Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?

818 postów w tym temacie

a tak wogóle to kiedy i gdzie można się dowiedzieć o możliwości kupna gry za złotówkę? ba ja jakoś nigdy tego nie widziałem, mam dostęp do neta tylko w weekendy, czyżby ta promocja pojawiała się tylko w środku tygodnia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 19:42, cinus` napisał:

[...] czyżby ta promocja pojawiała się tylko w środku tygodnia?


Jakbyś zgadł :) A poważnie to w weekendy pracownicy CDP nie wystawiają gier za 1 wPLN tylko w środku tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 19:43, DEViANCE napisał:

Jakbyś zgadł :) A poważnie to w weekendy pracownicy CDP nie wystawiają gier za 1 wPLN tylko w środku tygodnia.


to lipa, a chciałem sobie coś kupić w miarę tanio, ale widzę, że niestety nie da rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 19:46, cinus` napisał:

> Jakbyś zgadł :) A poważnie to w weekendy pracownicy CDP nie wystawiają gier za 1 wPLN tylko w środku tygodnia.
to lipa, a chciałem sobie coś kupić w miarę tanio, ale widzę, że niestety nie da rady.

Kolejny chłopiec chciał prezent z okazji (przedwczesnego) dnia dziecka:) Sklep gram.pl to nie tylko gry za 1zł. A jak już droższe, to nie są "w miarę tanio"?:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale gry za 1zł to jedyny sposób pozbycia się wPLN. Jak ktoś kupi grę bez promocji to dostanie więcej wPLN niż wykożystał. Są jeszcze gadżety ale ile można kupować sobie koszulki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 10:09, Xqu napisał:

Ale gry za 1zł to jedyny sposób pozbycia się wPLN. Jak ktoś kupi grę bez promocji to dostanie więcej wPLN niż wykożystał.

E nie.. sąteraz w Świątecznej promocji gierki, sporo. I wPln`y z grubsza pokryjąwydatek PLN`ów. ;-) Ta Świąteczna jest całkiem "tytulasta". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.10.2005 o 12:14, Pablo_bel napisał:

E nie.. sąteraz w Świątecznej promocji gierki, sporo. I wPln`y z grubsza pokryjąwydatek PLN`ów. ;-) Ta Świąteczna jest
całkiem "tytulasta". :)


Coś mi się zdaje, że te gry tanieją co ok. 3 miesiące. Jak tak dalej pójdzie to wylądują w NXK. :] A tak serio to kilka gier jest tam naprawdę niezłych. Chociaż ta na której mi zależy bardziej opłaca się w Złotej Edycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 07:53, DEViANCE napisał:

Zaczął się kolejny tydzień! Zobaczymy czy dziś coś będzie.

NO WŁAŚNIE - CZEKAMY Z NIECIERPLIWOŚĆIĄ !!!!
SKORO 4.11 MA MIEJSCE PREMIERA WAR 3, DIABLO2 I ANTOLOGI TO MOŻE BY TO DZIŚ DALI :)
POZYJEMY ZOBACZYMY !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 11:25, Xqu napisał:

Jeszcze nic. Czekamy dalej. Jest jakaś szansa, w tamtym tygodniu było mało promocji to może teraz.

teraz chyba też nie będzie - święto jakieś jutro więć pewno dziś i jutro CDP ma wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 15:31, =PtaQ napisał:

> he he ja tez wziąłem :)

Prawidłowo :)
Pomyśl sobie jaki będzie szpaaan 2 dni przed premiera powiedziec:
-Pff.. Ja
gram właśnie w AoE3, chcesz zobaczyć mój super wypaśny kubeeek? :D


No coz moi znajomi juz graja w AoE3 i sa dosc daleko w kampani a bardzo podobne kubeczki widzialem u panow z rosji na straganach. Jak widac piractwo wszedzie sie szerzy. Ja sobie tez zamowilem gierke i czekam do 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 11:45, Wredniak2003 napisał:

No coz moi znajomi juz graja w AoE3
i sa dosc daleko w kampani a bardzo podobne kubeczki widzialem u panow z rosji na straganach. Jak widac piractwo wszedzie
sie szerzy. Ja sobie tez zamowilem gierke i czekam do 28.


A jakie mają opinie o grze?
Fajna?

Ja bym nie mogl zbeszczescic piractwem gry mojego dziecinstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.10.2005 o 11:50, =PtaQ napisał:

Ja bym nie mogl zbeszczescic piractwem gry mojego dziecinstwa :D


Ja ich rozumiem bo wydac 100 na gre to dla niektorych naprawde duzo, a ze nie maja zadnej oryginalnej gry to czemu mieli by robic wyjatek dla tej??

Dnia 31.10.2005 o 11:50, =PtaQ napisał:

A jakie
mają opinie o grze?
Fajna?


Im sie podoba ale oni graja zazwyczaj w same wyscigowe lub szczelanki, bo w strategiach "trza myslec" ;) wiec...
Ja zagralem w demo i gra mi sie spodobala wiec kupie bo zadnego tytulu nie mozna kupowac w ciemno narpierw trzeba zagrac w demo, no moze jest kilka wyjatkow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować