Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2009 o 11:14, The_Nemezis napisał:

Podałby ktoś jakiś fajny bulid na złodzieja z łukiem?


Polecam coś takiego:

Rasa:
Leśny elf

Główne atrybuty:
Zręczność
Szybkość

Główne umiejętności:
Celność
Skradanie się
Akrobatyka
Atletyka
Zabezpieczenia
Pozostałe dwie umiejętności zależą od tego jakim typem złodzieja chcesz grać. Ja polecam
Retoryka, Handel - do łatwiejszego nawiązywania kontaktów z NPC'' ami
Iluzja, Przemiana - do magicznego złodzieja, który potrafi robić się niewidzialny lub otwierać zamki magią.
Ostrza, Blok - do gościa, który zabija nie tylko z łuku. PS: Z mieczy walisz większe obrażenia krytyczne podczas ataku z zaskoczenia.

Znak zodiaku:
Dowolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 18:39, Peter44 napisał:

Czy po zakończeniu głównego wątku Kvatch się odbuduje?

Nie, ale jest chyba jakiś mod, który odbudowuje Kvatch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich mam pewien problem. Otóż któregoś razu gdy bawiłem się edytorem postaci zauważyłem, że podstawowa postać np. Imperial(a mam mod all shapes and sizes który daje różne modele postaci), zamiast opisu widnieje tekst This text must to be reconstituted, a problem jest taki że nie mogę dodać konkretnego stylu włosów dla postaci bo przestał je odczytywać. Czy jest to wina jakiegoś modu? statnio dawałem nowe mody ale nie były one związane z ą tematyką jak włosy czy postacie. Może to wina nie modu, ale jakiś tekstur, plików od postaci czy wyglądu, wzucałem do folderu takie pliki, ale to nie były pliki od modów zzwiązanych z wyglądem. Czy ktoś wie, o co chodzi z tym tekstem w edytorze i jak to naprawić.Zależy mi na tych włosach. Czekam na pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2009 o 19:20, Peter44 napisał:

Sory za dubla (nie mogę edytować)
Czy jest po polsku i czy potem da się tam kupić dom?

Chodzi ci o Obliviona ogólnie czy któryś z dodatków albo modów? Jeśli chodzi o Obliviona i dodatki to jest w wersji ang ale jest patch polonizujący do wersji kinowej zatem masz wybór jak wolisz grać w oryginalnych wersjach językowych (brakuje mi tego w pełnych spolszczeniach :/ ). Domy bez problemu można kupić czasami masz z nimi questy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 15:08, Peter44 napisał:

Mam na myśli mod o którym mowił Desann235, nie widać?

To w takim razie na forum przyjęło się że jeśli jakis post dotyczy poprzedniego to odpowiada się a nie dodaje się przez "dodaj post".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 15:18, Los_Emilos napisał:

> Mam na myśli mod o którym mowił Desann235, nie widać?
To w takim razie na forum przyjęło się że jeśli jakis post dotyczy poprzedniego to odpowiada
się a nie dodaje się przez "dodaj post".


Sory (spieszyłem się)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.07.2009 o 15:18, Los_Emilos napisał:

> Mam na myśli mod o którym mowił Desann235, nie widać?
To w takim razie na forum przyjęło się że jeśli jakis post dotyczy poprzedniego to odpowiada
się a nie dodaje się przez "dodaj post".

Błądzić jest rzeczą ludzką a na dodatek ja też dokładnie nie przeczytałem wszystkich postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej potrzebuję pomocy, trafiłem na dziwny błąd. Otóż od dawna nie grałem w Obka, dzisiaj zainstalowałem i co się dzieje - mysz nie działą jak trzeba. Kiedy ruszę nią trochę szybciej, to teleportuje się ona na krawędź ekranu (w menu gry) i gdy chcę ją od tej krawędzi odciągnąć, to znowu się teleportuje do jakiejś krawędzi no *****, a kiedy jakimś sposobem (klawiaturą) włączę już właściwą rozgrywkę, to przy mocniejszym poruszeniu myszą kamera goni jak szalona we wszystkie strony. Reinstalka nie pomaga, tak samo update sterów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Gdzie mogę nauczyć się zaklęć mistycyzmu?
2.Jak można pętać dusze i co można później z tymi duszami zrobić?
3.Gdzie mniej więcej jest Weatherland,wiąże sie to z questem od Gilberta Jemain albo jego bliźniaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2009 o 22:24, Revar napisał:

2.Jak można pętać dusze i co można później z tymi duszami zrobić?


Musisz dysponować odpowiednim czarem (Chwytanie dusz) i posiadać w ekwipunku kamienie dusz do których bedziesz owe dusze łapał. Następnie za ich pomocą możesz naładować magiczne przedmioty, które pewnie posiadasz w swoim ekwipunku. Do naładowania przedmiotów możesz też wykorzystać kamienie Warla (są nawet lepsze, bo jeden taki kamień naładuje Ci automatycznie wszystkie przedmioty które posiadasz w swoim ekwipunku), ale je niestety dość trudno znaleźć. Najlepiej szukać ich w ruinach.

Dnia 13.07.2009 o 22:24, Revar napisał:

3.Gdzie mniej więcej jest Weatherland,wiąże sie to z questem od Gilberta Jemain albo
jego bliźniaka :P


Chyba chodzi tutaj o Weatherleah. W Chorrol znajdź niejakiego Sabine Laula, który rezyduje w gildii wojowników a on ową miejscowość zaznaczy na Twojej mapie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam All.. Mam tutaj delikatny problem który już mnie zaczyna irytować z każdą próbą. Otóż postanowiłem na pewien czas odejść od grania w Diablo ][ na BN i ponownie zacząć grać w TES 4 Oblivion ... Wszystko działa ładnie ale problem mam z patchami, wcześniej działały jak należy teraz gdy chcę je zainstalować nic się nie dzieję za każdym razem po kilku sekundach program nie odpowiada a dysk mieli na full obrotach przez określoną ilość czasu ... ktoś wie jak to załatać ? bądź miał podobny problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować