Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?

818 postów w tym temacie

Dnia 08.10.2005 o 15:48, Draqoon napisał:

Miała być codziennie jedna gra w tej promocji, więc jaka jest dzisiejsza?

Dzisiaj jest sobota. Dzień wolny od pracy. Daj odpocząć CDProjektowi, tam pracownicy też mają żony, dzieci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra ale przecież ludzie nie mają czasu przesiadywać na necie i sprawdzac codziennie gry za złotówke, więc powinni zrobić gre za złotówke przynajmniej w soboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale żeby gra za 1zł wystawic na WWW o nie trzeba sztabu ludzi w siedzibie CDP :) bez przegiec że sobota czy niedziela:) To zadna różnica:)

Też dziś czekam na coś za 1zł bo bym przetestował te wPLZ :) ale jak nie dzis to jutro jak nie jutro to w poniedziałek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są 2 rozwiązania. Albo z powodu tego, że dziś jest sobota nie ma promocji, albo promocja będzie później. Wiele osób skarżyło się, że czasami nie zdąża na promocję, bo nie ma ich w domu w godzinach popołudniowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz, zaraz... a może ktoś tutaj dać link do informacji jakoby CDP miał robić promocje (w postaci gry za złotówkę) codziennie ? Jakoś nie chce mi się wierzyć w to że codziennie będzie do kupienia gra w większości za wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 17:14, Galileo napisał:

Zaraz, zaraz... a może ktoś tutaj dać link do informacji jakoby CDP miał robić promocje (w postaci gry za złotówkę) codziennie
? Jakoś nie chce mi się wierzyć w to że codziennie będzie do kupienia gra w większości za wPLN.

Nie, takiej informacji nie było, ale mieliśmy nadzieję, zwłaszcza po zawodzie, że nie można kupować gier w całości za wPLNy.
Ale CDP powiedziało, że będą do kupienia za złotówkę jakieś hity... Mam nadzieję, że jakieś prawdziwe hity...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 16:15, BaRt3k. napisał:

albo po prostu specjalnie nie dali gry zeby zaniepokoić graczy a pózniej dadzą coś ekstra...marzenia..hmmm


Czy ja wiem, czy marzenia? Ponizej macie wypowiedź Destra z CDP.

tak będą konkursy, bez obaw :). Na razie będzie natomiast sporo promocji po 1zł w sklepie - tu mogę zdradzić, że będzie kilka dużych, baaaardzo świeżutkich hiciorów. Oczywiście za 1 zł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 17:17, Vel Grozny napisał:

Ale CDP powiedziało, że będą do kupienia za złotówkę jakieś hity... Mam nadzieję, że jakieś prawdziwe hity...

A gdzie to powiedziało?:)
Widzisz, trzeba być realistą. Firma rozdała w tych wPLN 4mln zł. Więc jakby dali jaki ś tytuł naprawdę sensowny, to mogliby się pożegnać z jego późniejszą sprzedażą - każdy by kupił za wirtualne pieniądze. Za wPLN będą raczej gry które już są na granicy wycofania ze sprzedaży (co nie znaczy, że nie mogą to być hity, np. Icewind Dale albo coś w tym stylu) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej a skąd wiecie że jak pojawia się gra z 1zł od razu dadzą newsa na stronie głównej o tym? Tak by od razu zbankrutowali. Pewnie już jest jakaś gra za złotówkę trzeba tylko ją znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Ja codziennie przesukuję cały sklep (w końcu to tylko 11 stron na PC) i na razie nie zdarzyło się, żeby była promocja i nie było informacji na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2005 o 17:35, mkaa napisał:

A gdzie
to powiedziało?:)

Przytoczył tę wypowiedź Gordek.

Dnia 08.10.2005 o 17:35, mkaa napisał:

Widzisz, trzeba być realistą. Firma rozdała w tych wPLN 4mln zł. Więc jakby dali jaki ś tytuł naprawdę
sensowny, to mogliby się pożegnać z jego późniejszą sprzedażą - każdy by kupił za wirtualne pieniądze. Za wPLN będą raczej
gry które już są na granicy wycofania ze sprzedaży (co nie znaczy, że nie mogą to być hity, np. Icewind Dale albo coś w
tym stylu) :)

Dlatego podchodzę do tych zapowiedzi z rezerwą, zwłaszcza po tym niedopowiedzeniu z wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować