Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

A PS3 i Wii się nie psują?

38 postów w tym temacie

No więc jak widać znów Wii prowadzi ale PS3 wypada bardzo ładnie :) i prawie jak Wii wręcz można określić ze 1% to prawie jak zero :P Dziwi mnie to że M$ nie zrobi porządku ze swoją konsolą, udany produkt powinno się polepszać a M$ ma w krwi pewną umiejętność pozostawiania dobrych rzeczy takimi jakie są..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, albo rzeczywiście Forza powoduje uszkodzenie Xboxów albo MS nie pracuje za bardzo nad bezawaryjnośą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Giganty mają to do siebie, że są ociężałe, a więc ich reakcje są powolne. I taki jest właśnie microsoft. Jeżeli w ogóle zareagują, to pewnie z ogromnym opóźnieniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 i Wii nie mają problemów technicznych jak Xbox360.

Ale i tak PS3 w ogóle się nie sprzedaje tak szybko jak Wii i Xbox360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To tylko pokazuje jak microsoft traktuje swoich klientów. Mozna mieć tylko nadzieje że ci wyciągną z tego wnioski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie nie posiadam żadnej konsoli, ale może kiedyś kupie. Pytanie tylko jaką? Xbox jest awaryjny, PS3 drogie, Wii nie interesowałem się tą konsolą więc trudno powiedzieć. Chyba w najbliższym czasie kupię PSP :) lub jakąś starszą konsole (ważne żeby grywalne tytuły były)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie wymiata :) Nic dodać, nic ująć.
Cieszę się, że PS3 się nie psują, ponieważ ogólnie jestem za Sony. Mam PS2, zastanawiam się nad kupnem PSP...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS3 się nie psuje bo leży w kącie nie użyawne i się kurzy. A na x360 gra się po 24 godziny na dobę to wiadomo, że się sprzęt w końcu podda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i pozostanie tak jak myślałem. Psa albo klocka będzie sie opłacało kupić za jakieś trzy latka. Jak je dopracują i obniża ceny, to będzie wartościowy zakup. No a Ninny, jak zwykle górą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domek zaczynasz szokować neutralnością :) dziękuję tak trzymać!
Na temat moich "przeżyć" z X360 napisałem u siebie.

marc99 -> skoro u Ciebie PS3 się kurzy to przykra sprawa, u mnie działa praktycznie od rana do wieczora, próbuje je zakatować i jakoś nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Baa, na konsolach się nie znam, ale widziałem jeden filmik, jak X 360 niszczy płyty. Wystarczy tylko poruszyć konsolą podczas czytania płyty aby mieć ładną "wycinankę" na płycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

JA jak i paru moich kumpli mamy X''klocki i nic tam nam się nie psuje......Nie przecze tez że inni z naszego grona nie mają tego problemu......Częstymi usterkami są same oprogramowania bo ludzie przerabiaja konsole i wgrywaja najrużniejsze przeróbki Dasha....Ja gram na oryginałach i nie mam żadnych zastrzeżeń ostatnio pykałem z kumplem 8h a następnie jescze brat naparzał i nic się nie dzieje....Zresztą każdy ma odmienne zdanie na temat x''a ps3 i wii....ja tam najchętniej chciałbym niec wszystkie trzy ale ten wydatek by mnie chyba zabił :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu w Japonii robione i przez Japończyków! U nich technologia produkcji stoi na najwyższym poziomie!:) Więc nie powinno być zdziwienia, że jest tak mało zwrotów itp.! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować