Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Ja mam takie jedno pytanko, bo jeszcze nie mam tej gry, ale wkrótce zamierzam ją kupić. Więc pytanie brzmi: Czy w grze The Elder Scrolls IV: OBLIVION można walczyć dwiema rodzajami broni? No wiecie, że na przykład sztyletem i krótkim mieczem naraz. Bo tak jakoś wydaje mi się, że nie, ale nawet jeśli, to co tam i tak to kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 20:33, Cos napisał:

[...] Czy w grze The Elder Scrolls IV: OBLIVION można walczyć dwiema rodzajami
broni? No wiecie, że na przykład sztyletem i krótkim mieczem naraz. [..]

Nie nie da się. Można walczyć jedynie bronią + tarczą oraz samą bronią lub bez niej. Jednak jak dobrze pamiętam to był taki jeden modzik który imitował walkę dwoma broni na razi , ale musiał bym to sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 16:15, Ichibanboshi-kun napisał:

Z jakiej strony najlepiej moduły ściągać?


Najlepiej z www.planetelderscrolls.com lub www.tesnexus.com .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na Obka, gdyż zamówiłem go sobie, mam nadzieję, że jutro przyjdzie. Chociaż kiedyś już grałem u kumpla to postanowiłem też sobie kupić. Pomoduję też trochę, w Morrowindzie stworzyłem kilka fajnych domków :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mod na walkę dwiema brońmi jest. Co prawda jako część Unnecessary Violence, ale umożliwa atak z obu broni. Trzeba tylko pilnować by mieć drugi taki sam miecz, lub przełączyć lewą broń spowrotem do standardu przed zapisem.

Jeszcze mam pewien problem - wziąłem czarne kamienie dusz związane z rekomendacją z Cheydinhal, ale nie mogę ich oddać Deetsan (dziennik się nie zaktualizował). Jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy wyjściu z kanałów jest możliwość zmiany rasy, można też użyć komendy showracemenu (chyba). A na to że Cesarz nie przychodzi jak gra się rasą z modów jest fix.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 20:23, krl_krl napisał:

Przy wyjściu z kanałów jest możliwość zmiany rasy, można też użyć komendy showracemenu
(chyba). A na to że Cesarz nie przychodzi jak gra się rasą z modów jest fix.


Dzięki, poszukam tego fiksu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze jedno pytanie. Czy w Oblivionie, jeśli chodzi o walkę bronią, to czy działa ona na takiej samej zasadzie jak w Morrowindzie? Chodzi mi o to, że jak np. mam 5 w ostrzach to będę cały czas pudłował, czy też po prostu będę np. zadawał niższe obrażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 22:02, Cos napisał:

No to jeszcze jedno pytanie. Czy w Oblivionie, jeśli chodzi o walkę bronią, to czy działa
ona na takiej samej zasadzie jak w Morrowindzie? Chodzi mi o to, że jak np. mam 5 w ostrzach
to będę cały czas pudłował, czy też po prostu będę np. zadawał niższe obrażenia?



Będziesz zadawał niższe obrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie ok. Jeszcze jedno pytanie tym razem o zbroje. Wciąż jest tak, że jak mam 90 w lekkich pancerzach to ciężkie mają dla mnie np. 5 obrony? A no i skoro topory zaliczają się do obuchów, a wszystkie miecze do ostrzy, to rozumiem, że włócznie nie występują w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 00:10, Cos napisał:

To w takim razie ok. Jeszcze jedno pytanie tym razem o zbroje. Wciąż jest tak, że jak mam 90 w lekkich pancerzach to ciężkie mają dla mnie np. 5 obrony?


Tak, to dwa niezwiązane z sobą (co jest zaiste ciekawym rozwiązaniem ze strony autorów) skille.

Dnia 25.08.2009 o 00:10, Cos napisał:

A no i skoro topory zaliczają się do obuchów, a wszystkie miecze do ostrzy, to rozumiem, że włócznie nie występują w grze?


Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.08.2009 o 08:26, Ichibanboshi-kun napisał:

Czy tylko ja nie mogę się zarejestrować na tesnexus? Próbowałem już jakiś czas
temu i również nie dostałem linka aktywującego :(


Wszystko zależy na jaką poczte to wysyłasz. Na interie mi nie wysłało, ale na skrzynke z onetu juz tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować