Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?

818 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2005 o 15:37, Evil Khan napisał:

ja sobie siedze i co jakies 5 min walę F5 - obłęd. nie mam juz siły - proszę o zmianę.
W sumie dobrze by było jakby CDP dzień wcześniej podało czy coś będzie. Wtedy bym wiedział czy warto czekać czy nie....

A w międzyczasie przegrywasz kolejną "kopię zapasową" Cywilizacji?:))) Bo widzę, że wciąż dodajesz pełne wersje gier jako niby dodatki...
Taka forma wystawiania gier promocyjnych jest właśnie optymalna. Inaczej byłyby one natychmiast wykupowane. Ja w każdy razie preferuję tak, jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby nic dzisiaj nie było? A może już coś przegapiłem? A tak przy okazji nie liczcie na Warhammera - Winter Assault i Gothica - Noc Kruka za 1zł. CDP nie opłacało by się wypuszczać tej promocji równolegle ze Złotą Edycją. Wtedy gra i dodatek kosztowałyby mniej kupione osobno niż razem w Złotej Edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 18:13, Xqu napisał:

Czyżby nic dzisiaj nie było? A może już coś przegapiłem?


Nic nie przegapiłeś. Dziś(na pewno) i wczoraj(chyba) nic nie było za 1wPLN. Może coś na jutro szykują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2005 o 18:14, DEViANCE napisał:

> Czyżby nic dzisiaj nie było? A może już coś przegapiłem?

Nic nie przegapiłeś. Dziś(na pewno) i wczoraj(chyba) nic
nie było za 1wPLN. Może coś na jutro szykują :D


No np w tamtym tyg dostepne byly gry za 1zl od pn-śr! A w tym tak nie bylo czyli mozna sie spodziewac czwartek-pt z pmocja za 1zl! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 12:02, Chaszu napisał:

Nie ma gry za zeta ale jest Dungeon Siege2 za 59,90 (zniżka 70wPLN)

za tyle to mozna na allegro kupic. cienka promocja. mogli by cos dac za 1 zł. jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 12:21, Evil Khan napisał:

> Nie ma gry za zeta ale jest Dungeon Siege2 za 59,90 (zniżka 70wPLN)
za tyle to mozna na allegro kupic. cienka promocja.
mogli by cos dac za 1 zł. jednak.


Nawet jeśli na allegro możesz tak kupić to nie masz pewności czy gra była używana i rejestrowana już. Jeśli kupowana przez ciebie gra na allegro już była rejestrowana tracisz 45wPLN. Czyli teoretycznie na gram.pl możesz kupić grę za 14,90 ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 12:39, Daimon_Frey napisał:

Nawet jeśli na allegro możesz tak kupić to nie masz pewności czy gra była używana i rejestrowana już.
Jeśli kupowana przez ciebie gra na allegro już była rejestrowana tracisz 45wPLN. Czyli teoretycznie na gram.pl możesz kupić grę za 14,90 ;D

Tu się mylisz. Nawet jak jest rejestrowana, to wtedy tracisz 45wPLN, ale nie musisz wydawać 70wPLN w sklepie. A swoją drogą to ciekawe, że niektórzy tego wcale nie widzą. Zupełna ślepota:)))
Poza tym jeśli kupujesz na Allegro grę w folii, to ona jest faktycznie fabrycznie nowa. Tylko w wyjątkowych przypadkach ma się do czynienia z nieuczciwym sprzedawcą (jak chociażby osoba, którą cytowałeś).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 12:39, Daimon_Frey napisał:

Nawet jeśli na allegro możesz tak kupić to nie masz pewności czy gra
była używana i rejestrowana już. Jeśli kupowana przez ciebie gra na allegro już była rejestrowana tracisz 45wPLN. Czyli
teoretycznie na gram.pl możesz kupić grę za 14,90 ;D


no nie do końca bo musisz zainwestowac 70 w PLN. Czyli 59 zł + (70 PLN - 45 PLN zwrotu) = 59 zł + 35 PLN = 94 zł !!! A przy odrobinie szczęscia można za 70 zł kupić na allego. pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 12:53, Evil Khan napisał:

no nie do końca bo musisz zainwestowac 70 w PLN. Czyli 59 zł + (70 PLN - 45 PLN zwrotu) = 59 zł + 35 PLN = 94
zł !!! A przy odrobinie szczęscia można za 70 zł kupić na allego. pozdr.


Żle liczysz. Odejmując od 70wPLN 45 które dostajesz z grą zwiększasz w ten sposób cene. Kupując grę za te 59 bo reszte dopłacasz wirtualymi, dostajesz w grze dodatkowo 45wPLN na inne zakupy. Czyli powinieneś od 59 odjąć 45 i w ten sposób teoretycznie masz grę za 14,90. Inna sprawa, że te 59 i tak musisz wyłożyć. Dlatego mówie teoretycznie. A kupując grę na jakiejkolwiek aukcji nie mam pewności czy ktoś już tę grę rozpakował i zarejestrował czy nie. Moge więc te 45wPLN stracić. Tak więc tak czy siak na gram .pl można kupić za 59,90 to chyba mniej niż 70 o których mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Tylko w wyjątkowych przypadkach ma się do czynienia z nieuczciwym sprzedawcą (jak

Dnia 28.10.2005 o 12:49, mkaa napisał:

chociażby osoba, którą cytowałeś).

SAM JESTEŚ NIEUCZCIWY ZNIEWIEŚCIAŁY GNOJKU.
LUDZIE CI WPLACAJĄ KASĘ A TY NIC IM NIE WYSYŁASZ :
KTO NIE WIERZY NIECH CZYTA:
http://www.allegro.pl/show_user.php?uid=58137&type=fb_recvd_neg

ODIERDZIEL SIĘ CZŁOWIEKU I NIE WYPISUJ BZDUR NA FORUM !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 13:07, Daimon_Frey napisał:

Żle liczysz. Odejmując od 70wPLN 45 które dostajesz z grą zwiększasz w ten sposób cene.

Nie no, po raz pierwszy zgodzę się z evilkhanem że ma rację. I naprawdę dziwię się, że niektórzy nie potrafią nie tylko liczyć, ale i logicznie mysleć.
Dla ciebie widzę nieważne jest, że żeby dostać 45wPLN musisz w sklepie gram.pl wydać 70wPLN (cena w złotówkach jest ta sama tu i na allegro). Dla Ciebie ważne, że potem coś dostaniesz. Jednak promocje ogłupiają:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 13:13, mkaa napisał:

Dla
ciebie widzę nieważne jest, że żeby dostać 45wPLN musisz w sklepie gram.pl wydać 70wPLN (cena w złotówkach jest ta sama
tu i na allegro). Dla Ciebie ważne, że potem coś dostaniesz. Jednak promocje ogłupiają:)))


Wcale nie, mam całkowitą świadomość wydania najpierw 70 wPLN. Gdyby mnie promocje ogłupiały to bym już chyba dawno zbankrutował. Dodam, że jeszcze nic na gram.pl nie kupiłem. To tylko taka moja mała obrona. ;]
Ale chyba przyznasz, że na realne pieniądze te 59,90 to mniej niż 70 o których Evil Khan wspominał? A o tych 45 przecież mówiłem, ze pisze teoretycznie. Zresztą skoro dają te 45 to czemu mam je tracić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować