Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 12.09.2009 o 15:31, RamboPL napisał:

W takim razie gdzie mogę naładować magiczne przedmioty?


rzucasz na jakiegos wroga czar złapanie duszy/cos takiego i mając kamień duszy w ekwipunku zabijasz danego wroga. Potem klikasz na naładowany kamień duszy i wybierasz wśród magicznych przedmiotów który chcesz naładowac. Ilośc przywracanych ładunków jest zależna od duszy zaklętej w kamieniu. Nie możesz złapac mocnych przeciwników do małych kamieni duszy, musisz znaleźc lepsze. Doskonale by było jeśli byś miał gwiazde azury+umbre. Ta pierwsza to kamień duszy który się w przeciwieństwie do innych nie zużywa i ma nieograniczoną pojemnośc (możesz nią złapac duszę dowonego wroga, byle nie człowieka) a drugi to najsilniejszy miecz z zaklęciem zaklęcie duszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.09.2009 o 15:31, RamboPL napisał:

W takim razie gdzie mogę naładować magiczne przedmioty?

Proszę. Łap listę:
Lista postaci oferujących usługę przywracania ładunków (recharge):
Marc Gulitte – Anvil, Gildia Magów
Ita Rienus – Bravil, Gildia Magów
Volanaro – Bruma, Gildia Magów
Uurwen – Cheydinhal, Gildia Magów
Contumeliorus Florius – Chorrol, Gildia Magów
Agata – Leyawiin, Gildia Magów
Vigge Ostrożny – Skingrad, Gildia Magów
Martina Floria – Tajemny Uniwersytet
Z listy wynika, że w Cesarskim Mieście jest tylko jedna osoba, która może przywrócić ładunki magicznej
broni. Jeżeli jednak dysponujesz Umbrą/czarem łapania dusz i kamieniami duszy to możesz sam łapać
duszę, a potem klikając na kamień, naładować broń. Innym sposobem może być zdobycie kamieni Varla
które można zdobyć w tych elfickich ruinach. Po kliknięciu na nich naładowujesz wszystkie bronie które
masz w plecaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 19:52, RamboPL napisał:

A w tym wydaniu w Premium Games nie ma tych oficjalnych modów, czy są one już w dodatkach?


Te oficjalne mody to dodatek Knights of The Nine. Więc wszystko jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.09.2009 o 19:52, RamboPL napisał:

A w tym wydaniu w Premium Games nie ma tych oficjalnych modów, czy są one już w dodatkach?

Z tego co wiem jest tylko KotN, reszty nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.09.2009 o 21:19, krl_krl napisał:

Z tego co wiem jest tylko KotN, reszty nie ma.


To są jekieś inne oficjalne mody prócz tej wierzy i innych takich ktoóre znajdują się w KotN? Czy w tej wersji z Premiumów jest tylko ta kampania KotN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie mi też się tak wydaje, bo w stajni w Imperialnym Mieście Orka/ini miała opcję nabycia ładnego pancerza dla konia. A teraz takiej opcji nie mam. Czy wiecie skąd pobrać mody po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.09.2009 o 07:14, RamboPL napisał:

No właśnie mi też się tak wydaje, bo w stajni w Imperialnym Mieście Orka/ini miała opcję
nabycia ładnego pancerza dla konia. A teraz takiej opcji nie mam. Czy wiecie skąd pobrać
mody po polsku?


Trudno ci będzie pobrać mody po polsku. Ja nigdy takich nie widziałem, a gram już trochę w Obka. Ale za to znam świetną stronę na której znajdziesz angielskie mody: http://elderscrolls.filefront.com/ A na przyszłość radzę więcej korzystać z wyszukiwarki. Ten link był w tym temacie podawany już wielokrotnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ja dokładnie pamiętam, że kolega który miał pirata miał wszystkie te pluginy np. w stajni miał kwestię po polsku aby kupić pancerz, a ten statek piracki tak samo. Chyba pobiorę pirata i sobie te pluginy skopiuje (jak coś mam oryginalne Goty)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płatne czy nie powinny być w Game of the Year Edition wraz z dodatkiem Knights of the Nine. Więc to nie jest kompletna wersja a w innych ponoć były te pluginy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Be-ze-dura. Wersja GotY to odświeżona, upatchowana rzecz, do której są dorzucone ewentualne płatne dodatki. Pominę fakt że Knights of the Nine powinno być raczej traktowane jako zestaw pluginów, takie "ókradnem bo mi siem nalerzy" to czysty idiotyzm, bo się nie należy. A skoro gra trafiła do GotY to jeszcze dziękuj, że nie musisz Shiveringów oddzielnie dokupywać.

No i PS - to wersja GotY czy "Oblivion with all expansions and plugins and DLCs and maybe some unofficial mods, 'cause that will be nice"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Knights of The Nine [Rycerze Dziewiątki] "W skald zestawu weszły oryginalne wersje językowe wszystkich oficjalnych pluginów oraz ich polskie odpowiedniki". ( http://elderscrolls.phx.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=1704&Itemid=994)

Czyli najpierw pluginy są w tym dodatku, a teraz ich nie ma nie? A poza tym z tego co się orientuję to wersje Goty zawierają dodatki etc. więc raczej nikomu nie "bendem dzienkowau".


Jednak w sumie daruję sobie te dodatki bo nic ciekawego nie wnoszą (przynajmniej dla mnie).
A może kiedyś wrzucą darmowe po polsku do jakiegoś patcha czy coś. (Bethesda oczywiście) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten właśnie dodatek to wszystkie pluginy w zbiorczym pudle.

Poza tym sam sprawdziłem, to pudło jest częścią GotY. Prawdopodobnie Bambadil miał na myśli jakieś inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować