Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

ehh nie bede w takim razie wnikal w to bardziej...bo nie widze rowniez powodu dla ktorego Pan by mial mnie oklamywac..jednak u mnie ciezko o inna siec sklepow (generalnie chyba innych nie ma) dlatego chcialbym sie dowiedziec czy wysylkowo mozna zakupic tylko obliviona edycje kolekcjonerska czy tez zwykla bez dodatkow w wersji angielskiej tez jest dostepna?bo nie zauwazylem na stronie Cenegi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe :)
Prace nad lokalizacją wrą, a ja już widzę jaka ta lokalizacja będzie po przeczytaniu samego opisu produktu :)
Przeczytajcie sobie... Może by się zdecydowali na jedną odmianę... mam nadzieję, że nie tą nadmiernie spolszczoną.
http://www.sklep.cenega.pl/index.php?m1=kp&m2=prod&p_id=3612

W samym opisie jest 115 słów... Przy czym występuje jeden denerwujący błąd... Załóżmy, że w Obku jest 3000 stron maczynopisu... Przy czym każda strona ma około 1000 słów.... Jeśli będzie tak dalej to dojdziemy do liczby (w zaokrągleniu) 26 087 irytujących błędów tłumaczenia w grze :)

Naciągana bardzo mocno ta statystyka... na podstawie pojedynczego przypadku, ale strzeżcie się Tamrielów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 14:44, Gosu napisał:

ehh nie bede w takim razie wnikal w to bardziej...bo nie widze rowniez powodu dla ktorego Pan
by mial mnie oklamywac..jednak u mnie ciezko o inna siec sklepow (generalnie chyba innych nie
ma) dlatego chcialbym sie dowiedziec czy wysylkowo mozna zakupic tylko obliviona edycje kolekcjonerska
czy tez zwykla bez dodatkow w wersji angielskiej tez jest dostepna?bo nie zauwazylem na stronie
Cenegi.


Nie miałbym nawet zamiaru Pana okłamywać, ani nikogo innego.

Nietstey na dzien dzisiejszy tylko jest dostępna wersja kolekcjonerska i nie przewidujemy aby była \ona dostępna w normalnej sprzedaży (w sklepach) ponieważ zostało jej już b.mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2006 o 14:00, Gosu napisał:

watpie ze nawet na srednich pojdzie nie dosc ze 512 ramu to karta 128mb...widzalem lepsze konfiguracje
i ludzia ledwo co na srednich gra ciagnela..

Ramu wprawdzie mało ale nie sugeruj się ilością mb w karcie graficznej. Pomiędzy takim Geforce 6600 a Geforce 6600GT jest rożnica,mimo że obie mają 128mb. To tak jak z tym Geforcem4. Ludzie się na nim przejechali bo nie zwracali uwagi czy obsługuje takie tam shadery...

Na kodem gry trzeba popracować bo faktycznie chaczy praktycznie na każdym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie interesuje,czy oblivion będzie miał ciekawe dialogi.w poprzedniej części było to rozwiązane schematycznie,co kładło moim zdaniem (i tak niespecjalnie oryginalną)fabułę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 16:49, jaceloth napisał:

mnie interesuje,czy oblivion będzie miał ciekawe dialogi.w poprzedniej części było to rozwiązane
schematycznie,co kładło moim zdaniem (i tak niespecjalnie oryginalną)fabułę


heh mimo tego mi sie wydaje ze morrowind mial bardzo wciągającą fabułę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, zalinkowany przez Monastora opis produktu jest napisany koślawo, ale żeby z tego wnioskować o poziomie lokalizacji gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 17:35, Elwro napisał:

Fakt, zalinkowany przez Monastora opis produktu jest napisany koślawo, ale żeby z tego wnioskować
o poziomie lokalizacji gry?

Przecież sam napisałem, że to było pół żartem, pół serio.

Tak, czy inaczej, muszą uważać, żeby w samej grze nie było Tamrielów ani podobnych perełek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie do ludzi posiadajacych gre czy po zainstalowaniu gry plytka dvd musi byc w srodku by odpalic gre?bo ja nie mam nosnika DVD i bym pozyczyl no ale tylko na jakis czas wiec jakby trzeba bylo ciagle odpalac gre uzywajac plytki to mial by problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem Obliviona tylko nie wiem czy dostane go w tym tygodniu juz czy on dopiero pojawi sie w sklepie czy jak?Byłbym wdzieczny za pomoc kogos wtajemniczonego w to tajemnice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 20:23, błachol21 napisał:

Gra nie chodzi na MX?


Taak chodzi, ale w trybie tekstowym...Oblivion kiepsko chodzi nawet na Gf 6800(pełnym!), a ten o jakimś mx...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 20:36, verbum napisał:

> Gra nie chodzi na MX?

Taak chodzi, ale w trybie tekstowym...Oblivion kiepsko chodzi nawet na Gf 6800(pełnym!), a
ten o jakimś mx...


Lol - a ja myślałem na kupnem tejże karty na miejsce radka9800 :].

Ale zaczyna mnie to wkurzać - jak wyszedł Gothic 2 musiałem dokupić 256 sdram''u, żeby gra chodziła płynnie, ale na niskiej jakości detali i 60% widoczności.
Kupiłem świetnego kompa na początku zeszłego roku - i widzę, że już mnie czeka myśl o modernizacji w obliczu tytułów ledwo o rok starszych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kupie jak przejde morka, tak postanowilem oczywiscie chce morka przejsc z najwyzszymi w guildiach stopniami, troche mi to zajmie ale tak zrobie. no moze tylko w g magow i wojownikow i złodziei:) i potem tylko watek głowny bo nie chce misei robic clay czas tych pobocznych questow jeszcze se pomysle:) przeciez od tego jest gra zeby zrobic jak najwiecej questow i wogle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2006 o 20:40, Backside napisał:

Ale zaczyna mnie to wkurzać - jak wyszedł Gothic 2 musiałem dokupić 256 sdram''u, żeby gra
chodziła płynnie, ale na niskiej jakości detali i 60% widoczności.
Kupiłem świetnego kompa na początku zeszłego roku - i widzę, że już mnie czeka myśl o modernizacji
w obliczu tytułów ledwo o rok starszych :/


Co do wrażeń i reszty konfiguracji pc na którym grałem w Obliviona poszukaj moich postów powyżej... - nie był to słaby pecet, a Oblivion na powierzchni chodził koszmarnie, gdy np.w takiego Fear''a można pograć na tym sprzęcie spokojnie i to w dużych detalach...
Przypomniała mi się jedna rzecz z mojego piątkowego spotkania z Oblivionem, mianowicie - w tej grze miało nie być doczytywania lokacji...chahaha - ale są! Jak się wędruje przez Tamriel, np. jadąc sobie tym cudownym konikiem z miasta z tą wysoką wieżą (nie pamiętam już nazwy), do miasta Bavis (czy jakoś tak - leży nad morzem), kilka razy czułem jak się wczytuje lokacja, był to ułamek sekundy, ale wyraźnie zatrzymywało to ruch...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 21:26, Arclight napisał:

I dostanie tylko płytę... Poza tym jak wyjdzie patch to będzie bezradny. A do tej gry wyjdzie
mnóstwo patchy.


Dokladnie:D:D i wogle starysfakjca pudeleczko ahhh nie ma o czym mowic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować