Zaloguj się, aby obserwować  
Seishirou

The Elder Scrolls IV: Oblivion

17339 postów w tym temacie

Powiem ci Artur, że ryzykujesz niezłym degradem, bo taki link bez problemu można uznać za propagowanie piractwa./ Na gamespot.com/onthespot jest pokazany gameplay z Obliviona do tego jeszcze dochodzi skrót 1h z 12h maratonu TESIV skondensowany bodajże do niecałej minuty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwazalem kupno gry przez Direct2Drive (mozna gre po prostu legalnie sciagnac, tylko sa pewne zabezpieczenia), ale przeczytalem to, co "drobnym maczkiem": mianowicie gra nie bedzie dzialac z patchami wypuszczanymi przez Bethesde, tylko trzeba bedzie czekac na specjalnie przygotowane patche od Direct2Drive. To tak dla ostrzezenia, gdyby ktos rowniez rozwazal taka mozliwosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie wydaje ze Bethesda troche przekombinowała z tą "jakością":[ Komu to ruszy? heh...ruszyć może ruszy ale jak to działa :/ Widzialem screeny i opinie roznych graczy. Masakra :(. W ogole sie tak zastanawiam. Taki Xbox360. Co tam w nim jest takiego, ze takiego Obliviona odpala bez zadnego problemu? Czołg? Bo chyba tylko to :/ ... a tak btw. Jak myślicie jak to pojdzie ta takim sprzecie:

- Amd Sempron 2600
- 1GB DDR,
- Radeon 9550
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z wcześniejszych wypowiedzi wnioskuję, że na moim:
athlon xp 1800 (1,5 GHz)
512 mb RAM
radeon 9700 128 mb

na medium raczej płynnie nie pójdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 22:41, Quong napisał:

(...) Taki Xbox360. Co tam w nim jest takiego, ze takiego Obliviona odpala bez zadnego problemu? Czołg? (...)


Widzisz specyfikacja techniczna konsoli jest stała w czasie. Jest bardzo dobrze dobrana, nie występują wąskie gardła. Gra może być w pełni zoptymalizowana właśnie pod taki dobór podzespołów. Natomiast w przypadku PC jest wręcz odwrotnie. Spójrz ile masz kart graficznych na rynku, procesorów etc. Gra wtedy musi chodzić na nich wszystkich, a jeżeli zapytasz się swoich rodziców/ dziadków to ci napewno odpowiedzą starą polską mądrością ludową: jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 23:04, Quong napisał:

coś to lipne jest.. napisalo mi wszystko ze PASS .... lol nie wierzę..


Gra się u Ciebie uruchomi. O to chodzi. U mnie nawet przy Recommended jest wsio na PASS :-)

I tylko przy ilości RAM brakuje jednej kreski do max

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 23:09, Arclight napisał:

> coś to lipne jest.. napisalo mi wszystko ze PASS .... lol nie wierzę..

Gra się u Ciebie uruchomi. O to chodzi. U mnie nawet przy Recommended jest wsio na PASS
:-)

I tylko przy ilości RAM brakuje jednej kreski do max

no tak tylko, ze ... ja nie bardzo chce miec takiej grafiki jak to tutaj ktos wkleil te screeny... bleh... przeciez to wyglada jak jakis szmelc z 96 roku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 23:18, Quong napisał:

(...)to wyglada jak jakis szmelc z 96 roku ??


Tak, ale to było odpalone na PC z 256mb RAM''u, GF 4 MX, i Procku chyba 1,5GHz:P Na Twoim komputerze napewno będzie lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 23:23, shinian napisał:

> (...)to wyglada jak jakis szmelc z 96 roku ??

Tak, ale to było odpalone na PC z 256mb RAM''u, GF 4 MX, i Procku chyba 1,5GHz:P Na Twoim komputerze
napewno będzie lepiej;)

obyś miał racje .... no i mam nadzieje ;) ... ah miodzio ten oblivion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przeczytasz co jest napisane to zrozumeisz, ze cieszyć sie nie ma z czego.
Gratulacje, mozesz gre uruchomic na MINIMALNYCH ustawieniach. No gratz, napewno bedzie graficzny szok. Minimalne ustawienia to takie gdzie gra dziala, nie wazne jak - dziala.
Zalecane to takie, aby gra chodziła płynnie :)
Taka prawda neistety, ja czekam rok, wtedy kupuje nowy komputer i wtedy bede sie cieszył Oblivionem. ES wychodzi raz na 4 lata, wiec zdarze przejsc :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Procka mam lekko powyzej minimum,ram lekko powyzej srednich a karte graficzna na maxa...i wyszlo ze na 2ghz 1024 ramu i x850 radeonie 256mb moge grac na minimum ooo super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:(((( ja mam wszystko na max oprócz grafy która się nawet w minimum nie mieści :((
i przez to nawet mi nie odpali. gf5500 128 mb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2006 o 23:44, Selv napisał:

Taka prawda neistety, ja czekam rok, wtedy kupuje nowy komputer i wtedy bede sie cieszył Oblivionem.
ES wychodzi raz na 4 lata, wiec zdarze przejsc :]


Szczerze mówiąc, to chyba lepszym wyjściem jest kupno XBOX360. Zestaw z dyskiem kosztuje 1600 zł + ok 240 zł za Obliviona. Za rok powinno być już po pierwszej obniżce 360, więc będzie jeszcze taniej a giera będzie chodzić tak samo płynnie i ekstra wyglądać. A ile będziesz musiał wydać na nowego kompa, heh?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak ale jak ktos kupi nowego kompa to i dla tych przyszlych gier ktorych juz np na XBOX360 moze nie byc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować