Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?

818 postów w tym temacie

Zawiodłem się po raz kolejny na CDP. Po rewelacyjnym starcie gram.pl obecnie wrócił stary model traktowania klienta. Nikt z CDP się na formum nie wypowiada. Promocji praktycznie brak. Za spóźnienie w przesłaniu zamówienia miałem otrzymać gratis grę z serii NEK i po 14 dniach jej nie mam :(
Lepiej chyba żeby CDP zaczął dbać o swoje interesy (czyt. klientów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 15:34, Evil Khan napisał:

Zawiodłem się po raz kolejny na CDP. Po rewelacyjnym starcie gram.pl obecnie wrócił stary model traktowania klienta. Nikt
z CDP się na formum nie wypowiada. Promocji praktycznie brak. Za spóźnienie w przesłaniu zamówienia miałem otrzymać gratis
grę z serii NEK i po 14 dniach jej nie mam :(
Lepiej chyba żeby CDP zaczął dbać o swoje interesy (czyt. klientów).


Ale czy im w CDP na tym zależy? Po co mają dbać o klienta skoro powoli monopolizują rynek gier w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No może że monopolizują to przesadziłem (chcieliby nie?:) Ale napewno zdobywają pozycję Lidera z konkurencją daleko w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy zauważyliście ale od dłuższego czasu ten temat stał się polem do narzekania. Byleby nie skończyło to się tak jak w Argentynie gdzie ludzie spalili pociąg bo się spóźnił, a potem kilka samochodów jakieś sklepy. Ciekawe czy można podpalić wirtualny sklep, albo forum, ale nie będe próbował bo szkoda mi monitora;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 15:44, TomAsh napisał:

Nie wiem czy zauważyliście ale od dłuższego czasu ten temat stał się polem do narzekania. Byleby nie skończyło to się tak
jak w Argentynie gdzie ludzie spalili pociąg bo się spóźnił, a potem kilka samochodów jakieś sklepy. Ciekawe czy można podpalić
wirtualny sklep, albo forum, ale nie będe próbował bo szkoda mi monitora;))


spalic moze nie ale mozna im zaserwowac DoS :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czytając te posty widzę, że niektórzy nie potrafią zrozumieć idei sklepu gram.pl. Dla nich to jedynie gra za 1zł i nic więcej. A tak naprawdę to raczej powinny one być rzadkością, a wPLN służyły głównie do tańszego kupowania (-30% ceny) i zakupu gadżetów. Na starcie platformy były często. I starczy. Teraz od święta do święta:)
Szczególnie ciekawa jest postawa tych, którzy wręcz żądają ich kilka razy w tygodniu. To jednak typowa polska mentalność - dać coś to żądają więcej, a jak nie to od razu przekleństwa. Należy się cieszyć z tego co się dostało. A tu wygląda, że im więcej ktoś dostał, tym bardziej narzeka. Ja się cieszę, że dostałem co dostałem. A było tego sporo. I chociaż mam nadal kilkaset wPLN i chętnie bym je zamienił na gry, to nie znaczy, że musi to być natychmiast.

> Zawiodłem się po raz kolejny na CDP. Po rewelacyjnym starcie gram.pl obecnie wrócił stary model traktowania klienta.
Klient, który w swoim czasie sprzedawał pirackie wersje gier wydawanych przez CDP gier nie jest zbyt wart szacunku...

> Nie wiem czy zauważyliście ale od dłuższego czasu ten temat stał się polem do narzekania.
Bo ludzie chcą coraz więcej. Zresztą narzekania - zauważ, że tak naprawdę to kilka osób, które czekają codziennie po kilka godzin i się nudzą.

> Lepiej chyba żeby CDP zaczął dbać o swoje interesy (czyt. klientów).
Właśnie CDP postanowił dbać o swoje interesy. Które nie muszą być zbieżne z interesami klientów. I zazwyczaj nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 18:34, mkaa napisał:

> Lepiej chyba żeby CDP zaczął dbać o swoje interesy (czyt. klientów).
Właśnie CDP postanowił dbać
o swoje interesy. Które nie muszą być zbieżne z interesami klientów. I zazwyczaj nie są.


Tylko taki mały szczegół. Klienci bez CDP przeżyją (rynek nie lubi próżni, ktoś zajałby ich miejesce), natomiast CDP bez klientów - zbankrutuje.
Więc jak to mówią: kilent nasz Pan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 20:01, Ad_aM21 napisał:

Klienci bez CDP przeżyją (rynek nie lubi próżni, ktoś zajałby ich miejesce), natomiast CDP bez klientów - zbankrutuje.


CDP sprzedajac gry przeżyje, natomiast CDP rozdajac gry za złotowke zbankrutuje :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodziło mi tylko i wyłącznie o częstość ukazywania się gier za złotówke ale o to, że nikt z CDP nie raczy się wypowiadać na forum tego tematu by uspokoić coraz gorętsze nastroje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehe mowiliscie ze cdp szykuje jakis hit ale jak narazie to nie widac tego hitu a nawet sie na neigo niezanosi :P miejmy nadzije ze cdp wresie da jakakolwiek gre za zł bo te xpln toi chyba dla biednych oddac bede musiał :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 20:06, Arkadiusz napisał:

> Klienci bez CDP przeżyją (rynek nie lubi próżni, ktoś zajałby ich miejesce), natomiast CDP bez klientów - zbankrutuje.

CDP
sprzedajac gry przeżyje, natomiast CDP rozdajac gry za złotowke zbankrutuje :P:P:P



Nie chodzi mi o gry za 1zł, bo mi to Lotto, ale o samo stwierdzenie, o braku przymusu zbieżności między klientami, a CDP. Wiadomo, że są początkowo przeciwne, ale w ostateczności muszą być spójne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.11.2005 o 20:59, Ad_aM21 napisał:

sprzedajac gry przeżyje, natomiast CDP rozdajac gry za złotowke zbankrutuje :P:P:P

:)))

Dnia 03.11.2005 o 20:59, Ad_aM21 napisał:

Wiadomo, że są początkowo przeciwne, ale w ostateczności muszą być spójne.

Więc jak to mówią: kilent nasz Pan :)
Spójne w relacji producent-klient. Pod warunkiem, że klient faktycznie nim jest, a nie jedynie oczekuje gier za 1zł, a inne już go nie interesują. A ktoś, kto tylko skamle o grę za złotówkę (i to jeszcze z oczekiwaniami na premiery) na pana z pewnością nie wygląda:)

Dnia 03.11.2005 o 20:59, Ad_aM21 napisał:

Nie chodziło mi tylko i wyłącznie o częstość ukazywania się gier za złotówke ale o to, że nikt z CDP nie raczy się wypowiadać na forum tego tematu by uspokoić coraz gorętsze nastroje.

A jaki miałby być cel wypowiedzi? Już się kiedyś wypowiedział w tym wątku: że będą często, ale nie codziennie. A jak często, to już zapewne zależy od zbyt wielu czynników i nie warto precyzować. Zresztą te "gorące nastroje" to tak naprawdę narzekania zaledwie kilku ludzi. Którzy są na tyle krzykliwi, że robią za tłum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przychodzi baba do lekarza psychiatry ze złotówką w zębach. Lekarz pyta:,,A pani co obiło?'''' Baba odpowiada: ,,Nic czekam na promocję w CDP''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować