Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Świata w Guild Wars coraz bliżej

121 postów w tym temacie

Dodam to jeszcze raz i to tłustym drukiem :)

Lookanie na GW przez pryzmat (no wiecie o co mi chodzi :P) WoW''a jest błędem. Bo guild wars przegrywa :). Ale try poolukać na WoWa przez pryzmat GW... Wtedy WoW przegrywa :P. Po prostu te gry więcej łaczy niż dzieli i basta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czasami mam wrazenie ze psize posty na daremnie.Ja staram sie all rpzeczytac zanim dodam swoj komentarz.Napisalem chyba w 4 postach tutaj ze nie denerwuje mnei ze ktos uwaza gw lepsze za wow jezeli gral w obie gry.A tu znowu komentarz w wowa nie gralem nigdy ale nie ustepuje gw...zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mały aneks do Mojego postu który napisałem wyżej. Napisałem ,że te gry "więcej łaczy niż dzieli Oczywiście miałem na myśli Więcej dzieli niż łaczy :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja gram ok 4 miechow w gw i tyle samo prawie w wow,powiem tak: Mysle ze wiecej ludzi woli wow poniewaz fani rpg oczekuja jak najwiecej swobody w tego typu grach,mozliwosci rozwoju postaci i duzego swiata do zwiedzania :) i tego w gw nie ma bo all nazucaja nam misje a jedynie miejsce do ktorego idziemy jest sorrow.Natomiast kazdy kto glownie nastawia sie na gre pvp bedzie wolal guild wars.Sa ludzie szczegolnie mlodsi gracze co nie lubie dlugiej zmudnej gry aby osiagnac max lv i itemy,co odrazu dla nich dyskwalfikuje wow.W gw znacznie szybciej mozna osiagnac all i cieszyc sie trybami walki z innymi graczami.Dlatego ja czerpie najlepsze korzysci z obu gier.Jak mam czas gram w wow i zwiedzam sobie swiat, a wieczorkiem wpadam do swojej gildi w gw na kilka starc gvg :).Dlaczego uwazam wow za lepsze?bo naleze do kategori ludzi z wymaganiami do gier rpg jakie podalem wyzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem GW musi się spodobać, miałem GW ale po jakimś czasie ( 20 lvl elite skille etc.) znudziło mi się. Poprostu od MMoRPG oczekuje czegoś więcej niż PvP czasem fajnie jest zrobić wypad poexpić czy po pk''owac:) Moim zdaniem WoW oferuje wiecej możliwości ale osobiście wole RyL, za niedługo ma wejść nowa beta więc zaczne grać :) Pozdro dla wszystkich fanów MMoRPG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym podzielil graczy na tych:
-co mieja kase i graja wowa i go wola
-albo tych co nie maja i tylko moga grac w guild wars
a poza tym jak mozna porownywac gry ktore maja ze soba malo wspolnego wow ma oplate miesieczna a gw niEEE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o oplatach tez mowilem.Polowa ludzie przez 2 miechy wydaje kase na bzdury jak fajnki alkohol czy imrezy itp.Ja za ta kase wole sobie karte pre paid kupic...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakieś 20 postów temu napsiałem żeby wszyscy fani WoW "przenieśli się" do swojego fajowskiego newsa o tapetce... i teraz zaglądam a tu zostali tylko fani WoW którzy wymieniają między sobą argumenty że WoW > GW.

ŻAŁOSNE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo tu jest watek o mistrzostwach w GW a nie GW vs WOW więc niekłucicie się oto co jest lepsze fakt jest faktem
obydwie zasługują na zrobienie mistrzost świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ja bym podzielil graczy na tych:
>-co mieja kase i graja wowa i go wola
>-albo tych co nie maja i tylko moga grac w guild wars

Podział bardzo, ale to bardzo krótkowzroczny.

>a poza tym jak mozna porownywac gry ktore maja ze soba malo wspolnego wow ma oplate miesieczna a gw >niEEE...

No i? Akurat fakt posiadania opłaty to jedna z mniejszych różnic od strony technicznej tych gier.

>Poprostu od MMoRPG oczekuje czegoś więcej niż PvP

GW to nie MMORPG, nie spełnia pierwszego warunku - nie jest masywna, większość akcji ma miejsce w instancjach, innych graczy można spotkać tylko w miastach. Zwykłe ORPG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.12.2005 o 21:18, J.a.k napisał:

Jakieś 20 postów temu napsiałem żeby wszyscy fani WoW "przenieśli się" do swojego fajowskiego
newsa o tapetce... i teraz zaglądam a tu zostali tylko fani WoW którzy wymieniają między sobą
argumenty że WoW > GW.

ŻAŁOSNE !


popieram ;)...nagle znowu rozpetala sie dyskusja WoW vs GW, nie rozumiem po co i co tutaj fani WoWa pragna za wszelka cene udowodnic :P,wracac do swoich tematow :P, bo nawet Wasze teorie sa nieprawdziwe - znam wielu ludzi ktorych stac na WoWa, a w niego nie graja gdyz wola GW, dziwnie prawda ? ;p Ba ! nawet sama do nich naleze ^^. Albo zrozumiecie ze w kazdej z tych gier nacisk jest na cos innego albo nadal beda powstawac takie bzdurne dyskusje. Jedni wola to , inni tamto. Ciekawe jak sie ma to do glownego tematu ? ;p

A wracajac do mistrzostw swiata... fajnie byloby wygrac te 50 tys, ale o tym moja gildia na razie moze pomarzyc zajmujac miejsce w polowie pierwszego tysiaca ;). Zastanawia mnie czy jakies polskiej gildii udaloby sie wejsc do pierwszej 12 -stki , choc szanse sa niestety baaardzo male...ale pieniazki kusza :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie no wy jesteście naprawdę nieźli! Najpierw przez pare stron się żrecie, któy rgp jest lepszy, a potem nagle wszyscy są zgodni że tak dyskusja nie ma sensu! I tak co tydzień!
xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Tyle, że to idealny pretekst żeby trochę pospamować.
Co do tych mistrzostw to fajny pomysł, nie wystarczy się od tak zapisać - trzeba pracować przez dłuższy okres czasu aby zasłużyć na wyjazd. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 23:13, sebag2 napisał:

tak szczerze i obiektywnie muszę stwierdzić, że w polsce GW kupują ludzie którzy poprostu nie
mają kasy na WoW''a i tyle....

To ja będę wyjątkiem. Pracuję od 10 lat i stać mnie na obie gry, ale jakbym miał którąś kupować to kupiłbym GW nie dlatego, że lepsza czy gorsza, ale dlatego, że żadko bym w nią grał, więc nie szkoda by mi było kasy wydawanej co miesiąc, na to by pograć ze 2 godziny tygodniowo - to też powód nieprawdaż? Więc nie pisz, że kupują GW tylko ci kasy nie mają, bo możesz się baaardzo mylić.
Ps. Wiecie co? Gdyby wpadł tu ktoś, kto chce kupić jakąś gierke online i nie wie którą wybrać, to po przeczytaniu waszych postów wiedziałby jeszcze mniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja GeoT, nic by nie wiedział ^_^.

Faile
A wracajac do mistrzostw swiata... fajnie byloby wygrac te 50 tys, ale o tym moja gildia na razie moze pomarzyc zajmujac miejsce w polowie pierwszego tysiaca ;). Zastanawia mnie czy jakies polskiej gildii udaloby sie wejsc do pierwszej 12 -stki , choc szanse sa niestety baaardzo male...ale pieniazki kusza :D.

Raczej nie. Nie ma Polskiej gildii która regularnie wygrywa i utrzymuje te zwycięstwa w tombs of primewal kings ^_^. Ale wszystko na dobrej drodze ! Niedawno powstała Polska edycja ligii ESL Guild Wars A więc Polacy będą mogli się trochę podszkolić :P.

Ale jeżeli jakaś gildiia miała by się naprawdę wybić (ale mówię tu o prawdziwym sukcesie) to stawiał bym na Kaer Morhen albo BrotherHood of Steel no i DF :P.

BTW: Pozdrawiam moją moją dawną gilldie Jolly Roger II która także całkiem, nieźle radzi sobie w esl... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są to inne gry ale i tak przewaga WoW jest znaczna bo co oferuje GW a co WoW? to jak porównanie Pasjansa z HL2 ;) (chodzi o różnice choć pomysłowo też:D)

Rzeczywiście w WoWie wiele można znaleźć z pPasjansa:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować