Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Świata w Guild Wars coraz bliżej

121 postów w tym temacie

Domek

W trosce o nasze życie, któremu coraz bardziej grożą rozwścieczeni informacjami o World of Warcraft fani Guild Wars, informujemy - twórcy tej ostatniej podali ostatnio kolejne informacje na temat nadchodzących Mistrzostw Świata GW. Uczestnicy rywalizować w nich będą o nagrody o łącznej sumie 100 tysięcy dolarów!

Przeczytaj cały tekst "Mistrzostwa Świata w Guild Wars coraz bliżej" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GW a co to takiego? Gwardia Wieśniaków :D (joke) ;) No nie wiem czy GW jest choć po trochu w stanie dorównać WoW. Są to inne gry ale i tak przewaga WoW jest znaczna bo co oferuje GW a co WoW? to jak porównanie Pasjansa z HL2 ;) (chodzi o różnice choć pomysłowo też:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 16:37, WoWmen napisał:

GW a co to takiego? Gwardia Wieśniaków :D (joke) ;) No nie wiem czy GW jest choć po trochu
w stanie dorównać WoW. Są to inne gry ale i tak przewaga WoW jest znaczna bo co oferuje GW
a co WoW? to jak porównanie Pasjansa z HL2 ;) (chodzi o różnice choć pomysłowo też:D)

Chodzi o to żeby dobrze się bawić przy graniu! Nie ważne czy WoW oferuje rozmaitość różnych arefaktów czy coś w tym stylu liczy się duch gry! A GW ma tego ducha nawet dość dużego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


WoWmen----> myślę że możesz się powstrzymac z komentarzami tego typu, gry sa inne a o gustach się nie dyskutuje- ja powiem tylko że wg mnie grafika z WoW jest rzyguśna- taka cukierkowa i dla dzieci, nie odpowiada mi to i tyle. Obie gry mają wady i zalety, wg mnie sa na równym poziomie ale jak dla mnie cena i grafa dyskwalifikuje WoW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 16:37, WoWmen napisał:

GW a co to takiego? Gwardia Wieśniaków :D (joke) ;) No nie wiem czy GW jest choć po trochu
w stanie dorównać WoW. Są to inne gry ale i tak przewaga WoW jest znaczna bo co oferuje GW
a co WoW? to jak porównanie Pasjansa z HL2 ;) (chodzi o różnice choć pomysłowo też:D)


Ściągnąłem WoWa ze stronki Fileplanet, dałeś mi cdkeya, bo akurat dostałeś ;) Ale gra mi się o dziwo nudziła i przez 10 dni grania pograłem zaledwie 6, a pozostałe 4 już nic nie robiłem i wróciłem do GW. WoW jakoś mnie nudzi i dla mnie GW będzie nadal znacznie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 16:37, WoWmen napisał:

GW a co to takiego? Gwardia Wieśniaków :D (joke) ;) No nie wiem czy GW jest choć po trochu
w stanie dorównać WoW. Są to inne gry ale i tak przewaga WoW jest znaczna bo co oferuje GW
a co WoW? to jak porównanie Pasjansa z HL2 ;) (chodzi o różnice choć pomysłowo też:D)


WOWa robili około 5 lat czy nawet więcej a GW niecałe 2 lata i tak udało im się osiągnąć poruwnywalne efekty z lepszą grafiką(jeśli kogos obchodzi grafika bo mnie nie) i darmowym dotępem do serwerów, ja bym wolał turnej GW
niż WOWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od razu widac w jakie gry grasz faworyzujesz hl2 i wowa a wiec jestes NEWS-MAN ! czyli jka wyjdzie Duke Nukem Forever to bedziesz go do tetrisa porownywał tak wiec nice i Wieśniak o Wiesniekach mowi w skrócie WoW-man btw wiesz jaka jest roznica miedzy mEn a mAn ? bo men to liczba mnog chyba ze jestes muTanTem ale to juz lepiej zmykaj do "exmEni" "lecom" nara buraku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 16:43, Lumbago napisał:

ja bym wolał turnej GW
niż WOWa.


A w Wowie są jakieś turnieje? Bynajmniej ja słyszałem tylko o jakiś klanach i nic więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cichooo ;) Sam obecnie nie gram bo nie mam prepa :P A to "GW a co to takiego? (..)" odnosiło siędo tego że wreszcie się pojawił news o GW i przerwał monopol WoWa bo szczerze mówiąc troche nudne jest to że co drugi news jest o WoWie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 16:40, hunterRaziel napisał:

Chodzi o to żeby dobrze się bawić przy graniu! Nie ważne czy WoW oferuje rozmaitość różnych
arefaktów czy coś w tym stylu liczy się duch gry! A GW ma tego ducha nawet dość dużego!!!


Tia GW ma takiego ducha że d***... To WoW pewnie juz wogóle go nie ma bo to jest po prostu głupia rąbanka w której gracze mogą sie spotykać tylko miastach, a poza to tylko w małych ekipach ? No sorry nei ten poziom. W WoWie czujesz się jak w społeczeństwie. I tu wcale nie chodzi o ilość przedmiotów itd ale MIODNOŚĆ. Pod tym względem GW nie dorasta mu do pięt. (Lineage II też)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 16:44, DEViANCE napisał:

> ja bym wolał turnej GW
> niż WOWa.

A w Wowie są jakieś turnieje? Bynajmniej ja słyszałem tylko o jakiś klanach i nic więcej...


Nie wiem odkąd dowiedziałem się, że trzeba płacic za gre abonament to nie obchodzi mnie ona.
A mistrzostwa w WOWa będa predzej czy później.

Czekam teraz, az stanieje, albo bedzie można zapłacić więcej w wPLN i kupuje GW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak gw nie ma ducha to w wowie tez nie weź idz lepiej na poczte zabulic za nastepne poł roku gry lapsie ja tam wole siedziec w domku i pocinac w gw


PS tylko uwazaj bo w domu tak cieplo a na na dworzu tak zimowo i wietrznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>>To WoW pewnie juz wogóle go nie ma bo to jest po prostu głupia rąbanka w której gracze mogą sie spotykać tylko miastach, a poza to tylko w małych ekipach ? z tego wynika ze nie lubisz wowa ależ ty jestes niezdecydowany lepiej najpierw przeczytaj post zanim go wyslesz, bo sens tego zdania poszedł sie "rąbac w miastach i osadach"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 16:50, adiladen napisał:

jak gw nie ma ducha to w wowie tez nie weź idz lepiej na poczte zabulic za nastepne poł roku
gry lapsie ja tam wole siedziec w domku i pocinac w gw


PS tylko uwazaj bo w domu tak cieplo a na na dworzu tak zimowo i wietrznie


Spokojniej troche bo wpadną moderatorzy.

Fani WOWa obliczcie sobie, ile zapłacicie za rok grania 200 za grę +12*50 = 800 zł WOW to kwota niebagatelna wolał bym kupic za to jakaś cześć do kompa niz pakować w jedną grę a sorki macie zniżke na święta więc wyjdzie 700
z kawałkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja tylko nie rozumiem jak mozna organizowac turnieje w jakiekolwiek RPG..
chociaz w sumie w GW sie robi zbalansowana grupe a nie bije lvl a wiec jest to mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 16:53, adiladen napisał:

>>>To WoW pewnie juz wogóle go nie ma bo to jest po prostu głupia rąbanka w której
gracze mogą sie spotykać tylko miastach, a poza to tylko w małych ekipach ? z tego wynika ze
nie lubisz wowa ależ ty jestes niezdecydowany lepiej najpierw przeczytaj post zanim go wyslesz,
bo sens tego zdania poszedł sie "rąbac w miastach i osadach"


Czy ty nie zrozumiałeś aluzji ? PRZECIEZ TAK JEST W GW ! Czy tam 2 graczy może się spotkać gdzieś poza miastem ? wątpie.

A co do dalszej dyskusji to to i tak nei ma sensu. Każdy będzie bronił swego więc po prostu dajmy sobie cześć na zgode i zakończmy ta przepychanke. Pozdro dla fanów WoW''a, GW i innych gier MMO (jakie by nie były i ilu graczy by nie miały) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować