Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Świata w Guild Wars coraz bliżej

121 postów w tym temacie

Dnia 17.12.2005 o 16:42, Budo napisał:


WoWmen----> myślę że możesz się powstrzymac z komentarzami tego typu, gry sa inne a o gustach
się nie dyskutuje-


Właśnie, że się dyskutuję. Są gusta złe i dobre. To tak jak mówić, że ktoś słucha Mandaryny bo ma inny gust. Ale Mandaryna nie jest zła. No bo o gustach się nie dytskutuje.

ja powiem tylko że wg mnie grafika z WoW jest rzyguśna- taka cukierkowa

Dnia 17.12.2005 o 16:42, Budo napisał:

i dla dzieci, nie odpowiada mi to i tyle.


Agrh. Ja grałem w obie gry (WOW i GW) i powiem, że w GW lokacje są kolorystycznie monotonne. Ciągle w jednej tonacji... Moim zdaniem tu WOW wygrywa.

Obie gry mają wady i zalety, wg mnie sa na równym

Nie mogą być na równi bo to są 2 ine gry (MMORPG, CORPG)

Dnia 17.12.2005 o 16:42, Budo napisał:

poziomie ale jak dla mnie cena i grafa dyskwalifikuje WoW''a.


SIC! Czuję tu powiew Komputer Świata który wg. wskażnika cena/jakość uznał, że Polanie 2 to najlepsza strategia na rynku (_!_)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam szans by się dostać do tych najlepszych... :P.

A co do wojny Shit Wars vs world of Shitcraft :P. -
Pozwolę sobie przytoczyć końcowy fragment recenzji Guild Wars z serwisu Gry.Mocny.com

Kupić czy nie kupić?


Odpowiedź jest prosta. Jeśli tylko nie szukasz taniej (bo niewymagającej opłat abonamentowych) ALTERNATYWY dla WoW to kupuj w ciemno, na pewno się nie zawiedziesz. Dziecko Blizzarda i NCsoftu dzieli tak wiele, że nawet nie można ich dobrze porównać. To po prostu różne gry (chociaż GW i WoW mają kilka aspektów wspólnych). Jednak każdy fan PvP czy pakowania postaci nie może przejść obojętnie obok tej gry. Kup, a nie pożałujesz.


Zgadzam się :D (chociaż - nie do końca z pakowaniem postaci ;p).

Strasznie się zdziwiłem czytając tego newsa. Nawet troszkę się rozzłosciłem :0. Wyglądało to tak jakby domek(domek ?) pisał tego newsa trochę na siłę, i nawet tutaj próbował "wszczepić" coś na temat WoW''a. Przecież to murowana kłótnia :(.

I jeszcze jedno :). Jak zauważyłem głównym "argumentem" fanów WoW''a to wielkie przestrzenie (które w GW też istnieją :P świat taki mały to nie jest :D) na których można spotkać innych graczy... Dla mnie akurat największy plus tej gry nie jest o.O. Mnie to zbytnio nie bawi... Widzieć 200 taurenów biegnących sobie lasem = 15$ to trochę dużo ^_^. Szkoda mi tylko ,że nie ma fajnego craftingu jak w WoW''ie... Rozumiem ,że za tą kase gra się cały czas rozwija... Ale GW też i to mniejszym kosztem :P.


Słowo na koniec:
WoW''owcy (do których także należałem, a subskrybcie wznawiam w lutym :P) Błąd polega na tym ,że patrzycie przez pryzmat WoW''a na GW. A te gry więcej dzieli niż łączy ! SĄ INNE. Dlatego mówicie ,że GW jest gorsze - bo to prawda. GW nie doruwnuje WoWowi. W pewnych aspektach. GW posiada także wiele innych „features” których nie mam WoW... A więc spoko ;).


Understand !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wy macie klopoty z czytaniem ze zrozumieniem.Napisalem ze gw jest gorsze od wow i ze mi sie znudzilo nie powiedzialem ze nie lubie tej gry.pozatym gram w nia ze wzgledu na swoja gildie i kolgow jakich tam mam!Pozatym ja nie kocham zadnej gry nie jestem od nich uzalezniony,nie mam czasu zreszta by calymi dniami grac.I SAM POWIEDZILES ZE GRALES 6 DNI W WOWA to tak jakbym ja gral w gw 6 dni i powiedzial ze jest tania...jestes zalosny i smieszny buekekek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozatym jak byscie mieli pojecie o world of warcraft takie jak ja o guild wars mogluibyscie porownywac!W obie grgram dosc dlugo i w wow gram w kazda wolna chwile a w guild wars tylko gvg zeby wspomoc gildie.I jeszcze jedno jak ktos gral najpierw w jakas Tibie lub Linage 2 to sie nie dziwie ze dla niego guild wars wymiata.Jakby to byla moja 1 rpg tez bym tak mowil.Moze poprostu jestescie zazdrosni ze nie macie kasy na wow...do pracy panowie do pracy to bedziecie mieli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tryb pvp w guild wars jest lepszy niz w wow pod wzgledem kombinacji skili to przyznam.Ale gw ma takie wady jak:
-Brak interakcji z ludzmi (tylko w miastach)
-szklane sciany (brak wolnej rpzestrzeni to chyba nie sa elementy rpg?!)
-Misje,qesty all sprowadza sie tylko do walki dla mnie gw to zwykly hack and slash.
-Malo miejsc do chocby farmienia tylko sorrow,przeciez to juz jest nudne.
-Malo zroznicowane itemy co chiwle spotykam swojego sobowtura!
-Grafika wypas?! chba tylko w prologu bo reszta to same pustkowia nic pzoatym,popatrzcie trailery z gw te przedpremierowe tylko pokazuje prolog i sorrow (lol)...wole juz grafike z wow np. swiat elfow.

I powtarzam ponownie nie uwazam gry guild wars za zla wkoncu gralem w nia te prawie 4 miechy jednak od conajmniej 1 nudzi mi sie ta gra a world of warcraft nie.podoba wam sie ta gra ok nie dziwie sie wam ma swoj urok i swietne pvp ale dla mnie to za malo by pobic wow i tylko o to mi chodzilo...heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kto nie wiezy ze gralem w gw prosze bardzo podajcie swoj nick zaprosze was do gildi zapytacie lidera ile z nim gram w gw,zobaczycie jakiego ranka sie dorobilismy itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co do platnosci.Znam chlopakow co tez narzekaja na wow i platnosci.Wtedy im odp.Jakbym odjal ta kase co wydajesz na fajki,alkohol,imprezy i inne duperee to bym spokojnie te 109 zl uzbieral na wow :) ja sobie poprostu odkladam zamiast wydawac na jakies pierdoly i mam.A jak ktos ma 14 lat i jest uzalezniony od rodzicow to rzeczywiscie moze miec pretesje ze wow jest taki drogi...:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

adiladen sam jestes g**** prawda. Po prostu nie możesz pogodzić się z tym, że twój mały słaby GW jest gorszy od WoW''a... (i sam dolałem tej "benzyny"...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Gosu... Niby wow kosztuje te 5 i pół dychy miesięcznie ale podliczcie ile wydajecie na wszelkiego rodzaju pierdoły za przeproszeniem... Na pewno z dwa razy tyle conajmniej co miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chce grac tylko gvg to zapraszam do gildi.Robimy ja wylacznie pod gvg i pvp.Whisp do lidera Deadlly One bo wywalilismy prawie all ldzui co nic nie robili :) i rank nam spadam przez to ze nie gramy gvg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Popieram wszystkich przedmowców ktorzy twierdzili że ta kłutnia nie ma sensu. Te gry są zupełnie rózne. Grałem i WoW i w GW(nadal gram) ale zadna nie wywołała u mnie chęci zagrania się na śmierć. Są troche nizbalansowane jeśli hodzi o rozgrwkę(moim zdaniem). Guild Wars stawia głównie na tryb Co-op. NIe mozna spotykac ludzi poza miastami, ponieważ ma to nam pomóc zdobyć drużynę w mieście z którą następnie wruszymy na misje. WoW jest bardziej nastawiony na grę dla "jednostek". Nacisk na grę zespołową nie jest aż tak duży. Nie zmusza ona nas do tworzenia gru po 8 osób. Tak więc ci, którzy wolą współpracę z innymi graczami powinni zagrac w GW. Ci którzy cenią wolnośc i wolą czasami pograć sami, nie chcą być"zmuszani" do grania w grupach powinni grać w WoW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak naprawde to wiekszosc co pisza o wow to grali gora kilka dni albo wcale :) jak mozna swiat wow ktory jest wiekszy od guild wars (pomimo ze na mapie wyglada to inaczej ale niestety w gw to tylo zludzenie bo po tyhc lokacjach sie nie chodzi tylko po wynznaczonych rpzez misje) mozna cokowliek powiedziec o wow.Pewnie ze dla osob co chca miec szybko all wow sie znudzi bo tam 60 lv nie zdobedziesz w darmowe 7 dni :P i ktos z malym lv i niecierpliwa osobowoscia powie ze to glupia gra...a moze poprostu za trudna?(gw jest banalne moj kolega ostatnie misje z hehmanami przeszedl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LEIZAR trafiles w sedno!!! Ja wole grac sam bo w guild wars czesto sie zdaza i nawet wam zagorzli fani :P ze traficie na noob team i niestety godzin spedzone na grze rpzepadaja.Mi czasem w war camp trafial sie taki dzien ze przez 7 h nic nie zfarmilem bo team mialem do (_._) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie Gosu, to jest problem w GW. Ta gra zmusza nas do grania w teamach. WoW pozwala nam na nieco swobody, ale przez to nie jest łatwo zdobyć team do misji. Obie gry są dobre, obie mają swoje wady i zalety. Nie ma sensu sprzeczac się która jest lepza, gdyż nigdy teo sporu nie rozstrzygniemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak korzystając z okazji chciałbym zapytać czy ktos nie chciałby oddać:P swoje konto w WoW. Ja swoje się niestety pozbyłem i teraz tego żałuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra fani WoW spier*** do swojego news''a o tapetce! Nie po to ten powstał żeby gadać o tym że gracie w lepszą czy słabszą grę niż GW!

No a jak nie macie dość to powiedzcie czy grając waszą wypasioną postacią w WoW mogliście wywalczyć 50000$?
Nie - czyli w tym przypadku bezdyskusyjnie GW > WoW.

PS Czytając news można wywnioskować że powstał żeby załagodzić konflikt między fanami GW a WoW. A w rzeczywistości jego autor dolał tylko oliwy do ognia. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>>PS Czytając news można wywnioskować że powstał żeby załagodzić konflikt między fanami GW a WoW. A w rzeczywistości jego autor dolał tylko oliwy do ognia. lo<<l
NIe. NIe mozna. Od początku ma sie takie wrażenie.:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować