Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 22.02.2008 o 17:52, pawlo131 napisał:

Kurcze naprawdę wielka różnica! Masz więcej screenów w stylu tego pierwszego?


To nie są moje screeny. Po prostu w google image znalazłem. Jest tam jeszcze trochę tego poszukaj.
Póki co ściągam tego moda i zostało jeszcze tylko 4 i pół godziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemka, morzecie podac jakąs fajną stronke z dobrymi modami,tylko rzeby byłybezpłatne i nie wymagały rejestracij??? Przeczytałem własnie wasze posy o tym modzie co zmnienia grafike, Czy na takim configu dzjałało by mi płynnie???<config podany w podpisie poniżej>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 09:36, michal hunter napisał:

Siemka, morzecie podac jakąs fajną stronke z dobrymi modami,tylko rzeby byłybezpłatne
i nie wymagały rejestracij???


A jaki problem jest z rejestracją w darmowym serwisie. Jak mogłeś się zarejestrować na gram.pl to i tak możesz.

Dnia 23.02.2008 o 09:36, michal hunter napisał:

Przeczytałem własnie wasze posty o tym modzie co zmnienia
grafike, Czy na takim configu dzjałało by mi płynnie???<config podany w podpisie poniżej>


Na takim kompie, pewnie, że Ci będzie chodzić na maksa detalach.

Jeżeli interesują Cię mody poprawiające grafikę w Oblivionie to poczytaj sobie tutaj:
http://www.elderscrolls.phx.pl/forum/index.php?showtopic=29212

Jeżeli interesują Cię jeszcze inne mody to tutaj też coś znajdziesz:
http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_remository&Itemid=11&fu nc=select&id=46

EDIT: Ten ostatni link sobie skopiuj do przeglądarki i usuń z niego tą spację ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem z instalacją moda do poprawiania tekstur w oddali w instalatorze jest napisane

Extract to your Data\textures\landscapelod\generated folder,
overwriting any already there.


problem jest taki , że jak wchodzę do folderu data to nie ma tam folderu textures

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 10:28, cmurder napisał:

Witam mam pewien problem z instalacją moda do poprawiania tekstur w oddali w instalatorze
jest napisane

Extract to your Data\textures\landscapelod\generated folder,
overwriting any already there.


problem jest taki , że jak wchodzę do folderu data to nie ma tam folderu textures


Jeśli niema tam tych folderów sam je stwórz i wypakuj zawartość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 11:49, klaser2 napisał:

zna ktoś jakieś fajne mody do obka?? z tesnexus


Znać to pewnie każdy zna i ma swoje ulubione mody, powiedz dokładnie jakie mody Cie interesują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 13:11, Rafix 06 napisał:

Ja nie instalowałem żadnych modów do Obliviona. Chociaż... chyba trafił się jeden na
jakąś wyjątkową zbroję :D


Ja w ogóle radze odpuścić mody. To najlepsze wyjście. Wole grać na oryginalnej grze niż z jakimiś zmianami nawet tymi drobnymi. Poza tym zawsze jak chciałem się zabrać za mody to pierwszy który wgrywałem niszczył grę więc mam już stałą opinię i powiedziałem sobie, że nic juz nie wgrywam. Zobaczę jeszcze tylko to poprawienie tekstur jak działa i koniec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 13:22, YahooPL napisał:

> Ja nie instalowałem żadnych modów do Obliviona. Chociaż... chyba trafił się jeden
na
> jakąś wyjątkową zbroję :D

Ja w ogóle radze odpuścić mody. To najlepsze wyjście. Wole grać na oryginalnej grze niż
z jakimiś zmianami nawet tymi drobnymi. Poza tym zawsze jak chciałem się zabrać za mody
to pierwszy który wgrywałem niszczył grę więc mam już stałą opinię i powiedziałem sobie,
że nic juz nie wgrywam. Zobaczę jeszcze tylko to poprawienie tekstur jak działa i koniec
;)

wiele tracisz ;P mod ktory zainstalowałes i ktory niszczył ci grę (? w sensie - chrzaniło się, gryzło z ustawieniami? xd) byl najwidoczniej jednym z paru tysięcy niedopracowanych ;P jest wiele fajnych modów które są bardzo popularne, błędy w niemlaże całości naprawione i działają świetnie :> a to co dodają to mrrr... i nie tylko tekstury, ale np. alivewaters - ryby, wodorosty itd.
na gramsajcie opisałam trochę fajnych pluginów ;P zajrzyj jak chcesz - na stronie mały link po prawej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 13:22, YahooPL napisał:

> Ja nie instalowałem żadnych modów do Obliviona. Chociaż... chyba trafił się jeden
na
> jakąś wyjątkową zbroję :D

Ja w ogóle radze odpuścić mody. To najlepsze wyjście. Wole grać na oryginalnej grze niż
z jakimiś zmianami nawet tymi drobnymi. Poza tym zawsze jak chciałem się zabrać za mody
to pierwszy który wgrywałem niszczył grę więc mam już stałą opinię i powiedziałem sobie,
że nic juz nie wgrywam. Zobaczę jeszcze tylko to poprawienie tekstur jak działa i koniec
;)


pobpieram. Tak samo myślę, że nie potrzebnie jest instalować mody... Chyba, że zrobione przeze mnie (modów nie robie, ale jak bym zrobił, to bym uruchomił) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba instalować modów bo i bez nich gra jest (prawie) idealna! Chociaż jeśli komuś nie przypadł do gustu ciągłe zwiększanie statystyk przeciwników, to może sobie zainstalować mod usuwający ten "system", że tak to nazwę :) Mi osobiście bardzo przypadł on do gustu, pamiętam jak w Morku nie miałem co robić, bo mój heros był tak napakowany że każdą kreaturę pozbawiał łba jednym cięciem :P a tutaj cały czas trzeba się "męczyć" żeby kogoś zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2008 o 13:22, YahooPL napisał:

Ja w ogóle radze odpuścić mody. To najlepsze wyjście. Wole grać na oryginalnej grze niż
z jakimiś zmianami nawet tymi drobnymi. Poza tym zawsze jak chciałem się zabrać za mody
to pierwszy który wgrywałem niszczył grę więc mam już stałą opinię i powiedziałem sobie,
że nic juz nie wgrywam. Zobaczę jeszcze tylko to poprawienie tekstur jak działa i koniec ;)


Dlaczego ma sobie ktos odpusic mody nawet nie probujac ich? :]
Coz, rozni my wszyscy jestesmy pod tym wzgledem... jeden woli grac tylko w niezmodyfikowany oryginal, drugi instaluje na potege modyfikacje, a trzeci je tylko tworzy, a nastepny wszystko po trochu...;]
Dla mnie akurat Oblivion znudzil sie po 1-szym przejsciu, bo wlaciwie za drugim razem nic nowego by mnie nie spotkalo - wszystko co mozna zrobic i zobaczyc w oryginalnej grze da sie doswiadczyc juz podczas pierwszej rozgrywki - nie ma imho sensu grac dugi raz w to samo :]
Ale ja pewnie jakis dziwny jestem, gdyz nawet Oblivion z modami, mnie tak nie wciagnal - od ponad roku nie gram w Obliviona wcale a tylko mody czasem do niego tworze ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Mam problem a mianowicie parę miesięcy temu odinstalowałem Obliviona a teraz jak chcę zainstalowac pojawia mi się komunikat czy chcę całkowicie odinstalowac grę .Gdy daje tak usuwa się i pisze że zakończyło się sukcesem i nie pojawia się instalacja. Odinstalowałem wszystkie pliki jakie zostały ale dalej się pojawia komunikat o usuwanie gry. Co mam zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, głupi problem :/ - albo jakiś programik (CCleaner), albo wywal wszystkie pliki obka z rejestru ( w "uruchom" wpisz regedit).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może to i to troszke głupie pytanie, ale napotykam na bramy do otchłani co kawałek, wie ktoś może ile ich jest? Tak ogólnie na całej mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować