Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Soundtrack do Gears of War

30 postów w tym temacie

"Bagatala" brzmi jak słowo w jakimś dialekcie z głębokiej Afryki. ; )

Soundtracki z gier zawsze w cenie (God of War 2 - aż mnie ciarki przyjemności przeszywają, gdy tego słucham), dochrapałem się już niezłej kolekcji, to może i ten wpadnie w moje ręce. Najpierw tylko należy dorwać jakieś sample, aby wyrobić sobie wstępne zdanie o tych utworach - zwłaszcza, że z grą kontaktu nie miałem.
Inna rzecz, że o tym kompozytorze wcześniej nie słyszałem; ale to, że zaangażowali go do roboty przy UT2007 i Huxley (szczególnie to pierwsze), sugeruje jego specjalizację w bardziej elektronicznej/industrialnej muzyce niż natchnionych symfoniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daimon_Frey - hehe, celna (i złośliwa) uwaga... ;)

A co do soundtracków - cóż, sam kilka posiadam - myślę że gra z gier jest mocno niedoceniana przez odbiorców szeroko pojętej muzyki kinowej - a przecież jednemu do drugiego dość blisko, nieprawdaż? Sam O.S.T. do GoW - hm, może się skuszę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muzyka może i fajna, chwytająca za serce, ale ja oczekiwałem czegoś ostrego. Jakiś porządny hard rock w trakcie walk tak jak w Infernalu i faktycznie ta chwytająca za serce muzyka w dramatycznych i kluczowych momentach.
Założę się, że taki Cole nie słuchał klasycznej ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować