Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 06.11.2007 o 16:45, Probos napisał:

> Oblivion wbrew pozorom nie ma takich dużych wymagań! Mi chodził bardzo dobrze na Celeronie

> 2,66 GHz, Radeon 9550 256 mb i 1 GB RAM. Na takich ustawieniach pogracie sobie na w miarę
dobrych
> detalach z dobrą rozdzielczością. A na pewno będziecie się cieszyć z grafiki, jaką oferuje

> gra :)

Oczywiście, że tak :)
Widać, że ekipie Bethesda Softworks zależało na tej produkcji i naprawdę mocno się do niej
przyłożyli.
Nie to co Piranha i ich Gothic III, to jest dopiero masakra...
Nic, pozostaje nam czekać na TES Online ;) Mam nadzieję, że będzie bez opłat abonamentowych,
jak GW.



Jak dla mnie to może sobie wychodzić TES: Online i mieć abonament, ale ja chcę singlowe TES 5 koniec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.11.2007 o 16:47, kamceg napisał:

Jak dla mnie to może sobie wychodzić TES: Online i mieć abonament, ale ja chcę singlowe TES
5 koniec:P


Nie znasz się ;)
Nie ma nic lepszego, niż nocne rajdy na jakąś wyjątkową silną i potężną bestie... :D
Swoją drogą, na TES 5 też bym się nie obraził :P
PS : Czy jest jakiś mod, który usuwa nieśmiertelność niektórych postaci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja się nie znam... No wiesz co?:P
Po prostu jak dla mnie ta seria stworzona jest do singla i nie wyobrażam sobie żeby Bethesda wypięła się teraz na wszystkich singlowców... po tylu latach istnienia serii!
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja. TES V musi być singlem! Jeśli chcą stworzyć sieciówę to niech nazwą ją Word of Divines albo coś w tym stylu. The Elder Scrolls V to musi być gra singleplayer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:14, Madt napisał:

Racja. TES V musi być singlem! Jeśli chcą stworzyć sieciówę to niech nazwą ją Word of Divines
albo coś w tym stylu. The Elder Scrolls V to musi być gra singleplayer.


Zgadzam się w 100%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:14, Madt napisał:

Word of Divines

sorry za literówkę - oczywiście World :)
A sam pomysł tytułu jest nawiązaniem do World od Warcraft jakby ktoś nie kapował ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2007 o 18:29, Madt napisał:

> Word of Divines
sorry za literówkę - oczywiście World :)
A sam pomysł tytułu jest nawiązaniem do World od Warcraft jakby ktoś nie kapował ^^


Może World of the Nine? Albo World of Almsivi? World of Daedras?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sliczy zielony szklany mieczy jest levelowany i jak zdobędziesz 11-13 lvl (poprawcie mnie) to bandyci (ci twardzi) będą mieli takowy przy sobie. A pozatym to zadaje obrażenia , które są średnie jak na level , który zdobędziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2007 o 20:50, Qba777 napisał:

Sliczy zielony szklany mieczy jest levelowany i jak zdobędziesz 11-13 lvl (poprawcie mnie)
to bandyci (ci twardzi) będą mieli takowy przy sobie. A pozatym to zadaje obrażenia , które
są średnie jak na level , który zdobędziesz.


Oj. To źle. Bo ja już jestem na 15 lvl. Nie idzie go dostać w jakichś ruinach albo kupić gdzieś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2007 o 12:42, Dared00 napisał:

Oj. To źle. Bo ja już jestem na 15 lvl. Nie idzie go dostać w jakichś ruinach albo kupić gdzieś?

w niezmodowanej grze szklane bronie pojawiaja sie dopiero od 20-go poziomu w gore...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące 2 polskich modów. Servants of Dawn i Akatosh Dragon, ściagnąłem z Adamantytowej wieży, ale mam pewne wątpliwości, gdyż jeżeli rozpakowywuję w Data to jest folder z nazwą moda i pisz Texture (Które są w dacie) Meshes, których nie ma w Data, czyli trzeba je przenieść do tego foldera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 07:49, ShaDoW Energy napisał:

Mam pytanie dotyczące 2 polskich modów. Servants of Dawn i Akatosh Dragon, ściagnąłem z Adamantytowej
wieży, ale mam pewne wątpliwości, gdyż jeżeli rozpakowywuję w Data to jest folder z nazwą moda
i pisz Texture (Które są w dacie) Meshes, których nie ma w Data, czyli trzeba je przenieść
do tego foldera?


Teksture musisz nadpisać na podkatalogu Teksture w katalogu Data. "Czysta" gra nigdy nie ma podkatalogu Meshes w katalogu Data, zatem musisz go tam po prostu przenieść razem z plikiem pluginu. Dużo modów dodaje podkatalog Meshes i tą metodą powinien i Twój plugin zadziałać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 09:37, Splocky napisał:

Teksture musisz nadpisać na podkatalogu Teksture w katalogu Data. "Czysta" gra nigdy nie ma
podkatalogu Meshes w katalogu Data, zatem musisz go tam po prostu przenieść razem z plikiem
pluginu. Dużo modów dodaje podkatalog Meshes i tą metodą powinien i Twój plugin zadziałać.


Dzięki, tak też myślałem, w Morku był akurat Meshes, a tutaj trzeba jednak przenieść z moda, no cóż dzięki! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 11:04, Tokix napisał:

witam. Doszły mnie jakieś dziwne plotki, iż ma wyjść nowy Dodatek po : "Knights of the nine"
i "Shiwering Isles"

Prawda to????


Plotki? To może byś link zamieścił? Albo coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2007 o 12:44, ShaDoW Energy napisał:

Nic mi na ten temat nie wiadomo, shivering Isles miał być ostatni... Chyba że nieoficjalny.


Dokładnie. Chociaż przydałby się jeszcze jakiś dodający nowy ląd, ale taki, że nie trzeba by się przenosić jakimiś bramami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.11.2007 o 12:51, wojtasskorcz napisał:

Dokładnie. Chociaż przydałby się jeszcze jakiś dodający nowy ląd, ale taki, że nie trzeba by
się przenosić jakimiś bramami ;)

Racja i żeby nie przycinało przez duże ilości motylków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować