Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?

818 postów w tym temacie

Dnia 23.11.2005 o 13:27, Koleś napisał:

Czyli co? Uważasz, że wprowadzenie tej usługi jest błędem? To że 5% osób, które kupiły grę A za 100 PLN i miała jakiś "wypadek" z nośnikami dostanie nowe za kilkanaście złotych?

Dzieci, dzieci. Nie czytają ze zrozumieniem, tylko piszą cokolwiek. Ta usługa jest pozytywna, tylko że ja nie widzę kiedykolwiek możliwości skorzystania z niej. Jest po prostu usługą miłą i ładnie brzmiącą w reklamach.
Jeśli uważasz, że 5% płyt się psuje, to nie wiem, jak Ty trzymasz nośniki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.11.2005 o 16:31, mkaa napisał:

Jeśli uważasz, że 5% płyt się psuje, to nie wiem, jak Ty trzymasz nośniki...


I tu jest pies pogrzebany. Rozumiem, że Ty szanujesz to za co płacisz jakieś konkretne pieniądze (tak samo zresztą jak i ja), ale jestem więcej niż pewien, że jest mnóstwo osbób, które przywiązują mniejszą uwagę do tego. Ponadto trzeba wziąć poprawkę na nieszczęśliwe zbiegi okoliczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pies psem ale ja sporo płytek bym wymienił - powód prosty - rysują się w napędzie. Np mój Warcraft III o którego strasznie dbałem i strasznie dużo grałem to już same rysy są...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dorzucę swoje trzy grosze a propos dożywocia. W pewnym sensie rozwiązuje ono problem wykonania zapasowej kopii do której rzekomo mamy prawo (a co producenci gier skutecznie nam utrudniają). Teraz sprawa się rozwiązuje sama: popsułeś płyty = za 10% ich wartości dostajesz nowe, to chyba nie jest dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!
dawno niegoscilem na tym watku, czy byly jakies promocne za 1,- czy nadal nic... a czy wogule bylo cos ciekawego i atrakcyjnego dka potencjalnych kupujacych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2005 o 09:32, Milteen napisał:

Witam!
dawno niegoscilem na tym watku, czy byly jakies promocne za 1,- czy nadal nic... a czy wogule bylo cos ciekawego
i atrakcyjnego dka potencjalnych kupujacych??

od 29 dni nic za 1 zł nie było :((
natomiast ze zniżek to jest King Kong na Playstation i Age 3 kolekcjonerski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 12:22, Podpułkownik napisał:

Trzeba poczekać do 1 Grudnia a coś może dadzą :)


Predziej moze ale 6.12., a potem na gwiazdke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2005 o 15:23, Podpułkownik napisał:

> > Trzeba poczekać do 1 Grudnia a coś może dadzą :)
>
> Predziej moze ale 6.12., a potem na gwiazdke :D

No racja w końcu 6 Grudnia są Mikołajki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDPROJEKT zawiodlem sie zawaliliscie. Mowiliscie ze gry za zeta beda kilka razy w tygodniu nie codziennie ale kilka razy w tygodniu. A teraz co ? jaja sobie robicie czy co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.12.2005 o 21:26, stalker14 napisał:

A teraz co ? jaja sobie robicie czy co ?

Tak, robią sobie jaja, napisz o tym do prezydenta, może ich zmobilizuje i przetłumaczy, że gry za złotówkę się nam należą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezły ten pomysł z wyzerowaniem kont z wPLN, ale może wogóle mogliby zlikwidować platforme gram.pl, wielkiej straty by nie było. Nie chce mi się pisać, chcę starego cdprojekt.info, bez przekrętów i pustych obietnic. Prawie tak jak PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2005 o 10:34, TomAsh napisał:

Niezły ten pomysł z wyzerowaniem kont z wPLN, ale może wogóle mogliby zlikwidować platforme gram.pl, wielkiej > straty by nie było. Nie chce mi się pisać, chcę starego cdprojekt.info, bez przekrętów i pustych obietnic. Prawie
tak jak PiS.


Jak mieli by zerowac to po co dawali ? :) Widac nie oplaca sie dawac teraz gier za wPLNy, czemu - pozostawiam kazdemu do wlasnej oceny. Czy to stary CDP czy nowy to ta sama firma i strategia. A obietnice to byly, oj byly. No ale łatwiej obiecywac niz spelniac - ale to nie jedyma firma, ktora tak robi. WIdac ktos poprostu przecenił mozliwosci sklepu, wPLNow i dalszego funkcjonowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować