Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ragnarok na DS-a

21 postów w tym temacie

A mi się wydaje ze to dobry pomysł, aczkolwiek coś mi mówi że to nie wypali. Nigdy nie byłem zwolennikiem Gier MMO na DS-a czy PSP (nie jedno krotnie zapowiadanych przez firmy). A tym bardziej nie wieze ze Ragnarok (oczywiscie do gry nic nie mam sam grałem i jestem zadowolony) nie ma szans wyjść dobrze na handhelda i jak wymieniono juz w newsie, Polacy nie mają raczej co myśleć o swobodnym chodzeniu po wirtualnym świecie, jak by mozna to robic na starym poczciwym PeCecie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Buuuu ;_; ja chce GW na PSP! albo innego jakiegos MMO ;_; nie pozostaje mi nic innego jak pozazdroszczenie posiadaczom ds''a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A poza tym aby nacieszyć się grą przez Wi-Fi Connection trzeba mieć tylko odpowiednią kartę z trybem AP (od ok. 50 zł). Jeszcze raz gratuluję kompetencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w RO jakiś czas, nawet dorobiłe msie ładnych itemó, ale jakos nigdy mi tak gra do gustu nie podeszła i nawet teraz jakoś odczuwam neichęć. Przyznam ze dla fanów to świetna okazja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Autor newsa nieco namieszał, co już zauważyli moi przespiszcy... Co do braku abonamentu - nie liczyłbym na to - RO zawsze było płatne i nie sądzę, żeby tym razem miałoby być inaczej, bo firma momentalnie straciłaby klientów (wszyscy poprzerzucaliby się na handleda - abonament szybko by się zwrócił)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować