Zaloguj się, aby obserwować  
Czerniawa

Windows Vienna- kolejny kłopot?

8 postów w tym temacie

Cześć!
Przeglądając starego PC Format czytałem sobie o historii Windowsa. Patrzę na tabelę, a na końcu jej pisze "2009 rok - Microsoft Windows Vienna". Trochę mnie to zdziwiło, czy to prawda? Czy znowu będzie wojna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 13:48, FlankerD napisał:

Gdzieś wyczytałem, że Vista to tylko ''poligon doświadczalny'' dla nowego Windowsa.

Tia. Miała być "Bomba Cesarska" a wyszedł tylko poligon. A jeśli to jest tylko poligon, to znaczy, że następny będzie jeszcze gorszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 14:06, hans olo napisał:

> Gdzieś wyczytałem, że Vista to tylko ''poligon doświadczalny'' dla nowego Windowsa.
Tia. Miała być "Bomba Cesarska" a wyszedł tylko poligon. A jeśli to jest tylko poligon, to
znaczy, że następny będzie jeszcze gorszy.


W CDA było o tym...nie pamiętam który nr..No i wg autora tamtego artykułu Windows Vista jest systemem testowym, mają przetestować te różne rzeczy, powiedzmy że to jest płątna wersja beta przyszłego Windowsa. Ogólnie było tam tez porównanie do Windows ME, który też był taki testowy, a po nim nastał XP..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 16:00, Homo sum napisał:

W CDA było o tym...nie pamiętam który nr..No i wg autora tamtego artykułu Windows Vista jest
systemem testowym, mają przetestować te różne rzeczy, powiedzmy że to jest płątna wersja beta
przyszłego Windowsa. Ogólnie było tam tez porównanie do Windows ME, który też był taki testowy,
a po nim nastał XP..

Czyli dokładnie to o czym mówię. XP to porażka na każdym froncie. Jedyny dobry windows to 2000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 16:18, hans olo napisał:

> W CDA było o tym...nie pamiętam który nr..No i wg autora tamtego artykułu Windows Vista
jest
> systemem testowym, mają przetestować te różne rzeczy, powiedzmy że to jest płątna wersja
beta
> przyszłego Windowsa. Ogólnie było tam tez porównanie do Windows ME, który też był taki
testowy,
> a po nim nastał XP..
Czyli dokładnie to o czym mówię. XP to porażka na każdym froncie. Jedyny dobry windows to 2000.



Czy XP jest kiepski?? Bądźmy szczerzy to nie jest w cale taki zły system.. Ma dziury, ale to dobry system..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 17:28, Homo sum napisał:

Czy XP jest kiepski?? Bądźmy szczerzy to nie jest w cale taki zły system.. Ma dziury, ale to
dobry system..

Nie ma porównania. 2000 wyprzeda go pod każdym względem. Z początku był mniej multimedialny, ale SP4 rozwiązuje sprawę całkowicie. Jest to windows, w którym użytkownik ma najwięcej do powiedzenia. Nie zkillujesz wszystkich procesów jak w linuksie, ale wiekszość załatwisz dosłownie bez problemu. XP zanim zamknie nieprawidłowy proces sam zawiesi się 10 razy, wydrukuje 50 komunikatów i zostanie potraktowany przyciskiem reset na przodzie obudowy, bo zwyczajnie tak jest szybciej. Ja dziękuję za system, który myśli, że jestem głupszy od niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować