Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Mistrzostwa Świata w Guild Wars coraz bliżej

121 postów w tym temacie

Tak właściwie nie rozumiem dlaczego ten niby konflikt między graczami istnieje. Przecież to bez sensu. To tak jakby zwolennicy przygodówek z jednej strony i gier akcji z drugiej przekonywali o wyższości swojego gatunku. Przecież to głupota. Nie porównujcie tych gier, po pierwsze. Po drugie to, że komuś się nie spodobała jedna z nich a podoba druga, nie naskakujcie na niego. Każdemu mże się spodobać coś innego. Aż tak bardzo nienawidzicie innych poglądów? Dajcie już spokój, bardzo Was wszystkich proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najpierw wywacz ta kase to pogadamy a z tym spier to mozesz sobie krzyczec na podwurku jak cie nie nauczno w domu kultury to sie wogole nie wypowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauwaz tylko Budo ze ja nie powiedzlem nic wulgarnego do nikogo.Jak ktos powiedzial ze gw jest lepsze nie stwierdzilem ze sie myli TYLKO ZE DLA MNIE NIE JEST,napsialem ze nie dziwie sie ze dla kogos moze byc lepsze gw,jak dla mnie koniec rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gosu nie musisz sie nikomu tłumaczyć. Przecież każdy kto czytał twoje posty POWINIEN zauważyc ze starasz sie byc neutralny. Teraz prosze was dajcie sobie wszyscy spokuj i wroccie do swoich ulubionych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 20:41, Gosu napisał:

najpierw wywacz ta kase to pogadamy a z tym spier to mozesz sobie krzyczec na podwurku jak
cie nie nauczno w domu kultury to sie wogole nie wypowiadaj.


Przecież "spierniczaj" to nie jest wulgaryzm(przynajmniej tak mi się wydaje). Nikogo nie powinno to urazić. Tym bardziej że ukryłem połowę wyrazu. Raczej miałem zamiar wnieść tym zdaniem troszkę humoru niż kogoś obrażać. Ale jak ci aż tak zaszedłem za skórę to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak szczerze i obiektywnie muszę stwierdzić, że w polsce GW kupują ludzie którzy poprostu nie mają kasy na WoW''a i tyle.... jestem w posiadaniu gw i wowa i niestety a może i na szczęście muszę stwierdzić że wow jest ciekawszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Gdybym miał Wowa i kase to bym grał w WoWa gdybym miał czas to bym grał w GW a tak gram w Warcrafta III i nie narzekam na porównania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech co wy porownujecie;]GW to inne podejscie do swiata-jezeli chcecie porownywac NCSoft Z Blizzem to moze porownajcie Lineage 2 z WoW''em-gry za ktore placi sie abonament miesieczny;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się wybije z tłumu ;) NVN ma najlepszy tryp multi :P;) A NV2 to już bedzie miało wogóle :P
PS: Heh co niuusss to ciągle ktoś się kłuci co jest lepsze heh ja gram w WOW bardzo mi się podoba(no może ostatnio nie gram czekam na karte od CDP :) :P *pozdrwienie dla CDP :P*)
PS:Niekórzy narzekają że za WOW się płaci a za co się nie płaci na tej podstawie można powiedzieć że ferrari jest bee poniewaz jest drogie a taki maluch to nie nie dość że tańszy w kupnie to w eksploatacji.
Lecz nie cena zdobi gre :P coś co jest drogie/tanie nie musi być dobre/złe.
Dlatego uważam że pewnie GW też jest dobrą/bardzodobrą/mierną itp zależy dla kogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW - nie grałem nie wypowiadam się, ale kasa jaką trzeba wydać na tą gre jest lekko przesadzona...
GW - Ktoś kto nie grał w GW, nie ma pijęcia że tryb PvE jest dodatkiem. GW - jest jak CS albo Battlefield dla fanów RPG; wszyscy się czepiają, że nie można spotkać nikogo poza murami, a czytał ktoś w książce żeby na potwory biegało 40 herosów(i gdzie mamy krok ku prawdziwym RPG :D)
>>>Xanrulus> Ale ferrari to tylko marka, możesz kupić lepszy samochów za lepszą cene :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwole sobie zabrac glos w tej "dyskusji" gram w wowa juz dlugoo i od wczoraj mam gw :P srednio mi sie podoba le moze by bylo inaczej gdyby najpierw bylby gw ale coz to 2 rozne gry i sa tylko lekko ze soba powiazane ;)
Na koniec cytat z pewnego forum "No "real" MMO is free, and LOL, $15 alot, you on welfare?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować