Zaloguj się, aby obserwować  
djkris

Gra podobna do OGame.pl ale na PeCeta.

22 postów w tym temacie

Szukam jakiejs gry dobrej podobnej do gry on-line ogame ale na peceta,znacie jakąs??
nie musi byc 100% takie samo ( bo chyba nawet nie ma) ale tak aby przynajmniej w 70-80% przypominało ogame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie bardziej zastanawia jak djkris wyobraża sobie wyliczanie % zgodności danej gry z ogame. Ciekawe jaki jest do tego wzór?:P kris myślę że wersja ogame na PC będzie w 100% kompatybilna z twoimi wymaganiami;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL ludzie czy wy wogłe czytalisce dokąłdnie o co mi chodzi??
buhehe,
ASWER,ty rozrurzniasz gre on-line ( też sie gra za pomocą Pc ) od gry na PC na płytce??
Bo takie pytanie zadałem :D
shinian: przeciesz napisałem w ostatnim zdaniu iż 100% napewno podbna nie bedzie,szukam jakiejs strategi podbnej do gry online ogame..
Nie wiem Star Wars?? inna??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 17:56, djkris napisał:

LOL ludzie czy wy wogłe czytalisce dokąłdnie o co mi chodzi??
buhehe,
ASWER,ty rozrurzniasz gre on-line ( też sie gra za pomocą Pc ) od gry na PC na płytce??
Bo takie pytanie zadałem :D



no ty zadałeś pytanie czy są gry on-line na peceta , otóż
tak, prawie wszystkie gry on-line są na PC, a o płytkach to tam mowy nie było :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 17:46, djkris napisał:

Szukam jakiejs gry dobrej podobnej do gry on-line ogame ale na peceta,znacie jakąs??
nie musi byc 100% takie samo ( bo chyba nawet nie ma) ale tak aby przynajmniej w 70-80% przypominało
ogame.

Witam.
Jeśli chodzi ci o grę bardzo podobną do ogame to polecam STARS. Są tylko trzy wady:
1.Gra jest po angielsku, przy niej master of orion musiałbyś pomnożyć x3(w skali skomplikowania),
2.Rok produkcji to lata bodajże 95-97, ale jako że gra prawie wcale nie posiada grafiki to w niczym nie przeszkadza,
3.Gra jest tylko po angielsku i chyba nie miała polskiego wydawcy:/
Zapomniałbym, gierka przeznaczona raczej do trybu on-line.
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O! O! Ja mam stars! Rany gierka zarąbista, ale skomplikowana jak osobowości niektórych ludzi których znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra podobna do Ogme.pl jest z całą pewnością Homeworld(1 i 2) Gry te śą świetne! Przeszedłem obie ostatnio na wakacje.Normalnie nie mogłem się od nich oderwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 16:11, ŁukiPluta napisał:

gra podobna (bardzo) do ogame:
Star Wars: Empire at War

No niebyłbym taki pewien. Do oGame bardziej podobny jest już wspomniany Galactic Civ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2005 o 17:46, djkris napisał:

Szukam jakiejs gry dobrej podobnej do gry on-line ogame ale na peceta,znacie jakąs??
nie musi byc 100% takie samo ( bo chyba nawet nie ma) ale tak aby przynajmniej w 70-80% przypominało
ogame.

kup antologie blizza tam jest super gras starcraft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Star Wars: Empire at War - gram na ogame od roku. Ostatnio zainstalowalem SW Empire at War i moge smialo powiedziec ze t a gra w 89% przypomina ogame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2006 o 17:24, Galadin napisał:

Zacznijmy od tego, że samo Ogame korzysta ze świata SW...


Poza Gwiazdą Śmierci nie znalazłem tam innego nawiązania, ale ja maniakiem SW nie jestem więc mogę się mylić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jester, chyba masz racje. bo poza GS moze i jest tam niszczyciel, ale w ogole nie przypomina monstrualnego (ponad 8km dlugosci!) STAR DESTROYERa. choc widzialem skorke do ogame oparta o SW. ale byla naprawde kiepska. a co do tego, ze sie "mylisz", jester, to ja jestem maniakiem i wiem co mowie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co powiesz na temat Americas '' Army
fajna gierka naprawde
Polska strona to www.americasarmy.pl
zapraszam was do grania . Oprócz ogame fajna gieka jest Tibia . No i Xwars czy The Crims
Grajcie też w multiplayer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować