Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Świata w Guild Wars coraz bliżej

121 postów w tym temacie

Jak widzę ta bezsensowna dyskusja nigdy sie nie skończy. Przypomina mi to kłótnię dzieci o zabawki, która lepsza i który tatuś więcej zarabia. Bawcie się dalej. Ja wychodzę z tej piaskownicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie taki polski serial o takiej latającej i sięwiecącej kulce, niby taki cybernetyczny organizm zwał się "łał"= wow, tak sobie przypomniałem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta cała dyskusja GW vs WoW jest bez sensu. W WoW nie grałem ale to na pewno świetna gra. GW jest dla mnie najlepszą grą w jaką kiedykolwiek grałem w życiu. I chciałem zaznaczyć że gram na razie tylko w trybie PvE.
Jedyna rzecz, która mnie wkurza to podejście serwisu Gram do GW. Newsy dotyczące tej gry pojawiają się rzadko, niektóre pojawiają się z kilkudniowym opóźnieniem. Za to jak do WoW wyjdzie nowa tapetka to od razu możemy takiego news''a zobaczyć. To jakieś faworyzowanie WoW czy GW. Nie wiem dlaczego te gry nie są traktowanie na równi.
Serwis Gram podaje także jakieś dziwne newsy dotyczące 1 oficjalnego rozszerzenia do GW.Nie wiem skąd macie takie informacje. Nawet nazwę podaliście złą ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam teorie spiskowa!! mysle ze ten post zostal zaaranzowany przez redakcje aby odwrocic i zamydlic nam oczy!! oni sa ZLI!!! i pewnie dostaja 1PLN, za kazdy komentarz i post o watku "GW czy WoW?"... a teraz na serio
moze by tak dac sobie na luz panowie?? (to do komentujacych :P), jak ktos powie ze gw jest lepsze od wow''a, to bedzie 100 komentarzy ze tak jest i ze tak nie jest, jak ktos powie ze gry sa rozne i nie mozna ich porownywac to znowu bedzie to samo... jak nie potrafimy sie dogadac to moze wogle nie poruszac tego tematu?? ktos ladnie powiedzial : "wow''owcy do newsow o wowie" (czy cos takiego), prosze mi tu nie siac defetyzmu i sie nie klocic... piaskownica jest obok.
tak na serio do news-writer''ów... mily uklon w strone fanboy''ów GW, szkoda tylko ze tak bardzo na sile... (albo to mial byc akcent humorystyczny? :P)

pax, pax cdprojektana (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh ja bym sie tam nie przejmował czyimś gadaniem o tym że gra w ktorą grasz jest gorsza od innej. Jeżeli ją lubisz to graj i olej tych cwaniaczków co cie namawiają do zmiany gustu i gier w które grasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jeszcze na dodatek jatką nie na miejscu, bo w końcu GW to ORPG a WoW MMORPG.
To tak jakby mówić, że seria Elder Scrolls jest lepsza od Final Fantasy. Niby obie to rpgi, a jednak rozgrywka polega na czymś innym ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mysle ze jak by ktos mowil ze dla niego wow jest lepsze od gw i na odwrot to nic zlego w tym nie ma.Ja tak robie i nie widze w tym nic zlego poniewaz wyrazam swoja opinie a jak ktos woli gw szanuje to,a moja wypowiedz wcale nie jest po to by pokazac komus ze nie ma racji.Chyba ze ktos pisze kompletne bzdury bo nie ma pojecia o grze typu.gralem w nia 3 dni...albo gra jest zla bo trzeba placic...co ma platnosc do rozgrywki i jak mozna poznac gre po 3 dniach.a jak komus sie podoba gw to dobrze to bardzo dobra gra...ale nie najlepsza ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... jak czytałem początek komentarzy to poczółem się jak w przeczkolu...
Serio... Każdy mówi co jest lepsze, kłóci się o grywalność itd.
WoW wygrywa pod względem wielu rzeczy: możliwości rozwoju, rasy, itd. (nie mam czasu dlatego nie będę wymieniać), ale ma dwie wady... Abonament i Grafika... Tzn. grafika nie jest wadą... wszystkie części Warcraft''a miały taką grafikę... Ta grafika jest w pewnym sensie zaletą, ale nie dla wszystkich.
GW jest grywalne, ale nie ma tylu możliwości. GW ma ładną grafikę dla fanów grafiki (er...) *normalnej*.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 17:33, Tajnos-Agentos napisał:

GUILD WARS RULEZ!!!
Tyle powiem, w WoW''a nie grałem, alę sądzę, że Guild Wars w niczym nie ustępuje WoW''owi.


Eh... smutno mi widzieć takie coś........

Jak nie grałeś to co możesz wiedzieć o grze?
Mylisz się mówiąc, że GW nie ustępuje WoW''owi...
Jest duża różnica między tymi grami... A WoW jest wiele bardziej rozbudowany...
Poczytaj trochę o tych grach i może zobaczysz różnicę.
Jeśli nie to polecam okulistę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 18:26, HumanGhost napisał:

Jak nie graliście w którąś z tych dwóch gier to proszę - nie wypowiadajcie się o jej wartości,
bo stajecie się lamerami na własne życzenie.


Dokładnie... jak można się wypowiadać o grze, w którą się nie grało nawet 1.5 godziny?
Aby poznać dokładnie różnice między grami powinno się grać co najmniej dwa dni w jedną, aby poznać wszystkie elementy gry.
Grałem (ponad 2miesiące) we wszystkie gry o których tu wspominano (L2, GW, WoW) i WoW wygrywa z nimi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować