Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 31.12.2007 o 00:33, Tokix napisał:

grałem kupe czasu w Obliviona, ale wciąż się zastanawiam, czy w końcu tam był ten Szary Lis
(czy jak mu tam) jeśli tak, to gdzie??:D

Wykonywałeś zadania dla gildi? Szary Lis zleca nam różne rzeczy w późniejszym stadium, jeżeli jesteśmy wyższą rangą. Potem chce abyśmy wykonali pewne finalne zadanie. Sami stajemy się po nim Szarym Lisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 00:33, Tokix napisał:

grałem kupe czasu w Obliviona, ale wciąż się zastanawiam, czy w końcu tam był ten Szary Lis
(czy jak mu tam) jeśli tak, to gdzie??:D


To tak naprawdę jest Hrabia, któregoś z miast. Potem daje nam swoją maskę, w której możemy bezkarnie kraść i mordować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie jeśli chodzi o Szarego Lisa to w jaki sposób można go złapać?Żebracy opowiadają mi że można się z nim spotkać w dzielnicy portowej o północy ale ja tam nikogo nie spotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 10:04, Master J napisał:

A właśnie jeśli chodzi o Szarego Lisa to w jaki sposób można go złapać?Żebracy opowiadają mi
że można się z nim spotkać w dzielnicy portowej o północy ale ja tam nikogo nie spotkałem.

Musisz Udać się do ogrodu Daelotha w portowej części i tam będzie "prawa ręka" Szarego Lisa. Będzie Ci dawał zadania, które masz wykonać. Oczywiście musisz tam być około 12 w nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Musisz po prostu zacząć wykonywac wątek "Gildii Złodzieji". Czyli jeśli już wiesz o tym, że trzeba się udać do Dzielnicy Portowej o północy to zaznacz sobie tą misję w dzienniku i wskaże Ci dokładne miejsce. Stoi tam człowiek imieniem Armand Christopher. Zagadaj z nim i dalej już odkryj sam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 10:10, YahooPL napisał:

/.../

Musisz po prostu zacząć wykonywac wątek "Gildii Złodzieji". Czyli jeśli już wiesz o tym, że
trzeba się udać do Dzielnicy Portowej o północy to zaznacz sobie tą misję w dzienniku i wskaże
Ci dokładne miejsce. Stoi tam człowiek imieniem Armand Christopher. Zagadaj z nim i dalej już
odkryj sam ...

Dawno nie grałem zapomniałem już imion niektórych postaci, aczkolwiek ważnych postaci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 10:11, ShaDoW Energy napisał:

Dawno nie grałem zapomniałem już imion niektórych postaci, aczkolwiek ważnych postaci ;)


Zdarza się :P
W każdym bądź razie etap pracy dla złodzieji warto wykonać bo jest naprawdę klimatyczny i niezłe rzeczy można zgarnąć pod koniec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 10:34, YahooPL napisał:

> Dawno nie grałem zapomniałem już imion niektórych postaci, aczkolwiek ważnych postaci
;)

Zdarza się :P
W każdym bądź razie etap pracy dla złodzieji warto wykonać bo jest naprawdę klimatyczny i niezłe
rzeczy można zgarnąć pod koniec...

Cóż ja też w sumie mam pytanie... Popatrz, w poradniku pisze że pod koniec można znaleźć część sprzedanych przez siebie dóbr które ukradliśmy, gdzie to jest? I jeszcze jedno, nie potrafię otworzyć drzwi, nie pamiętam bo grałem dawno, wiem że to było w posiadłości Szarego Lisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

No te drzwi znajdują się w tych Ogrodach co stał tam ten koleś Armand Christopher. Na ścianie się pojawią a wokół będą kwiatki. W środku będzie dużo złodziei i będą niektóre z tych rzeczy co ukradłeś.

Master J ----> Nie ma już żadnej Areny ani nawet jej namiastki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 10:47, YahooPL napisał:

/.../

No te drzwi znajdują się w tych Ogrodach co stał tam ten koleś Armand Christopher. Na ścianie
się pojawią a wokół będą kwiatki. W środku będzie dużo złodziei i będą niektóre z tych rzeczy
co ukradłeś.

Cóż ja tam nic nie znalazłem :( Co do areny Tylko walczmy z potwokami jak jesteśmy Czempionem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 10:51, ShaDoW Energy napisał:

Cóż ja tam nic nie znalazłem :(


Drzwi nie znalazłeś czy w środku nie znalazłeś tych przedmiotów ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 10:54, YahooPL napisał:

> Cóż ja tam nic nie znalazłem :(

Drzwi nie znalazłeś czy w środku nie znalazłeś tych przedmiotów ???

Przedmiotów, a w posiadłości są na wyższym piętrze drzwi których otworzyć nie umie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 10:58, ShaDoW Energy napisał:

Przedmiotów, a w posiadłości są na wyższym piętrze drzwi których otworzyć nie umie.


Nie pamiętam już tego dokładnie ale wiem, że nic nadzwyczajnego nie było wśród przedmiotów. A pokój na samej górze należy do ciebie więc powinieneś dostać klucz od Szarego Lisa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 11:10, YahooPL napisał:

> Przedmiotów, a w posiadłości są na wyższym piętrze drzwi których otworzyć nie umie.

Nie pamiętam już tego dokładnie ale wiem, że nic nadzwyczajnego nie było wśród przedmiotów.
A pokój na samej górze należy do ciebie więc powinieneś dostać klucz od Szarego Lisa...

Klucz O_o Nie ma klucza dał mi tylko czapkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 11:14, ShaDoW Energy napisał:

Klucz O_o Nie ma klucza dał mi tylko czapkę :D


Aha. A dokąd prowadzą te drwi i na ile są zamknięte ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 11:19, YahooPL napisał:

> Klucz O_o Nie ma klucza dał mi tylko czapkę :D

Aha. A dokąd prowadzą te drwi i na ile są zamknięte ??

Są zamknięte bo... nie wiem klikam otwórz a nazwa tych drzwi mi mignęła i nic... Nie wiem już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 11:22, ShaDoW Energy napisał:

Są zamknięte bo... nie wiem klikam otwórz a nazwa tych drzwi mi mignęła i nic... Nie wiem już.


To dość dziwne. Nie pamiętam jednak dokładnie. Musze zagrać i sprawdzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2007 o 11:23, YahooPL napisał:

> Są zamknięte bo... nie wiem klikam otwórz a nazwa tych drzwi mi mignęła i nic... Nie wiem
już.

To dość dziwne. Nie pamiętam jednak dokładnie. Musze zagrać i sprawdzić :P

Najpierw są piwnice potem pokój i schody do góry. Tam te drzwi u góry są zablokowane :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować