
kupuję nowego fps''a i przechodzę go w 5 h. A Obliviona można przechodzić setki godzin;) Poza
tym co tu może wkurzać - jak nie chcesz to nie kupuj.


Popieram. Są ludzie myślący! RPG to najlepsza inwestycja (obok online-shooterów, bo MMORPG to wyciąganie kasy), gra się wiele godzin, a Elder Scrolls się nie nudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś zdjęcie całego pakietu goty (wydanego przez cenege) albo jakiś link do zdjęcia?? Bo szukałem w necie i nigdzie nie mogę znaleźć :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 14:30, wojtasskorcz napisał:

http://www.cenega.pl/gra_opis.php?ID=2074

Kliknij na miniaturkę opakowania i ci się otworzy okno z dużym zdjęciem.


Ale opakowanie już widziałem :P Chodzi mi o zdjęcie tego co jest w środku (tej mapy, poradników itp... ogółem zdjęcie tego co wchodzi w skład pakietu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:53, Nah napisał:

oblivion jest fajny ma ladna grafe i duzo ma modow

No nieźle... Oblivion ma zrąbaną fabułę ale dużo smaczków, zresztą, większość modów jest po angielsku, także..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:55, ShaDoW Energy napisał:

> oblivion jest fajny ma ladna grafe i duzo ma modow
No nieźle... Oblivion ma zrąbaną fabułę ale dużo smaczków, zresztą, większość modów jest po
angielsku, także..


to sie trzeba uczyc jezykow i nie ma problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 15:57, ShaDoW Energy napisał:


> to sie trzeba uczyc jezykow i nie ma problemu
Do mnie tego nie kieruj... Ja bardzo dobrze radzę sobie z angielskim ;)


No i dobrze, w takim razie chyba nie masz problemu z modami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no i nareszcie zakupiłem obliviona po kilku godzinach jestem zadowlony ale na razie tylko zwiedzam świat
a w tym empiku jakoś dziwnie zrobili samo oblivion kosztuje 100zł a game of the year z dodatkami 130zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 16:37, Steel Dogg napisał:

no i nareszcie zakupiłem obliviona po kilku godzinach jestem zadowlony ale na razie tylko zwiedzam
świat
a w tym empiku jakoś dziwnie zrobili samo oblivion kosztuje 100zł a game of the year z dodatkami
130zł


Bo tak jest oficjalnie jak się nie mylę. Oblivion 99zł, a GotY 129zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, a ja sobie zamówiłem wczoraj Obliviona - Edycję Kolekcjonerską i jestem bardzo szczęśliwy! :D
Wszystkich fanów którzy też chcieli by sobie taki prezent sprawić odsyłam do wirtusa, bo EK kosztuje tam 39.90!! (pewnie się nie sprzedało)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 16:01, ShaDoW Energy napisał:


> No i dobrze, w takim razie chyba nie masz problemu z modami? ;)
Racja, lecz jestem Polakiem i gram na polskich modach :)


Aj tam, w czasach powszechnej globalizacji człowiekowi już nie powinno to robć różnicy. Ale to tylko moje zdanie, wiem że możesz mieć inne i szanuje je :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2007 o 17:23, Madt napisał:

Haha, a ja sobie zamówiłem wczoraj Obliviona - Edycję Kolekcjonerską i jestem bardzo szczęśliwy!
:D
Wszystkich fanów którzy też chcieli by sobie taki prezent sprawić odsyłam do wirtusa, bo EK
kosztuje tam 39.90!! (pewnie się nie sprzedało)


hehe fajnie zwykła edycja droższa od kolekcjonerskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

eh.. mam orginalnego Obliviona, ale za słabego kompa - stówa w plecy(kupiłem niedługo po premierze). Choć wg. wymaganych SM-ów powinien działać na GF FX5200, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze istnieją programy obniżające poziom grafiki w Oblivionie takie jak Oblivion TWEAK, czy Oldblivion... Polecam ściągnąć zwłaszcza tego drugiego, bo dzięki niemu można ustawić Obliviona tak, że będzie działał nawet na starym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować