Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS3 na razie bez obniżki

23 postów w tym temacie

Ech szkoda, ale ja jednak wolę poczekać do E3, chcieli taką Bombe zatrzymać na E3 ale im się nie udało to teraz mówią że nic nie będzie alepotem się okaże że jednak obnszka będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena dla przeciętnego polaka jest zaporowa w tym momencie. Obniżka była by przydatna dla nas i dla Sony, które sprzedało by więcej konsol...ale może im się to nie opłaca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 12:47, SzolMisz napisał:

100 zielonych baksów obniżki to od początku nie realna obniżka! Za świeża jeszcze to konsola!:)


Tak jest. Za rok, w 2008 roku może stanieje do 1800zł, ale teraz to tak jak napisałeś - za świeża i za dobra jest ta konsola, aby obniżać jej cenę.

Dnia 06.07.2007 o 12:47, SzolMisz napisał:

Pozdrawiam



Ja również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na E3 pewnikiem ogłoszą obniżkę ceny o 100$, póki co próbują uciszyć wyciek, który nastąpił. No bo po co gotowe by były reklamówki ogłaszające tę nowinę ? (obrazek widoczny z forum)

20070706131927

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony by się to nie opłacało - przecież nadal nie sprzedaje się tak jak oczekiwali (choć to nieprawda, że bardzo źle idzie na świecie), a nawet z obniżką byłby to sprzęt dość drogi. Trzeba poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, za jakość się płaci. Wolę dać 2400 zł za PS3 i grać, aniżeli kupić tańszego X-klocka żeby się psuł.

Poza tym, każde PlayStation było na początku takie drogie (PS2 kosztowało nawet 2800zł) i nie ma co psioczyć, bo taka jest norma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli znaleźli tylu naiwniaków, że możnaby pewnie i podwyżkę zrobić:D Grałem na nowym eXie i na PS3 i z zabawy z tym pierwszym wyniosłem o niebo lepsze wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, na gram podają że zdementowano plotki, a na onecie że potwierdzono obniżkę ceny o 100$ po E3, hmm to w końcu kto ma racje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować