Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Dnia 23.03.2006 o 05:31, roctez napisał:

Noto ja sie pochwale, że juz gram :D


No to dawaj wrażenia, zrzuty, co ty taki :P
I napisz na jakim sprzęcie grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ci co myslą ze pograją w wekend sa w błędzie wsyłka zaczyna sie w piątek czyli realnie dostaniecie w poniedziałek
ale można odebrac osobiscie w siedzibie cenegi ci co sa z warszwy pewnie pograją :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 11:25, shrekinator napisał:

ci co myslą ze pograją w wekend sa w błędzie wsyłka zaczyna sie w piątek czyli realnie dostaniecie
w poniedziałek
ale można odebrac osobiscie w siedzibie cenegi ci co sa z warszwy pewnie pograją :)



potwierdzam.....
Jutro napieram po 12:00 na Działkową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firmy kurierskie działają 7 dni w tygodniu. Jak się nada przesyłkę 24-go to w sobotę 25-go musi być. Nie po to jest termin realizacji 1 dzień, aby ktoś komu wysyła się w piątek dostał ją dopiero w poniedziałek czy później. Co do poczty to rzeczywiście realny termin to po weekendzie. Ale myślę, że chyba większość zamówiła kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, będziecie kląć ludzie... - z tego co czytam (i słyszę od paskudnych znajomych*), to granie w Obliviona na sprzęcie Pentium 3GHz, Gf 6800, 1 GB RAMu po wyjściu z podziemii nie ma wiele wspólnego z płynnością, a fpsy potrafią spaść do 20...a już o graniu na Gf 6600GT w przyzwoitych detalach i rozdzielczośći 1024/768 można zapomnieć...Heh - no nieźle...teraz się nie dziwię, dlaczego Betsheda wstrzymywała się tak z premierą - próbowali coś zrobić z tymi wymaganiami, jak widać niewiele im wyszło...

* - chyba nie muszę mówić dlaczego paskudnych..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tez praktycznie od 10 przegladam rozne opinie i szczerze mowiac, po tych recenzjach mam watpliwosci czy mi na low (+640x480) bedzie plynnie chodzilo. sprzet : Sempron 2800, 512 Ram, GF 6200 TC 128 (pamiec na karcie)... ech, przynajmniej ladne podelko bede mogl sobie poogladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 12:16, ksenus napisał:

Firmy kurierskie działają 7 dni w tygodniu. Jak się nada przesyłkę 24-go to w sobotę 25-go
musi być. Nie po to jest termin realizacji 1 dzień, aby ktoś komu wysyła się w piątek dostał
ją dopiero w poniedziałek czy później. Co do poczty to rzeczywiście realny termin to po weekendzie.
Ale myślę, że chyba większość zamówiła kuriera.



Zakładając że dzień roboczy dla kuriera to tez Sobota....to będzie 25 marca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 13:26, scooby01 napisał:

ja tez praktycznie od 10 przegladam rozne opinie i szczerze mowiac, po tych recenzjach mam
watpliwosci czy mi na low (+640x480) bedzie plynnie chodzilo. sprzet : Sempron 2800, 512 Ram,
GF 6200 TC 128 (pamiec na karcie)... ech, przynajmniej ladne podelko bede mogl sobie poogladac.



Low/Medium na 1024x768 pograsz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 13:28, Lost Paradise napisał:

Low/Medium na 1024x768 pograsz :)


oby to byly prorocze slowa :) tak czy inaczej wkrotce sie przekonam i na pewno podziele sie wrazeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 13:30, scooby01 napisał:

> Low/Medium na 1024x768 pograsz :)

oby to byly prorocze slowa :) tak czy inaczej wkrotce sie przekonam i na pewno podziele sie
wrazeniami ;)



Bazuję na wypowiedziach ludzików na oficjalnym forum.
Na LOW napewno z kilkoma opcjami na medium. Oczywiście o AA albo HDR możesz zapomnieć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 07:56, Revenant napisał:

roctez - to twoje real photo?


Oczywiście :D
Wiecej pokaze jak oderwe sie od gry, ale juz moge powiedziec, ze na Radeonie X800 256 MB, Athlon 3500+, 1GB ramu gra chodzi bez zaciachow na srednich ustawieniach, przestawilem wszystko na max i duzej roznicy w grafice niezaowazylem no i w plynnosci tez nie ale jednak jakis GeForce 7800 przydal by sie do paru efektow.

Rzeczy ktore niepodobaja mi sie juz na wstepie to ekwipunek, w Morrowinidzie byl lepszy, a przynajmnie mi sie z niego tak krzystalo wygodniej; brak minimapy ktora by caly czas wisiala gdzies z boku; rozmowy dalej takie se ale za to wszystko czytane :) a walka bronią mogła by byc lepsza.

O plusach napisze poziniej jak zrobie prae questow iwecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a walka bronią mogła by

Dnia 23.03.2006 o 13:40, roctez napisał:

byc lepsza.

O plusach napisze poziniej jak zrobie prae questow iwecej.



Lepsza ??? a masz już wysoki poziom Blade ??? wyższy poziom pozoli Ci ogłuszyć i nawet czasmi rozbroić przeciwnika :)) Sądzę że jest o niebo lepsza od tej z Morrowind''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też przeglądam fora zagraniczne i opinie są różne. Jeden gościu twierdził, że bez AA i HDR smiga mu to na notebooku P1.3/512RAM/GF6000, ale reszta mu nie wierzyła. Większość narzekała ostro a kiedy spojrzałem na sprzęt jaki mają to się zdziwiłem, że tak narzekają (P3.4/2GB/SLI 7800GT). Tyle, że oni grali na rozdzielczościach 1600x1200 i wyższych z HDR i AA. Pożyjemy, pogramy, zobaczymy. Sądzę, że na 6600GT i 6800 będzie się przycinać w mieście i przy dużej ilości ruchomych obiektów nawet bez AA/HDR i w 1024x768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 13:44, ksenus napisał:

Ja też przeglądam fora zagraniczne i opinie są różne. Jeden gościu twierdził, że bez AA i HDR
smiga mu to na notebooku P1.3/512RAM/GF6000, ale reszta mu nie wierzyła. Większość narzekała
ostro a kiedy spojrzałem na sprzęt jaki mają to się zdziwiłem, że tak narzekają (P3.4/2GB/SLI
7800GT). Tyle, że oni grali na rozdzielczościach 1600x1200 i wyższych z HDR i AA. Pożyjemy,
pogramy, zobaczymy. Sądzę, że na 6600GT i 6800 będzie się przycinać w mieście i przy dużej
ilości ruchomych obiektów nawet bez AA/HDR i w 1024x768.


Co do problemów z SLI to kwestia ustawień w panelu graficznym nVidii...

Ja mam 7800 GT, jutro wytestuję po pracy i napisze swoje wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.03.2006 o 13:40, roctez napisał:

> roctez - to twoje real photo?

>To kozystając z okazji mam pytanie czy podczas walki można ustawic widok z trzeciej osoby czy jest tylko pierwsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować