Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?

818 postów w tym temacie

Dnia 26.10.2005 o 20:58, Evil Khan napisał:

> Wiem, że możesz zrobić z tym co chcesz. Np. przegrać i sprzedawać jako "kopie zapasowe", jak to robiłeś z Cywilizacją III :)
BUJDA I OSZCZERSTWO !!!

Naprawdę? A to?:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=61511898
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=62027721
i parę innych? Ja nie piszę niczego, jeśli nie jestem pewien. Nie opieram się na niesprawdzonych poszlakach.

Natomiast co do paru odpowiedzi (Kerotha i Modest-Vermina) - póki jest wszystko dokładnie opisane w aukcji, można sprzedawać i zarejestrowaną grę. Tak, jak i w dziale używki. Wszak jest teraz możliwość przerejestrowania i tym samym nowy nabywca ma pełne prawa do późniejszego korzystania z pomocy technicznej i nawet dożywotniej gwarancji. Byle była odpowiednia jasność i kupujący był pewien, że kupuje wersję bez wPLN (a za to taniej).
Na tym kończę wypowiedzi na temat allegro w tym wątku. Odbiegłem trochę od tematu.
Ciekawe, co będzie dzisiaj za 1zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem podawanie linków na forum jest zabronione. Pozatym nikogo nie oszukuję i jeśli ktoś ma jakieś wątpliwości co do aukcji może zawsze zapytać. Rozumiem że działasz w zawiści bo sam sprzadajesz na allegro : http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=58137
na twoich aukcjach tez są niescisłosci :
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=69545516
Nie jest napisane czy gra jest zarejestrowana czy nie ??
Widzę ze sam niezłe wałki kręcisz :
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=58137&type=fb_recvd_neg
Jeśli chcesz kontynować tą bezpardonową walkę pisz maila a nie zaśmiecaj forum swoimi wywodami człowieku !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje gry naprawdę są zafoliowane i nie mogłem ich wcześniej rejestrować. To chyba oczywiste. Przynajmniej dla kogoś, kto rozumie prawidłowo określenie "w folii" :)))
Nie, nie chodzi mi o zawiść. Po prostu niezbyt lubię, gdy ktoś sprzedaje podróbki ("kopie zapasowe"). A jeśli się to komuś nie podoba, to wystawia jeszcze negatywną opinię. Komu i za co nie będę pisał, każdy może sam sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 09:46, mkaa napisał:

Moje gry naprawdę są zafoliowane i nie mogłem ich wcześniej rejestrować. To chyba oczywiste. Przynajmniej dla kogoś, kto
rozumie prawidłowo określenie "w folii" :)))
Nie, nie chodzi mi o zawiść....

Wszystkie wątpliwe aukcje zostały poprawione - nieścisłosci wyjasnione - ceny obniżone. dzięki za interwencję. nie sprzedaję żadnych podróbek. zapraszam na moje aukcje jak ktoś nie wierzy :
http://www.allegro.pl/my_page.php?uid=1287588

pozdrawiam wszystkich
PS: czekamy na dzisiejszą grę za 1 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to już jest na tym świecie. Jak ktoś chce coś dobrego uczynić np. wPLN czy Gra za 1 zł czy inne promocje to zawsze się znajdzie ktoś komu pomocna dłoń nie wystarczy, zeżre rękę całego człowieka i na dodatek konia z kopytami. w takim świecie niestety przyszło nam żyć, ale to nie usprawiedliwia ani piractwa ani okłamywania klientów, bo za jedno i drugie grozi pobyt w pensjonacie na koszt państwa.

Co do gry za 1 zł to czekam z niecierpliwością na ...EE II. Pozdrowieniadla forumowiczów i całego CDP:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 13:25, Tomi_323 napisał:

Codziennie gra za 1 zł ?
Przecież niedługo CDP zabraknie gier aby robić taką promocję każdego dnia :P


Wczoraj nie było. dziś teoretyzcnie jest szansa. pewno "rzucą ją" po 17 by nikt nie marudził ze zawse o 12 jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 13:27, Evil Khan napisał:

Wczoraj nie było. dziś teoretyzcnie jest szansa. pewno "rzucą ją" po 17 by nikt nie marudził ze zawse o 12 jest.


Dokładnie - wczoraj nie było, więc na dziś szanse rosną... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 13:52, Achim napisał:

może przyjdzie taki dzień że za 1zł kupimy jakąś nowość? nww2? AOE3? lub inną?

z nowości były wormsy 4
dziś obstawiam zę za 1 zł będzie :
Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault
lub
Morrowind Platynowa Edycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 14:01, Evil Khan napisał:

> może przyjdzie taki dzień że za 1zł kupimy jakąś nowość? nww2? AOE3? lub inną?
z nowości były wormsy 4
dziś obstawiam
zę za 1 zł będzie :
Warhammer 40,000: Dawn of War - Winter Assault
lub
Morrowind Platynowa Edycja



Masz racje tylko że to nowosci torchę odgrzewane może za wyjątkiem worsm - ale te już jakiś czas też są w normalnej soprzedaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 14:35, BaRt3k. napisał:

ludzie mi sie zdaje czy w tym tygodniu nie było jeszcze gry za zeta??

Przedwczoraj były Robale :P Ale wczoraj nic.. dzisiaj też chwilowo - nadal nic. Może będzie potem coś.. ale niekoniecznie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeshu, jak wam się tak chce sprawdzać co chwila czy jest już gra za zeta. Ja nie mam na to siły. Dobrze chociaż, że ten wątek jest, człowiek zaglądnie, sprawdzi i wie wszystko.
p.s. to takie nieformalne podziękowania dla tych, którym się chce i mają czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 15:17, mietek81 napisał:

p.s. to takie nieformalne podziękowania dla tych, którym się chce
i mają czas :)

ja sobie siedze i co jakies 5 min walę F5 - obłęd. nie mam juz siły - proszę o zmianę.
W sumie dobrze by było jakby CDP dzień wcześniej podało czy coś będzie. Wtedy bym wiedział czy warto czekać czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 15:37, Evil Khan napisał:

> p.s. to takie nieformalne podziękowania dla tych, którym się chce
> i mają czas :)
ja sobie siedze i co jakies
5 min walę F5 - obłęd. nie mam juz siły - proszę o zmianę.
W sumie dobrze by było jakby CDP dzień wcześniej podało czy
coś będzie. Wtedy bym wiedział czy warto czekać czy nie....


jak wychodzily pierwsze gry to przynajmniej w tekscie bylo napisane ze gra za 1zl - szybko sobie skrypcik skrobnalem i mi automatycznie sprawdzal :) ale chyba sie chlopaki pokapowali, ze tak mozna zrobic, bo teraz informacja o cenie 1zl jest tylko i wylacznie w postaci bitmapy... :|

z drugiej strony, co by to byla za zabawa jakbys z gory wiedzial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypuszczam że skoro jest taka ilość gier w świątecznej promocji i złotych edycji to jednak będzie teraz chwilowe "zmiejszenie" złotówkowych. Ostatecznie tamte też są dobrymi ofertami. :)
i do >>>mietka81 ja raczej mialem "szczęscie" które powodowało że zaglądałem o odpowiedniej porze. Poźniejszy termin tych gier ( lub wcześniejszy) i miałbym problem z zamówieniem tych które udało mi się zamówić, a jedną nawet "odpuściłem", nie "moja" gra. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować