Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Soundtrack do Gears of War

30 postów w tym temacie

Zara zara... z tego co słyszałem to utwór przewodni zagrał Megadeth (tak tak to o ten chodzi) i daje czadu :P Chyba się znalazł na płytce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś żaden motyw muzyczny nie wpadł mi w ucho, z którym mógłbym kojarzyć Gearsy podczas grania. Więc nie było nic specjalnego takiego jak np w Halo 1, 2 czy DooM 1, 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muzyka w tej grze jest przefachowa. Głównie żwawe, instrumentalne kawałki.
Main Theme i Locust Battle po prostu rządzą i jak tylko OST będzie dostępny w Polsce to kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kevin Riepl miszczem jest, panowie - i ja to wiem od dawna. Szkoda tylko, że mało kto docenia jego twórczość, omamiona wspaniałością Jesperów Kydów i tym podobnych ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Gears Of War nie grałem (nie mam konsoli... jeszcze), ale utwór tytułowy promujący grę skomponowany przez Megadeth znam niemalże na pamięć (btw United Abominations to świetna płyta ;P) i jeśli znajdzie się on na tym soundtracku to warto kupić ;) Sądząc po komentarzach sama muzyka z gry warta świeczki jest, choć wolałbym osobiście posłuchać jakichś fragmentów. Byłoby bardzo miło gdyby rzeczywiście wystąpiła możliwość kupienia tego krążka przez gram.pl (oczywiście w korzystnej cenie ;P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 16:36, vansatan napisał:

Zara zara... z tego co słyszałem to utwór przewodni zagrał Megadeth (tak tak to o ten
chodzi) i daje czadu :P Chyba się znalazł na płytce?

No ja dopiero teraz się tym zainteresowałem i właśnie szukam czegoś o tym. Fakt, jest taki utwór na płycie United Ambitions i miał być w tej grze. Muszę powiedzieć, że na początku nie jest taki fajny ale jak już wchodzi solo to jest to poezja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować