Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 27.01.2009 o 16:38, Ćpunek01 napisał:


> w Gothic, Oblivion taki zachwalany, a tu jeszcze większe błędy :[
No bez przesady, grałem i w G3 i w Obliviona, i to Oblivion prezentuje się dużo lepiej,
także pod względem bugów.
Rozumiem że spałeś w łóżku, żeby nie było niedomówień :P Ew. może mylisz broń? ;) Np.
jednoręczny i dwuręczny miecz o bardzo podobnych nazwach?


Mam sejwa gdzie byłem jeszcze na poziomie 15 (teraz jestem na 19) i ten sam miecz zadawał 13 obrażeń (teraz 11) mam te same zbroje i łącznie dawały 41 KP (teraz mam 37) leczenie pomniejszych ran kosztowało mnie many 12 (teraz 16) itp. itd. natomiast siła inteligencja, ciężki panceż itp. mam teraz odpowienio wyższe...

Co do błędów, w Gothic zdarzało sie wiele, ale takie że same z siebie skille ci bez powodu spadają, to nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.01.2009 o 17:08, Drizzt Drow napisał:

Co do błędów, w Gothic zdarzało sie wiele, ale takie że same z siebie skille ci bez powodu
spadają, to nie było.

Heh... no to nie wiem. Ja takiego buga nie miałem. W takiej sytuacji jedyne co ja mogę radzić, to wczytanie dobrego sejwa, o ile to możliwe (nie każdemu chce się znów przechodzić ileś godzin gry...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 17:08, Drizzt Drow napisał:

>

A jesteś pewien, że masz naprawiony ekwipunek? Im w gorszym jest stanie, tym słabsze ma statystyki ;) Czasem można przeoczyć taki detal ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak odkryłem co to jest, aż dziw że w tym temacie nie było to poruszone!!
Zombie zaraziły mnie chorobą: "opary astralne" wszystkie skille mi poleciały, najgorsze jest to że nigdzie nie pisze na co jestem chory (jest tylko komunikat przez kilka sekund od zakażenia), eliksir leczenia chorób nie pomaga i nie mam bladego pojęcia jak sie z tego wyleczyć! pomoże mi ktoś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.01.2009 o 16:54, Drizzt Drow napisał:

Chyba jednak odkryłem co to jest, aż dziw że w tym temacie nie było to poruszone!!
Zombie zaraziły mnie chorobą: "opary astralne" wszystkie skille mi poleciały, najgorsze
jest to że nigdzie nie pisze na co jestem chory (jest tylko komunikat przez kilka sekund
od zakażenia), eliksir leczenia chorób nie pomaga i nie mam bladego pojęcia jak sie z
tego wyleczyć! pomoże mi ktoś? ;)


Tak jak napisał już ArekForn, wystarczy, że pójdziesz do świątyni aktywujesz chyba jakiś tam posąg i będziesz zdrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 10:46, Drizzt Drow napisał:

ok super, a gdzie konkretnie ta świątynia?

W każdym mieście, trudno jej nie zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 10:46, Drizzt Drow napisał:

ok super, a gdzie konkretnie ta świątynia?


Tak jak już napisał krl.krl, świątynie są w każdym większym mieście. To praktycznie największy budynek i trudno go przeoczyć. Wchodzisz do środka i podchodzisz to takiej jakby sadzawki (która zwykle jest umieszczona na końcu pomieszczenia za ławkami), wciskasz "spacje" i wszystkie dolegliwości znikają. No chyba że ugryzł Ci jakiś wampir i minął już określony czas na uleczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czy my napewno mówimy o tej samej grze? w Imperial City jest dzielnica świątynna, na sodku jest tam tylko Światynia Jedynego, ale na sadzawce na środku nie ma ŻADNEJ reakcji, ponad 20min poświeciłem na kombinowanie i chodzenie przy niej :/

PS.
a z wampira sie wyleczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Akurat Imperial City jest nieco inne pod tym względem, ale wszystkie pozostałe miasta (chyba wliczając w to nawet Kvatch) mają prostą, łatwo zauważalną świątynię, na której środku masz ołtarz, który Cię pięknie ze wszystkiego wyleczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ile zajmuje przejście głownego wątku fabularnego i wszystkich zadań pobocznych? Czy po przejściu wszystkich questów będe mógł cały czas przemierzać świat gry? Jak wygląda sytucacja z odradzaniem się wrogów? Czy świecie gry poruszamy się teleportami czy możemy cały obszar rozgrywki przejechać na koniku?:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2009 o 12:42, Piterixos napisał:

Ile zajmuje przejście głownego wątku fabularnego i wszystkich zadań pobocznych?

Wystarczająco długo by zniechęcić do dłuższego poszukiwania zadań pobocznych.

Dnia 08.02.2009 o 12:42, Piterixos napisał:

Czy po przejściu wszystkich questów będe mógł cały czas przemierzać świat gry?

Tak.

Dnia 08.02.2009 o 12:42, Piterixos napisał:

Jak wygląda sytuacja z odradzaniem się wrogów?

Odradzają się, ale jest ich mniej, w miejscach, w których już byłeś - jaskinie, ruiny. (bynajmniej takie mam wrażenie)

Dnia 08.02.2009 o 12:42, Piterixos napisał:

Czy świecie gry poruszamy się teleportami czy możemy cały obszar rozgrywki przejechać na koniku?:-)

Obie opcje są możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zna ktoś może nazwę moda do Obliviona (działającego z oficjalnymi dodatkami), który usuwałby autoawans przeciwników wraz z postacią gracza i pozostawiał do pierwszych zadań niskopoziomowe potwory, do późniejszych wysokopoziomowe, aby zdobywanie poziomów doświadczenia miało jakiś sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 14:23, Kadaj napisał:

/.../

Oscuro''s Oblivion Overhaul, w skrócie OOO - wpisz w Google to ci wyskoczy kilka stronek, z których można go pobrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj dostałem Obliviona w seri SuperSeller i mam problem, a mianowicie, mimo zaistalowania patcha PL gra jest w języku angielskim. Niby menu jest Polskie ale WSZYSTKIE napisy pojawiające się podczas gry są po angielsku, odpowiedzi też. To ma być ''''jedna z największych i najleprzych lokalizacji wszech czasów''''? wolne żarty.
Co mam zrobić żeby polonizacja objłęła też dialogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 17:54, Piterixos napisał:

Dzisiaj dostałem Obliviona w seri SuperSeller i mam problem, a mianowicie, mimo zaistalowania
patcha PL gra jest w języku angielskim. Niby menu jest Polskie ale WSZYSTKIE napisy pojawiające
się podczas gry są po angielsku, odpowiedzi też. To ma być ''''jedna z największych i
najleprzych lokalizacji wszech czasów''''? wolne żarty.
Co mam zrobić żeby polonizacja objłęła też dialogi?


A masz zaznaczone spolszczenie tam gdzie się mody włącza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować