Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 19.12.2007 o 21:00, e.t napisał:

Mam pytanie czy jest daedryczny sztylet? Bo narazie mam ebonowy,który zadaje 18 obrażeń.

Jest, pojawi się w miarę wzrostu lvl ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 21:00, YahooPL napisał:

> Intel Core2Duo E6300
> GeForce7600GT
> 1GB RAM

30 klatek masz gwarantowane z miejsca. Miłej gry :P


Właściwie to już gram, ale chciałem się upewnić xD Chodzi o to, że cienie na postaciach(przynajmniej na nich jest to widoczne) są wyświetlane co najmniej dziwnie, mimo włączenia max detali...nie wiecie co można z tym zrobić??
PS:Na screenach chyba widać o co chodzi, ale w niektórych sytuacjach jest jeszcze gorzej...

20071219211956

20071219212053

20071219212144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może sie mylę, ale wydaje mi się, że to może być wina monitora. Masz zapewne LCD. Jaka masz czas reakcji matrycy przy nim? Być może to jest przyczyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 21:24, YahooPL napisał:

/.../

Sterowniki do karty graficznej polecam sprawdzić ...


Pierwsza porada przy każdym problemie z grafiką;P Miałem ich już wiele, ale zmiana sterowników nic nie pomagała...niemniej jest to pierwsza rzecz jaką można zrobić i jeszcze sam na nią nigdy nie wpadłem (;D), więc i tym razem spróbuję;)

PS:Aha, tylko nie myśl, że nie jestem ci(mimo wszystko) wdzięczny za pomoc xD (taki dziwny mi ten post wyszedł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 21:30, dave03 napisał:

Może sie mylę, ale wydaje mi się, że to może być wina monitora. Masz zapewne LCD. Jaka masz
czas reakcji matrycy przy nim? Być może to jest przyczyna.


W żadnym wypadku to nie zależy od monitora. Grałem i na LCD i Na kineskopie. W Doomie 3 na kineskopie miałem coś takiego a na LCD było wszystko OK. W kilku grach miałem takie coś na LCD a na kineskopie było git. Zawsze pomagały stery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 21:45, YahooPL napisał:

W żadnym wypadku to nie zależy od monitora. Grałem i na LCD i Na kineskopie. W Doomie 3 na kineskopie miałem coś takiego a na LCD było wszystko OK.


Ja właśnie taki efekt miałem w Doomie III na LCD. Wcześniej na CRT wszystko było git. Jednak ze sterami już nic nie kombinowałem, bo nie myślałem, że to może coś zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 21:54, dave03 napisał:

ze sterami już nic nie kombinowałem, bo nie myślałem, że to może coś zmienić.


Sterowniki do kary graficznej zawsze coś zmieniają i myślę, że w tym wypadku też to pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 22:39, gogiell napisał:

Gdy włączyłem Obliviona miałem to samo ;) - ale po zainstalowaniu patcha problemu nie ma -
a właśnie - masz zainstalowany patch ?


Mam edycję GOTY, a ta wszystkie patche zainstalowane już ma, nie??
PS: Dzisiaj pokombinuje ze sterami, może rzeczywiście coś pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 08:15, Splinter Cell1 napisał:

Mam edycję GOTY, a ta wszystkie patche zainstalowane już ma, nie??
PS: Dzisiaj pokombinuje ze sterami, może rzeczywiście coś pomoże...


Daj spokój: ja odkąd mam Obliviona zmieniałem sterowniki kilka razy, zawsze były najnowsze i co? I nic, po prostu wyłączyłem te wkurzające cienie. Zawsze to trochę mniejsze obciążenie dla systemu. W Morku też zalecano wyłączyć cienie w czasie rzeczywistym, bo spowalniały grę, a wyglądały bardzo przeciętnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.12.2007 o 18:02, Madt napisał:

> mam angielską wersję podczas instalacji spolszczenia musze zaktualizować gre do wersji
1.1
> w pewnym momencie takie coś wyskakuje "old file".... naciskam na Ok i się wyłącza
Spróbuj najpierw zainstalować oddzielnie patch 1.1, a dopiero potem spolszczenie. Może to coś
da...

a z kąd dostać osobne spolszczenie bo ja mam razem aktualizacje i spolszczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już dawno jestem tzw.paznokiem mrocznego bractwa wypełniłem dla ,tego luciena 2 zadania,po ilu spotkam się z matką nocy bo na youtuber ją widziałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SPOJLER
Z Matką Nocą spotkasz się dopiero w ostatnim zadaniu dla Mrocznego Bractwa, więc jeszcze trochę Ci zostało;)
KONIEC SPOJLERA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.12.2007 o 17:34, klaser napisał:

a z kąd dostać osobne spolszczenie bo ja mam razem aktualizacje i spolszczenie

Chodzi mi o to żebyś najpier wgrał sam patch 1.1, potem spolszczenie się zainstaluje bez wgrywania patch''a (bo będzie ion już wgrany)... Bo jeśli patch nie jest zainstalowany to spolszczenie samo go wgrywa.
Mam jeszcze pytanie: Czy instalujesz to spolszczenie na grę bez żadnych modów, patchów itp., na "czystą" wersję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak trafić do kapliczki kyneretha (KOTN), znalazłem tam tylko kapliczke jakiejś daedry, brame oblivionu i jakąś pustelnie, może ktoś coś poradzić, bo szuałem wczoraj ze 2 godziny i za cholere nie moge znaleźć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować