Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Overlord w sklepie gram.pl

57 postów w tym temacie

Dnia 05.07.2007 o 16:59, marekl1975 napisał:

Overlord... Myślałem, ze to będzie jakaś strategia albo strzelanka o lądowaniu w Normandii
w 1944. W końcu Overlord to był kryptonim najwiekszej operacji desantowej w czasie II wojny
światowej.


Owszem, ale jeśli idzie o desant morski ;-) W dziedzinie powietrznodesantowych króluje "Market Garden" ;-))
Pozdrawiam,
K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po zagraniu w demo zapowiada się świetnie. Nie wiem czemu mówicie że dobrze że nie spolszczone bo można spaprać głosy. Przecież można zrobić wersję kinową. I wtedy wszyscy zadowoleni. I ci którym podobają się głosy i ci którym nie chciało się uczyć języka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra bardzo fajna, polecam.. Głosy Mininów są prześmiewcze, dlatego najlepszym rozwiązaniem było by spolszczenie kinowe, bo po co psuć coś co jest już dobre ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 16:43, P Odl napisał:

Po zagraniu w demo zapowiada się świetnie. Nie wiem czemu mówicie że dobrze że nie spolszczone
bo można spaprać głosy. Przecież można zrobić wersję kinową. I wtedy wszyscy zadowoleni. I
ci którym podobają się głosy i ci którym nie chciało się uczyć języka.

Wiem, że to tekst z przed miesiąca ale co mi tam. Nie masz racji. Zagraj w Dungeon Keeper (1 lub 2) a zgodzisz się ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować