Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 29.03.2008 o 18:57, Union Pacific napisał:

Hmm... brakuje mi trochę mapy, takiej jak była w Morrowindzie (a może jest, a ja jej
nie potrafię włączyć?). Jest jedynie dość archaiczny kompas.

Ale ogólnie gra świetna, fajnie, ciekawie się walczy, fabuła ciekawie się zaczyna i wiele
nowości w porównaniu z Morrowindem :D


Próbowałeś wcisnąć klawisz F4 albo w Ekwipunku kliknąć na symbol kompasu? Jeżeli mapa wydaje ci się za mała, to gdzieś w sieci powinien krążyć mod, który zmienia interfejs na rzekomo bardziej przystępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 18:59, Meledictum napisał:

Próbowałeś wcisnąć klawisz F4 albo w Ekwipunku kliknąć na symbol kompasu? Jeżeli mapa
wydaje ci się za mała, to gdzieś w sieci powinien krążyć mod, który zmienia interfejs
na rzekomo bardziej przystępny.


DarkUI się zwie i znalazłem nawet cztery wersje. Niestety z polską wersja jest coś skopane i trzeba sie bawić w podmienianie czcionek itp. itd. Ogólnie to zadanie mnie przerasta a interfejs naprawdę fajnie wygląda po takich zmianach.

Z tego co wiem to grasz na angielskiej wersji więc Ty nie musisz się o to martwić. Zajrzyj sobie tutaj:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=250&pid=12751

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie skąd można darmowo i(najlepiej)bez rejestracji pobrać mod który pozwala walczyć dwiema broniami na raz??
I pytanie:Czy gra będzie nadal po polsku??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy da się usunąć dusze z wielkich kamieni dusz? Chodzi mi o to, że jak np. jest w jednym poziom dusz(czy coś takiego):słaby to czy da się to zmienić na brak? Bo jak wiadomo 5 pustych wielkich kamieni dusz potrzebne jest do wyleczenia się z wampiryzmu, a ja mam same takie w których już są jakieś schwytane dusze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Niestety przeszukałem tesnexus i planetelderscrolls, lecz nic nie znalazłem. Pomysł jednak bardzo ciekawy, ale chyba dość trudny do wykonania by był, bo musiałby ostro zmienić silnik gry. Co do polskiej wersji to nie martw się 95 % modów angielskich działa bezproblemowo na polskiej wersji. Błędy mogą wystąpić tylko jak jakieś zadania sobie chcesz dodać to gry to angielska treść z dziennika może Ci sie zmieszać z tą polską i efekt będzie fatalny.

4YoU ---> Nie bawiłem się w te dusze, ale z tego co wiem to usunąć taką duszę można tylko przy zaklinaniu przedmiotu. Wtedy jednak wraz z duszą znika Ci kamień. A wielkie kamienie duszy można legalnie pozbierać z gablotek w Gildii Magów. Dołącz do niech a będziesz sobie mógł opróżniać wszystko do woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 21:08, gorn63 napisał:

Mod napewno jest,widziałem filmy na YouTube itp.

Wydaje mi się, że ta druga broń jest używana jako broń tylko i wyłącznie do blokowania (jak tarcza) i nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 21:08, gorn63 napisał:

Mod napewno jest,widziałem filmy na YouTube itp.


Jeśli chodzi Ci o coś tego typu to nie załamuj mnie, że chcesz grać na takiej żenadzie. Absolutnie tragiczny efekt i debilnie nakręcony filmik. Odradzam chyba, że widziałeś inny filmik.

http://pl.youtube.com/watch?v=3vSWKuHl_rE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 21:22, YahooPL napisał:

> Mod napewno jest,widziałem filmy na YouTube itp.

Jeśli chodzi Ci o coś tego typu to nie załamuj mnie, że chcesz grać na takiej żenadzie.
Absolutnie tragiczny efekt i debilnie nakręcony filmik. Odradzam chyba, że widziałeś
inny filmik.

http://pl.youtube.com/watch?v=3vSWKuHl_rE


Kolejny dowód na to, że nie zawsze warto instalować wszystkie mody jak leci. W ogóle daje to jakieś efekty oprócz tego, że druga broń jest ozdobnikiem? o.,,.o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 21:27, Meledictum napisał:

Kolejny dowód na to, że nie zawsze warto instalować wszystkie mody jak leci. W ogóle
daje to jakieś efekty oprócz tego, że druga broń jest ozdobnikiem? o.,,.o

Taki, że ma działać jak tarcza, ale w niektórych przypadkach jak wspomniałeś to tylko ozdobnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 21:27, Meledictum napisał:

Kolejny dowód na to, że nie zawsze warto instalować wszystkie mody jak leci. W ogóle
daje to jakieś efekty oprócz tego, że druga broń jest ozdobnikiem? o.,,.o


Ogólnie to ta druga broń zwisająca u góry bardziej by mnie wkurzała niz dawała jakąś radość. Kretynizm do kwadratu.

Żeby nie pozostawiać niesmaku dam coś takiego co znalazłem przed chwilą. Zna ktoś szczegóły tej modyfikacji ???

http://pl.youtube.com/watch?v=Xv1fHGqDgJY&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że czasem jak chcę wziąć jakiś przedmiot to "łapka" jest czerwona, a jak inne to normalna, żółtawa. Co to oznacza? Jak brałem te czerwone to nic złego się nie działo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Zauważyłem, że czasem jak chcę wziąć jakiś przedmiot to "łapka" jest czerwona, a jak
> inne to normalna, żółtawa. Co to oznacza? Jak brałem te czerwone to nic złego się nie
> działo...
"Czerwona łapka" oznacza kradzież. Jeżeli strażnicy złapią Cię to zabierają całą zdobycz. Najlepiej jest takie rzeczy sprzedawać u gości wyznaczonych przez Thieves Guild.

EDIT: Crap nie oznaczyło się jako odpowiedź. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... bo ukradłem konia z opactwa Weynon aby dostać się do Kvatch, i nie uśmiecha mi się myśl jego konfiskaty :/ Da się jakoś zrobić, by ten przedmiot był Twój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 21:51, Union Pacific napisał:

Hmm... bo ukradłem konia z opactwa Weynon aby dostać się do Kvatch, i nie uśmiecha mi
się myśl jego konfiskaty :/ Da się jakoś zrobić, by ten przedmiot był Twój?

Co do konia z Weynon to mogłeś pogadać z mnichem na parterze opactwa, a ten dałby Ci dostęp do wierzchowca. Poza tym ten koń(kradziony) po jakimś czasie zniknie (przynajmniej ja tak miałem). Aby mieć własnego konia polecam skoczyć do Leyawiin i tam zakupić wierzchowca za marne 500 sztuk złota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja mam problem z uzbieraniem 50, a Ty tu o 500 mówisz :/ Koń jak mniemam jest śmiertelny?

I jeszcze jedno: Można mieć jakiś swój pokój albo dom? Przydałby się jako magazyn...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam małe pytanko
warto inwestować w gre przy laptopie Intel Pentium Dual-Core T2080 (1.73GHz)| 2 giga raum DDR II 533| ATI Mobility Radeon X2300 128MB VRAM (256 TurboCache) ? jak i czy będzie chodziło na średnich detalach ? proszę o pomoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.03.2008 o 21:57, Union Pacific napisał:

Heh, ja mam problem z uzbieraniem 50, a Ty tu o 500 mówisz :/ Koń jak mniemam jest śmiertelny?

Tak konik jest śmiertelny oprócz super-konia zwanego Shadowmere.

Dnia 29.03.2008 o 21:57, Union Pacific napisał:

I jeszcze jedno: Można mieć jakiś swój pokój albo dom? Przydałby się jako magazyn...

Tak można kupić sobie chałupę. Najtańsze chodzą od 5 patyków wzwyż. Jako magazynu można używać jakiegoś domu gildiowego (niepewne miejsca poza tym trzeba być w gildii) bądź ciała pewnego ziomka ze Skingradu, które nigdy nie zniknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować