Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?

818 postów w tym temacie

Cholercia... następna gra warta zainteresowania. Niestety nie żuce sie dzisiaj na ten tytuł... :-) Jak tak dalej będę brać te gry za zeta to zbankrutuje. (mimo że kupiłem tak tylko jeden tytuł) Soldiers: Ludzie Honoru... Tak czy inaczej, mam w co pograć. Hmm... kupiłem 3 tytuły gier w przeciągu 2 tygodni. Przeszłem samego siebie... :-) Jeszcze miesiąc temu bym się niespodziewał że będę kupować gry na "Kto Pierwszy Ten Lepszy" Hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 13:52, Vysoki napisał:

a ja poczekam jednak na Full Spectrum Warrior mam nadzieje ze bedzie:

http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=58

to widze ze każdy na coś czeka..;] ja czekam na F.E.A.R albo na Guldis war....ale sie i tak napewno nie doczekam...a nawet gdyby to niuc z tego bo gry za zeta sa wczesnie wystawiane a te gry za szybko by poszły.No chyba ze na swiata by je wystawili wtedy mogłbym zdazyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ja też będę czekać na...hmmm...najchętniej na jakąś samochodówkę ;) Ale może jakby dali D2 albo samego LoDa to też zgarnę :PP Pożyjemy zobaczymy ;)
Narazie 15-wPLN kisi się na koncie :P

A właśnie..może ktoś może podac listę dotychczasowych tytułów jakie ukazały się w grze za złotówkę ? Wiem, że było Juiced ale w to grałem i ....raczej nie warte mojej uwagi :P ;)

Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widze że każdy pisze o swoich życzeniach, więc i ja chciałbym aby CDP pomyślał także o posiadaczach starszych komputerów(może strategia) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

moga WoWa albo GW dac :P tez moze byc Empire Earth 2 :P czekam rowniez na HL 1 + ddatki ale wgl nie ma na gram.pl wiec raczej szybko sie nie pojawi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pan listonosz przyniósł mi Soldiers Ludzie Honoru. :)
Chyba lepiej mi będzie chodzić niż FEAR :/

Mam pytanie do Sklepu: Czemu nie można płacić normalnym przelewem, ani internetowym z innych banków niż podane? Przecież nie byłoby problemu z weryfikacją użytkownika (nr zamówienia itd). Niepotrzebnie podwyższa to koszt wysyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 09:32, Brad napisał:

moga WoWa albo GW dac :P tez moze byc Empire Earth 2 :P czekam rowniez na HL 1 + ddatki ale wgl nie ma na gram.pl wiec raczej
szybko sie nie pojawi :P


Hehe WoWa napewno będzie zobacz 2-wa abonamenty za tą gre i im się odrazu zwraca, ja Ci powiem ,że moje dochody co miesiąc to 50 zł od startych a karta prepaid kosztuje ok 100 to troche zadrogo dlamnie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2005 o 11:37, Wichrun napisał:

Właśnie pan listonosz przyniósł mi Soldiers Ludzie Honoru. :)
Chyba lepiej mi będzie chodzić niż FEAR :/

Mam pytanie do
Sklepu: Czemu nie można płacić normalnym przelewem, ani internetowym z innych banków niż podane? Przecież nie byłoby problemu
z weryfikacją użytkownika (nr zamówienia itd). Niepotrzebnie podwyższa to koszt wysyłki.


to nie takie proste. przelewy typu mTransfer sa niejako weryfikowalne od razu, podczas gdy zwykle przelewy oczekuja w kolejce w banku na tzw. sesje podczas ktorej sa wykonywane. generalnie moze sie zdazyc, ze, ty zlozysz zlecenie przelewu tuz przed ostatnia sesja, wiec wyjda od ciebie niby od razu, ale na koncie odbiorcy pojawia sie np. nastepnego dnia. to wogole zalezy od banku. np. moi pracownicy majacy konta w pko bp maja zaksiegowana wyplate czasami nawet po 3 dniach od kiedy pieniadze zejda z mojego konta firmowego. na doadtek zaden bank nie udziela osobom trzecim informacji na temat tego czy pieniadze zeszy z twojego konta.
jak widzisz nie jest to zbyt dobre rozwiazanie, jesli zalezaloby ci na czasie.
dodatkowo generuje mase problemow, bo potem odbiorcy przelewu trudniej jest dopasowac sobie przelew od kogos do konkretnej transakcji. a tak za pomoca systemu typu e-card wiedza niemal od razu, czy operacja zostala wykonana czy nie. a najciekawsze jest to ze nawet nie wiedza kto zrobil wplate. to chroni dane osobowe placacych.
przelewy typu mTransfer to taki wyjatekl od normalnych przelewow. jest to specjalna usluga, ktora jak widac oferuje niewiele bankow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować