Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?

818 postów w tym temacie

Dnia 05.11.2005 o 21:59, BaRt3k. napisał:

Moze po prostu ludzie z CDP zapomnieli o nas??:(

ee myśle że nie :P choć może? są zajęci robotą z forum (avatary itp..)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauwazcie jedna rzecz w komentarzach: wiele osób czeka tylko na gry za 1 zł "bo innych nie kupią" :)
No fajnie, jak nie idą za dobrze normalne tytuły to nie ma co promowac za 1 zł, logiczne, ze sie nie oplaca. Powoli robi sie cos takiego" nie lubie CDP bo mi nic nie daja". Oni nie zyja jedynie z zarobkow poczty polskiej i firmy kurierskiej :)
To troszke ich taki blad byl, ze tak duzo tych gier dali za 1 zl, teraz taka promocja sie pewnie szybko nie pojawi...
Ale prawda jest, ze mozna jednak zrobic oferte bardziej atrakcyjna wykorzystujac wPLN. CDP do dziela ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli co??Nagle dochodzimy do wniosku ze gry za zeta to jednak był zły pomysł??ze nie powinni go wymyślac??jak dla mnie to masz troche racji ale jak juz słowo się żekło no to cóż...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 00:33, BaRt3k. napisał:

czyli co??Nagle dochodzimy do wniosku ze gry za zeta to jednak był zły pomysł??ze nie powinni go wymyślac??jak > dla mnie to masz troche racji ale jak juz słowo się żekło no to cóż...


Nie, zly pomysl to to nie jest, ale zle bylo uzywac go za czesto :) i tym samym przyzwyczajac. Myslisz, ze po co teraz taka cisza ze strony CDP? Zeby mozna bylo dozowac "w odpowiednich proporcjach" ;)
Ja bardzo sie zawiodlem obietnicmi, ze gre mozna bedzie kupic tylko za wPLN. Mogli dawac ich mniej w kazdym tytule i na starcie, ale zeby mozna je bylo wykorzystac nawet do zakupu gry premierowej (takie generalnie byly obietnice).
Mam nadzieje, ze CDP jednak cos bardziej pokombinuje z promocjami (nie musza byc za 1 zł, ale ciekawsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 01:03, Himura napisał:

Mam nadzieje, ze CDP jednak cos bardziej pokombinuje z promocjami (nie musza byc za 1 zł, ale ciekawsze)


Udowodnili że potrafią!:) Możemy tylko czekać i ich wykorzystwyać (bądź oni nas) ;)
Jak dla mnie to ich pomysły się sprawdzają:) i są ciekawe.. Sama iniciatywa z tą stroną gram.pl i pomysłami jest świetna:) A że się cały czas rozwijają to tylko czekać i patrzeć jak nas czymś znów zaskoczą:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2005 o 23:47, Himura napisał:

Zauwazcie jedna rzecz w komentarzach: wiele osób czeka tylko na gry za 1 zł "bo innych nie kupią" :)

No oni nie rozumieją idei wPLN. To przede wszystkim zachęta do kupna gier taniej o te 1/3 ceny. A nie za 1% ceny, jak się niektórym śni.

Dnia 05.11.2005 o 23:47, Himura napisał:

jak nie idą za dobrze normalne tytuły to nie ma co promowac za 1 zł, logiczne, ze sie nie oplaca. Powoli robi sie cos takiego" nie lubie CDP bo mi nic nie daja".

Gdyby nie było gier za 1zł, to by było chwalenie sklepu. A tak to sama krytyka. Ale to jednak typowa mentalność dzieci: daj coś, to będą chcieli cały czas i wciąż więcej.

Dnia 05.11.2005 o 23:47, Himura napisał:

Ja spokojnie mogłem kupić większość, ale pomyslałem - możę podpasuje coś mi, bo ja za takimi jakie były nie przepadam.

Zobacz sobie tytuły na forum - są z dawniejszych czasów. I tak też było wtedy z zakupami: nie kupowałeś co potrzebne, ale co było. :)

Inna rzecz, że przed startem strony było za dużo obietnic. Że będzie można kupować za wPLN tak jak za zwykłe PLN. No ale rozdali wPLN zdecydowanie za dużo i tak być nie może. Gdyby dawali przynajmniej 3x mniej niż obecnie...
A gry za 1zł też muszą stać się nie tak częste. Aby ludzie się odzwyczili od dostawania za darmo i zaczęli dostrzegać też inne gry, w normalnych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2005 o 09:11, mkaa napisał:

> Zauwazcie jedna rzecz w komentarzach: wiele osób czeka tylko na gry za 1 zł "bo innych nie kupią" :)
No oni nie rozumieją
idei wPLN. To przede wszystkim zachęta do kupna gier taniej o te 1/3 ceny. A nie za 1% ceny, jak się niektórym śni.


Ale i tak drożej niż w wielu innych miejscach. W tym problem. Te ceny nie są konkurencyjne. Dla mnie mogłoby nie być gier za 1 zł, wystarczyłoby aby ceny gier były niższe niż w innych miejscach, a tak opłaca się kupić grę wszędzie tylko nie w gram.pl. Dlatego ludzie czekają na grę za 1 zł bo to jedyna rozsądna oferta która pojawia się w tym sklepie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 08:54, mdag napisał:

Ale i tak drożej niż w wielu innych miejscach. W tym problem. Te ceny nie są konkurencyjne. Dla mnie
mogłoby nie być gier za 1 zł, wystarczyłoby aby ceny gier były niższe niż w innych miejscach, a tak opłaca się kupić grę
wszędzie tylko nie w gram.pl. Dlatego ludzie czekają na grę za 1 zł bo to jedyna rozsądna oferta która pojawia się w tym
sklepie....


Zgadzam się... w tym właśnie problem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie obojetne jest czy beda wystawiacz gry za 1 zl (chyba ze jakies naprawde dobre), bardziej tego wole obnizke z najlepszych / najnowszych gier o 60wPLN! Takie zeczy zeby robili czesciej niz te 1,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 13:41, Don Vasylus napisał:

To jest jakaś taka promocja? To git. Gdzie można się dowiedzieć jaka jest gra za zyla danego dnia?

stary to legenda już niemal... dawno dawno temu były takie gry ale teraz nic a nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 13:41, Don Vasylus napisał:

To jest jakaś taka promocja? To git. Gdzie można się dowiedzieć jaka jest gra za zyla danego dnia?


Hehe może się zdarzyć promocja, że jakaś gra będzie za złotówkę w ogrniczonej ilości. Wtedy trzeba zamawiać w sklepie (górna zakładka), bo szybko znikają. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 13:56, HumanGhost napisał:

> To jest jakaś taka promocja? To git. Gdzie można się dowiedzieć jaka jest gra za zyla danego dnia?

Hehe może się
zdarzyć promocja, że jakaś gra będzie za złotówkę w ogrniczonej ilości. Wtedy trzeba zamawiać w sklepie (górna zakładka),
bo szybko znikają. :-)


Hehe
ale ze mnie błazen, żeby nabrać się na coś takiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dobra trzeba napisać petycję o danie jakiejś gry za złotówkę :):). Więc..

Ja niżej podpisany proszę o udostępnienie jakiejś gry w promocji "gra za złotówkę"


Andrij


Podpisujcie się to może coś zdziałamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 14:04, Andrij napisał:

Dobra trzeba napisać petycję o danie jakiejś gry za złotówkę :):).

A petycje coś dadzą?

Dnia 07.11.2005 o 14:04, Andrij napisał:

Ja niżej podpisany proszę o udostępnienie jakiejś gry w promocji "gra za złotówkę"

Ja, niepodpisany, proszę o udostępnienie przez Andrija jego komutera za złotówkę. Tak, żeby było sprawiedliwie. Czemu tylko CDP ma coś rozdawać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja coś czuję, że te gry za 1 wpln były tylko na "dzień dobry". Teraz to nie będą w ogóle ich dawać albo tylko na jakieś większe święto, np. Boże Narodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, najpierw ktoś z załogi CDP musiałby to czytać ;-D HALO ..... HALOOOOOOO ..... widzisz nikogo tu nie ma ;-)

CZY MOŻNA STĄD ZADZWONIĆ NA MIASTO ... !!! ??? ;-D
MAŁŻONKA SIĘ NIEPOKOI ... !!! ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować