Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Overlord w sklepie gram.pl

57 postów w tym temacie

Overlord... Myślałem, ze to będzie jakaś strategia albo strzelanka o lądowaniu w Normandii w 1944. W końcu Overlord to był kryptonim najwiekszej operacji desantowej w czasie II wojny światowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... gra nawet spolszczona nie jest, ale a tam - przezyje ;P
Tylko teraz skombinowac powrot do rodzimych stron i zamowic ^_^
btw. mozna liczyc na spolszczenie w najblizszym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, że gra nie będzie spolszczona, nie ma możliwości wpadki z "losiowatym" lektorem. Głosy minionów są niezłe. Nie twierdze, że polskie jest złe, ale po prostu odpada możliwość spaprania.
Inna sprawa, że gra niespolszczona będzie miała mniejszą popularność, no bo w końcu "Polacy nie gęsi i swój język mają".
Ciekawe jest to że ta gra na zachodzie jest dwukrotnie droższa niż w ofercie GRAM.PL - czyżby GRAM.PL dawało zarobić "naszym" na eBayu ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten jedyny w swoim rodzaju "symulator złego władcy"

Gadanie. Ktoś tu chyba zapomniał o stareńkim Dungeon Keeper...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie ma Edycji Kolekcjonerskiej, z najlepiej przydzielonymi numerkami...
W każdym razie, ja tam jestem zadowolony z oryginalnej wersji językowe, bo w końcu nie mam obawy, że w roli seksownej dziewoi usłyszę jakąś sędziwą aktorzynkę. Jedyne co by się jeszcze przydało, to znana data polskiej premiery: którego lipca konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja chcialem powiedziec ze jestem teraz na wakacjach w stanach i mialem okazje sie przekonac ze xbox 360 niema blokady regionalnej wiec postanowilem zakupic Overlorda gra dosyc smieszna i miejscami trudna min. fabula polega na zniszczeniu wszystkiego co dobre i odbudowania Dark Tower ( naszego mieszkania ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wysyłka w ciągu najbliższych kilku dni roboczych", hoho to znaczy że raczej trzeba bedzię troche poczekać.
Coś kiepsko widze terminowość tej dostawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A "Evil Genius" to co? Też można było wcielić się w rolę "tego złego" (albo "tej złej").
Sama gra wygląda ciekawie, niestety mój plan finansowy na razie nie pozwala na jej zakup. W końcu Wiedźmina trzeba sobie zafundować, a to nie jest tania impreza.
Choć w razie, gdybym coś usupłał, to się zastanowię. W końcu nie można ciągle gier kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam OVERLORDA z anglii (kupiłem u producenta :) i okazuje się że "lekko" przepłaciłem, ale co tam mam ją od poniedziałku :P

Powiem od siebie - jest to moja i tylko moja SUBIEKTYWNA ocena - GRA JEST SUPER . gorąco polecam.

Co prawda nie można być tak złym jakby się czasami chciało, ale to nie tytułowy Overlord jest clue programu, tylko horda małych, złośliwych i pyskatych kurdupli - czyli minionów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 17:03, Gol Galad napisał:

Ehh... gra nawet spolszczona nie jest, ale a tam - przezyje ;P
Tylko teraz skombinowac powrot do rodzimych stron i zamowic ^_^
btw. mozna liczyc na spolszczenie w najblizszym czasie?


gra raczej będzie spolszczona i to przez CDP na zlecenie, pewnie nie zaktualizowali poprawnie w sklepie

http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=8256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2007 o 17:10, madjudge napisał:

Super, że gra nie będzie spolszczona, nie ma możliwości wpadki z "losiowatym" lektorem. Głosy
minionów są niezłe. Nie twierdze, że polskie jest złe, ale po prostu odpada możliwość spaprania.
Inna sprawa, że gra niespolszczona będzie miała mniejszą popularność, no bo w końcu "Polacy
nie gęsi i swój język mają".
Ciekawe jest to że ta gra na zachodzie jest dwukrotnie droższa niż w ofercie GRAM.PL - czyżby
GRAM.PL dawało zarobić "naszym" na eBayu ??



gra raczej będzie spolszczona i to przez CDP na zlecenie, pewnie nie zaktualizowali poprawnie w sklepie, tak samo jak w sklepie przy CM: Dirt nie było info o wersji językowej

http://www.gry-online.pl/s016.asp?ID=8256

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się jest studentem, to trzeba je "odłożyć na półkę" tylko podczas sesji. A te są dwie w roku :-D
Więc czas jest.
Zaraz przeczytam: "No co Ty, student a gra zamiast pić?!"
Ano, albo gry, albo inne przyjemności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować