Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Świata w Guild Wars coraz bliżej

121 postów w tym temacie

poza tym ja WIEM jak jest w gw bo gram w ta gre codziennnie wiec nie proboj mi wmawiac ze coś mi umknęło ;/ chocby tak istotna rzecz jak meetning ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

albo ty masz pieć lat albo jesteś nie kumaty. W gw gracze moga sie spotykać TYLKO w miastach, a poza ich "murami" (to taka przenośnia.... lepiej ci będe tłumaczył bo zaraz powiesz że w gw murów nie ma) już nie mogą ponieważ albo idzie sie samemu (jedna osoba rozumiesz?) albo w grupie (grupa to małe skupisko ludzi zwierzat itd) i nie ma szans zeby na jakimś polu bitwy (chodzi o miejsce walki, wiesz ?) spotkało się równoczesnie 40, 50, 100, 200 graczy (czyli osób grających w gre). Mam nadzieję że ten krótki i prosty tekst cię nei zmęczył adiladen, dzieciaczku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oooo! poczułes sie urazony tym ze masz 10 lat tak pozatym grasz w GW ? bo jak tak to nie tego kolesia do kłutni spotkałes a z tego wynika ze grales wiec ni widze w tobie wroga chyba ze... chyab ze naprawde masz 10 LAT poza tym wspominam GRAM W GW!!! i wiem ze tam niema spotykania poza miastem i poprostu chcialem powiedziec ze sens zdania ktore przytoczyłem jest zerowy ;/ tak wiec lepiej poczytaj wszystko jeszcze raz P-O-W-O-L-I ! jeszcze raz P-O-W-O-L-I a teraz wyznaj swe winy i przebacze ci przeto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heheheh mała kłótnia przez Newsa o turnieju Gw. Panowie przestańcie sie bić<neich jedne pan odłoży tą patelnie:P> Pomyślmy lepiej jako fani Gw by wygrać to kase a nie by tera walczyć niczym w jakiejś grze hack&slash z fanami WOWa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

adiladen to ty przeczytaj powoli. Ja grałem w GW. Już nie gram. Chciałem zakończyć ten spór ale ty ciągle na swoje heh. Jak napisałem kilka postów wyzej... Ta kłótnia jest bez sensu ty wolisz GW i mówisz że jest lepszy, ja wole WoWa i mówie, że on jest lepszy... I tak będzie w kółko... I tak naprawde to obaj zachowaliśmy się jak jakieś dzieci kłócąc sie o to. Po prostu każdy broni swego. Mam nadzieje, że teraz przyznasz mi racje. Każda gra mmo ma swoich fanów. I dobrze. Ale już się nie kłóćmy i uściśnijmy sobie dłoń na zgode.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buekeke guild wars nigdy nie dorowna wow.I choc moja gildia jest 15 w polsce nawet nie mam zamiaru probowac dostac sie na mistrzostwa,wole grac w wow :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pozatym wiekszosc mowi ze wow jest gorszy od gw bo trzeba placic a nawet niegdy nie grali w world of warcraft,a jak grali to nie na oficjalnych serverach,albo 2 tyg i mowia ze all w grze juz widzieli buahahah w gw bo 3 dniach mozna juz all widziec all tryby pvp i sorrow bo nic innego tam nie ma :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i moge sie zalozyc ze jak wow byl by darmowy to guid wars by nawet nie zaistnialo.Ktos mi pewnie zazuci ze nie gralem w gw za duzo.mam ukonczone 3 psotacie rpg na 20 lv z superiorami i armorem.Gildia ma 800 rank i jestem w niej oficerem i jedynie to mnie trzyma przy grze ze nie chce zstawic lidera samego tak juz bym dawno gw skasowal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosu --> G***o prawda! Grałem w WoWa 10 dni, bo dostałem od znajomego klucz pozwalający grać 10 dni. Jw. pisałem sama gra mi się znudziła po 6 dniach, w ostatnie 4 nawet już nie włączyłem Wowa, tylko czekałem, aż skończa się te 4 dni i sobie odinstaluje. Jak tak kochasz WoW to czemu piszesz, że WoW jest lepszy? Czyżby konkurencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ta kłótnia kiedyś się skończy ? Po prostu każdy lubi co innego... Ja kocham WoW''a ktoś inny GW... Ale to nie powód żeby kogoś za to kamieniować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja to ujmę tak: w WoWa nie grałem, narazie nie żałuję (fakt gdyby był darmowy, to prędzej bym wziął WoWa, bo był wtedy bardziej rozreklamowany, odrzuciła mnie cena -_-"). Kupiłem sobie GW i jak do tej pory jest za*****cie, gra mnie wciągnęła, mam świetną gildię i jedną postać na 20lvl :P wcale nie wymiatam, ale to nie o to chodzi :D O gustach się nie dyskutuje, tyle... Gdybym wybrał wtedy WoWa, to bym go teraz pewnie bronił, ale nie wybrałem... mój wybór, moja sprawa. I dlatego nikt nie powinien najeżdzać na nikogo, bo ten drugi gra w inną grę :P spór miedzy fanami GW a WoWa trwa już niewiadomo ile, i niestety nie zanosi się na jakiś rozejm... szkoda.
Gosu, w jeden dzien mozesz miec postac z max armor, 20lvl, 200 attribute i innymi bajerami, tylko to nie o to chodzi... mi samo pre-searing zajelo troche czasu (wszystkie questy poboczne...), tak samo w post-searing ascalon, :P

wracajac do tematu: jesli chodzi o mistrzostwa, to GW postawilo pierwszy krok, ciekawe jak zareaguje Blizzard... hmm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosu dobry jestes grac w to w co sie nei lubi ?? :D:D A to dobre . GW ma jedna przewage nad WoW''em ,tryb PvP ktory rraczej dlugo bedzie najlepszy wsrod gier tego typu :-] . Dlatego tez organizuja mistrzostwa itp itd. bo to taki counter strike wsrod rpg''ow :-] . Napsize jedno GW mi sie znudzil (zaczne grac w chapter 2) ,a WoW znudzil mi sie kilka razy szybciej . Jeydnie Eq2 chyab trzymal mnie najdluzej i najwiecej w niego wywalilem kasy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak nawiasem mówiąc kwalifikacje do mistrzostw trwają już co najmniej misiąc(nie pamiętam dokładnie kiedy się zaczęły). Ale teraz dopiero ogłoszono pulę nagród.

Jeśli chodzi o mistrzostwa w grach typu WoW czy Lineage to one nigdy nie będą miały miejsca. Te gry się do tego nie nadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w wow na mistrzostwa szans nie ma :). Guild wars jest grą o conajmniej klasę słabszą od wow, a nie zgodzić z tym się mogą zawistni fanboye i ci których nie stać na abonament i muszą się zadowolić gw. Klimat wowa jak reszty gier blizza jest nie do pobicia. Ktoś może nie lubić takich klimatów, ale niech nie twierdzi że jakiś mmorpg jest lepszy bo po prostu kłamie :) Ja gram w świecie warcrafta od war1 i ta gra to dla mnie miód dla każdego kogo znam i mu to pokazałem też :). a 109 zeta za 2 miechy to 54,5 zl na miech i tyle to naprawde kazdy moze sobie zebrac. Zawsze jak się znudzi można sprzedać grę i złoto z konta za real kaske :). Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przeciez Blizzard juz od dawna wypuszcza swoje gry na jakies mistrzostwa.... (WCG)
Blizzard to nie WoW
Blizzard to świat Warcrafta, Starcrafta i Diablo, przeciez rownie dobrze Blizzard moglby wypuscic World of Starcraft
Blizzard to nie tylko firma tworząca gry, ale Blizzard to korporacja rozrywkowa (no gry, filmy będą podobno kręcic :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować