Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?

818 postów w tym temacie

No weźcie nie gadajcie. A co ja zrobię z tymi wPLN? Gadżetów jak nie było tak nie ma. Zniżki są za małe. Przy kupowaniu powyżej 60zł bardziej opłaca się Heyah. Więc jakie widzicie wyjścia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 15:03, DEViANCE napisał:

A ja coś czuję, że te gry za 1 wpln były tylko na "dzień dobry". Teraz to nie będą w ogóle ich dawać albo tylko na jakieś
większe święto, np. Boże Narodzenie.


Taaa to była taka podpucha... ludzie sobie nałapai pkt w PLN specjalnie na gry za 1 zł a teraz nic nie ma.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 15:07, Pawelt napisał:

Heh, najpierw ktoś z załogi CDP musiałby to czytać ;-D HALO ..... HALOOOOOOO ..... widzisz nikogo tu nie ma ;-)

zapewniam ze Oni tu sa ;) ale przeciez nikt nie obiecywal caly czas gier za zlotowke.
tuz przed wprowadzeniem nowej serii (z Mikolajem) pozbyli sie resztek z magazynu przy okazji przyciagajac potencjalnych klientow i teraz trzeba czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 15:15, scooby01 napisał:

tuz przed wprowadzeniem nowej serii (z Mikolajem)
pozbyli sie resztek z magazynu przy okazji przyciagajac potencjalnych klientow i teraz trzeba czekac.

Tu się zgadza. Np : Soldiers jest teraz w takim małym ped..skim pudełeczku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PS: W myśl tej teorii za 1 zł będą teraz gry wydane obecnie w złotej edycji : Settlersi 5, dodatek, Warhamer i Dodatek oraz Gothic i dodatek... Bo mają inne opakowania i zalegają w magazynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm, a nie sądzicie że z tymi wPLN-ami to CDP strzelił sobie gola (nie mylić z GOL-em ;-) )

Bo pominąwszy wątpliwy fakt opłacalności takiego zakupu dla nas - klientów, daje do myślenia opłacalność tego dla nich.
dwa skrajne przykłady:
kupuję dowolną grę z ekstra klasyki - mogę wykorzystać 6 wPLN za co dostanę znowu 5 wPLN ?
albo:
kupuję WoW-a, mogę wykorzystać 60 wPLN - za co dostanę - bodajże 70 wPLN ?? !! (na podtawie postów graczy którzy zarejestrowali Wow)
Gdzie sens i logika? !
Osobiście wyobrażałem sobie że wPLN-y będę dostawał za gry w całości kupione za prawdziwą kasę, zaś gry kupione za wPLN nie będą miały możliwości zdobycia wirtualnej kasy (technicznie nie byłoby to zapewne trudne do zrobienia). Wtedy, wg mnie, miałoby to sens dla obydwu stron ... a i pewnie łatwiej byłoby wystawić gry w całości za wPLN. No ale cóż ... teraz to ''musztada po obiedzie'' ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to po prostu genialnie pomyslany program lojalnosciowy. wPLN-y w tej chwili mozna wydawac wylacznie na gry.
tymczasem kupujac gre prawie na pewno dostaniesz okolo tyle wPLN ile wydasz czyli bedziesz mial ochote kupic inna gre (oczywiscie wydana przez CDP) - bo przeciez skoro masz to czemu by nie wykorzystac. zauwaz ze w innych programach masz mozliwosc wymiany calkowitej liczby punktow na nagrode z dosyc duzej ilosci marek (jednak w zamian trzeba zebrac duzo punktow). tutaj mozna dosyc latwo dorobic sie znacznego majatku punktowego jednak musisz kupowac gry CDP (zaznaczam ze kupowac a nie dostawac jako gratisy).
reasumujac wychodzi podobnie, co dowodzi ze w CDP maja dobrych specow od marketingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 20:32, BaRt3k. napisał:

to było cos dzisiaj czy nie??bo teraz sprawdzam i nic nnie ma


przepraszam za noobowe pytanie, ale gdzie to dokładnie można sprawdzić, z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 20:39, shinian napisał:

> to było cos dzisiaj czy nie??bo teraz sprawdzam i nic nnie ma

przepraszam za noobowe pytanie, ale gdzie to dokładnie
można sprawdzić, z góry dziękuje za pomoc.

poprostu dajesz na slep i na oknie głównym powinna byc informacja co jest dzisiaj za zeta xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 20:39, shinian napisał:

przepraszam za noobowe pytanie, ale gdzie to dokładnie
można sprawdzić, z góry dziękuje za pomoc.

zwykle jest na glownej stronie gram.pl
ewentualnie na glownej stronie sklepu sklep.gram.pl - taka oferta jest wyraznie oznaczona i nie sposob przegapic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, idą świeta, ludzie będą kupowac gry na prezenty - kasa.
Jeżeli CDP dawał by gry za 1zł to ich interes bedzie szedł, hmm, do d..y ? Pomyslcie logicznie - to złoty okres.
Dadza przed swietami moze z jeden starenki tytul za 1zł i to wszystko.
Może po świętach coś się zmieni jak zarobią - na tym chyba polega ich biznes, nie na "wiernych" forumowiczach, spragnionych prezentów :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 00:05, Himura napisał:

Słuchajcie, idą świeta, ludzie będą kupowac gry na prezenty - kasa.

No dobra, do świąt to jeszcze 1,5 mca bez przesady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 00:56, Evil Khan napisał:

> Słuchajcie, idą świeta, ludzie będą kupowac gry na prezenty - kasa.
No dobra, do świąt to jeszcze 1,5 mca bez przesady...


Myślisz, ze ludzie nie mysla juz o prezentach? To po co niby swiateczne wydania gier ?
Zresztą pierwsze bede tzw mikołajki, te troche blizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.11.2005 o 20:41, BaRt3k. napisał:

poprostu dajesz na slep i na oknie głównym powinna byc informacja co jest dzisiaj za zeta

A tu sie mylisz. Może dotychczas tak było, ale na miejscu CDP bym dawał gry za 1zł właśnie schowane pomiędzy inne. Jak ktoś szuka gry do kupna to ją znajdzie i będzie się cieszył, że jest okazja. A ktoś kto czeka tylko na grę za 1zł nie będzie o niej nawet wiedział (bo poza strona główną nic więcej nie widzi).

Dnia 07.11.2005 o 20:41, BaRt3k. napisał:

Jeżeli CDP dawał by gry za 1zł to ich interes bedzie szedł, hmm, do d..y ? Pomyslcie logicznie - to złoty okres.

Dokładnie. Za 1zł mogą dać wtedy gry które i tak się nie sprzedadzą. Powód? Ludzie kupują za 1zł, rejestrują (aby mieć ponownie wPLN) po czym... sprzedają na Allegro. W ten sposób dodatkowo jest zaniżana cena samej gry. I to dlatego Evil Khan tak narzeka - bo chce zamienić wPLN na PLN. Nie przeczę, że ja tak nie robię, ale nie jestem hipokrytą i nie udaję, że że mnie taki wspaniały gracz i doskonały klient CDP. Dla mnie gry za 1zł są prezentem, a tych nie należy oczekiwać, ale cieszyć się gdy są jeśli są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 08:10, mkaa napisał:

Dokładnie. Za 1zł mogą dać wtedy gry które i tak się nie sprzedadzą. Powód? Ludzie kupują za
1zł, rejestrują (aby mieć ponownie wPLN) po czym... sprzedają na Allegro. W ten sposób dodatkowo jest zaniżana cena samej
gry. I to dlatego Evil Khan tak narzeka - bo chce zamienić wPLN na PLN. Nie przeczę, że ja tak nie robię, ale nie jestem
hipokrytą i nie udaję, że że mnie taki wspaniały gracz i doskonały klient CDP. Dla mnie gry za 1zł są prezentem, a tych
nie należy oczekiwać, ale cieszyć się gdy są jeśli są.


No masz ci, przypierdzieli się taki łoś i nie odpuści. W czym masz problem człowieku ?!?!
Co nie mogę sobie zarejestrowac gry, którą kupię a później jej sprzedać ?
Pal wrotki gościu !!!!
Nie masz nic ciekawego do powiedzenia tylko na innych wrzucasz.... over & out.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do mkaa:

Przyjacielu, powiedz no kolegom z pracy żeby coś rzucili do sklepu żeby możnabyło wykorzystać te wPLN-y.
Śledzę cały ten wątek i ja dla mnie to jesteś pracownikiem CDP. Zwykły klient walczy zawsze o to żeby kupić jak najtaniej ewentualnie wykorzystać na max to co przysługuje mu w różnych akcjach promocyjnych. A ty ...
no cóż, o to żeby zapłacić JAK NAJWIĘCEJ walczy tylko ten sprzedaje ;-)
pozdrawiam ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 09:59, Pawelt napisał:

Do mkaa:

Przyjacielu, powiedz no kolegom z pracy żeby coś rzucili do sklepu żeby możnabyło wykorzystać te wPLN-y.
Śledzę
cały ten wątek i ja dla mnie to jesteś pracownikiem CDP. Zwykły klient walczy zawsze o to żeby kupić jak najtaniej ewentualnie
wykorzystać na max to co przysługuje mu w różnych akcjach promocyjnych. A ty ...
no cóż, o to żeby zapłacić JAK NAJWIĘCEJ
walczy tylko ten sprzedaje ;-)
pozdrawiam ;-)


No właśnie kupić. :) A grę za 1 zł właściwie dostajesz, nie licząc kosztów przesyłki.
Ja też uważam, że niektórzy w tym temacie nieźle przesadzają, głownie Evil Khan. Nie wiem czym jest to spowodowane, może rzeczywiście chłopakowi się psuje interes, bo nie ma jak zarobić na allegro (no dawaj, obraź i mnie). Prawda jest taka, że Evil Khan cały czas narzeka i jęczy, jak to jest źle, a co robi żeby było lepiej?. Nic. IMO CDP olał na razie sprawę i nawet nie wchodzi do tego tematu. Da grę za 1 zł kiedy będzie uważał to za stosowne, najpewniej gdy już wszyscy stracą nadzieję i wydadzą swoje wPLNy. Z drugiej strony wystarczyło by pozwolić płacić w sklepie choć 50% ceny wPLNami, wtedy interes na pewno by kwitł, a na dzień dzisiejszy nadal taniej pozostaje kupić w jakimś MM, czy Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować