Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?

818 postów w tym temacie

Dnia 02.11.2005 o 13:43, Evil Khan napisał:

napewno miałeś jakąś używkę i ktoś zarejestrował ją przed
tobą.


To by się w sumie zgadzało, bo gra była kupiona na allegro, wraz z kontem...

No ale mówi się trudno, na pewno coś jeszcze kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety. dziś też porazka. :(
Może szykują coś wielkiego ;)
Np: Wszytskie gry za 1 zł :)))))
Jak nic nie będzie prze najbliższe 3 dni to podam im konto i mi przeleją prawie 500 zł z PLN na prawdziwe ZŁ :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gwoli przypomnienia spójrzcie na pierwszą stronę tego tematu na cytat w którym nie było mowy o tym, że mają co rusz pokazywać się jakieś gry za 1 zł, tylko , że będzie kilka hiciorów. CDP prawdopodobnie szykuje taki hit od kilku dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I miejmy nadzieje ze jak juz jakis hicior wyszykuja i umieszcza w gram to kazdy zdazy ja zamuwic (jakis wiekszy odstep czasu na zamuwienie 5-8h)!
Miejmy nadzieje ze wystawia to niewczesniej jak o 13:00 bo wiekszosc w tym czasie jeszcze w szkole siedzi :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

prawde mowic w calym zyciu widziałem 2 gry za zlotowke moze trafic nie moge moze cos innego ale uwazam ze to jest pewnego rodzaju hazard wszyscy siedza 10h przed kompem szukajac gry a ona pojawia sie minute po nich i zonk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam widziałem tylko SWAT`a 4 za 1 zł. Dlaczego? Bo prawie zawsze jestem w domu po 15. Także 12 godzina na promocje za 1 zł to nie zbyt odpowiednia pora. Mam 140 wPLN i tak naprawde nie mam ich na co wydać. Gadzety... były ale ich nie ma. Miała być dostawa w przyszłym miesiącu i też nie ma :P Lipa... No chyba, że CDP szykuje hit za 1 zł typu Diablo II, WAR III czy Antologie Blizzard :)) Wtedy zamawiam wszystkie 3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe nie spodziewajcie się raczej WoW''a czy edycji kolekcjonerskiej GW za 1zł. ;-) Swoją droga to tez się zastanawiam co będzie następne. Mam nadzieje, że wreszcie coś dla mnie. Szkoda tylko, że mam mało wPLN. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 18:16, Tomi_323 napisał:

No chyba, że CDP szykuje hit za 1 zł typu Diablo II, WAR
III czy Antologie Blizzard :)) Wtedy zamawiam wszystkie 3 :D


"Zgadzam sie z przedmowca, przejdzmy od slow do czynow"

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie było za 1 zeta... Może jeszcze w tym tygodniu dadzą nam coś do kupienia, ale mam nadzieję, że nie jutro, gdyż mnie jutro nie będzie :( No i musze gdzieś w końcu wydać te 200 wPLN, bo na razie tylko sama koszulke zakupilem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 19:50, DEViANCE napisał:

bo na razie tylko sama koszulke zakupilem :D


Ja też chciałem ją kupic, ale się rozmysliłem Fajna jest? Czy w rzeczywistości jest... fajna inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:01, Brad napisał:

a za 1zł sa same na pc czy moze sa na psp? bo na ps2 to chyba raczej napewno nie


Na konsole też są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.11.2005 o 20:02, Tomi_323 napisał:

> a za 1zł sa same na pc czy moze sa na psp? bo na ps2 to chyba raczej napewno nie
Na konsole też są :)

Może i są, ale jeszcze nigdy nie było:)
Jednak bawi mnie to wasze czekanie na kolejne darmowe gry. A szczególnie marzenia o grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe dziś tez nic nie będzie. Dlaczego? Prawo Murphy''ego: jak się na coś czeka to się to nie zdarzy. A jak wszyscy po trochu zapomną i nikogo nie będzie na forum to dadzą grę za złotówkę. ;-D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować