Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?

818 postów w tym temacie

Moment, ja nie jęczę tylko wyrażam swoje zdanie. temat jest "A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?" - bo kiedyś codzień się ukazywały takie gry. Nie liczę że teraz też trak będzie. Taż bym chciał takie promocje za 50 % ceny. Bo tak zakupy w CDP się nie opłacają, co jak na dystrybutora jest dziwne bo to właśnie u niego powinno być taniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 09:42, Evil Khan napisał:

Do mkaa:
No masz ci, przypierdzieli się taki łoś i nie odpuści. W czym masz problem
człowieku ?!?!
Co nie mogę sobie zarejestrowac gry, którą kupię a później jej sprzedać ?
Pal wrotki gościu !!!!
Nie masz
nic ciekawego do powiedzenia tylko na innych wrzucasz.... over & out.


Po pierwsze to nie fair - odbierasz szansę kupna gry ludziom, którym na niej zależy.
Po drugie - prawnie rzecz biorąc możesz, ale musisz odprowadzić podatek do Urzędu Skarbowego (2% zawsze przy sprzedaży oprogramowania z licencją przez osobę prywatną). Inaczej ma się rzecz, kiedy robisz to cyklicznie (powinieneś mieć zarekjestrowaną działalność gospodarczą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z Tobą,
kolega Evil Khan wybitnie czatuje na gierki na handel ;-) w sumie jego sprawa dopóki rozlicza się ze skarbówką :->,
ja natomiast otrzymałem od CDP 315 wPLN i nie bardzo mam jak z nich skorzystać, bo liczyć umiem i taniej wychodzi w ... (tu wpisz dowolną nazwę marketu :-))
Dlatego wg mnie lepiej by było gdyby gry za 1 PLN były rzdziej ale regularnie - poza tym za takie gry nie przyznawałbym nikomy dodatkowych wPLN. i wszyscy by byli zadowoleni.
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie czytam te wszystkie posty i dochodzę do wniosku, że niedługo pewne osoby zaczną żądać codziennie gry za złotówkę, bo im się to należy, bo oni kupują gry CDP. A jak to nie poskutkuje to będą szantażować, że już więcej gry CDP nie kupią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak powiedzialem kiedys powtorze teraz, kolejna gra za zeta bedzie na mikolajki a nastepna na gwiazdke. Bo prawde powiedziawszy oprocz swat4 to ciezko bylo znalezc tytul wsrod tych ktore byly za zlotowke ktory znalazl sie w takiej promocji z inego faktu niz ten ze slabo schodzi z polek sklepowych... a ze cdp korzysta z cholernie drogiego kuriera i w wiekszosci sie taki transport nie oplaca to druga sprawa......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 09:59, Pawelt napisał:

Przyjacielu, powiedz no kolegom z pracy żeby coś rzucili do sklepu żeby możnabyło wykorzystać te wPLN-y.
Śledzę cały ten wątek i ja dla mnie to jesteś pracownikiem CDP.

Do pracowników CDP - skoro jestem pracownikiem, zgłaszam wniosek o wysłanie mi w końcu jakiejś wypłaty:) No chociaż ten znaczek (Pracownik CDP) mógłby się pojawić przy identyfikatorze)...

Dnia 08.11.2005 o 09:59, Pawelt napisał:

Zwykły klient walczy zawsze o to żeby kupić jak najtaniej ewentualnie wykorzystać na max to co przysługuje mu
w różnych akcjach promocyjnych. A ty ... no cóż, o to żeby zapłacić JAK NAJWIĘCEJ walczy tylko ten sprzedaje ;-)

Po prostu znam się na zasadach sprzedaży. Promocje są po to, aby przyciągnąć klientów do sklepu i aby kupowali również poza promocjami. A gry za 1zł niestety robią coś przeciwnego. Gdy uznać, że wPLN są niczym, opłaci się kupić w tym sklepie gry. Gdy uznać, że one do czegoś się przydają, lepiej kupować inaczej (nie wydając wPLN), zaś same wPLN zbierać na promocje.
Za to brak gadżetów jest jednak skandaliczny. Skoro w kupowanej grze jest prawie zawsze więcej wPLN, niż się na jej kupno wydaje, to coś trzeba robić z ich nadwyżkami. Naturalne są właśnie gry za 1zł lub gadżety, których... nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 10:24, Gordek napisał:

Z drugiej strony wystarczyło by pozwolić
płacić w sklepie choć 50% ceny wPLNami, wtedy interes na pewno by kwitł, a na dzień dzisiejszy nadal taniej pozostaje kupić
w jakimś MM, czy Empiku.


Otóż to, pisałem o tym wcześniej. Nawet 40% wartości gry w wPLN byłoby dosyć korzystne. Choćby w przypadku najtańszych NXK pozwoliłoby to po dodaniu kosztów wysyłki uzyskać cenę podobną jak w sklepach, a nawet taniej bo odpadają koszty dojazdu do sklepu :P Im wyższa cena gry tym większa konkurencyjność wobec marketów. Kupując gry dostajemy wPLN i znowu mamy ochotę na gry :)

Po prostu ktoś w CDP to źle zbalansował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NO tak człowiek sie stara o dobro wszystkich, by były okazje jakieś, pisze, walczy o swoje a tu go czyszczą wszytscy....Dobra nie wypowiadam się więcej na tym wątku. pozdrawiam wszytskich którzy wolą kupować gry na CDP drożej niż gdziekolwiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 09:42, Evil Khan napisał:

No masz ci, przypierdzieli się taki łoś i nie odpuści. W czym masz problem
człowieku ?!?! .... Pal wrotki gościu !!!!


bardzo proszę o formułowanie swoich wypowiedzi (szczególnie pod adresem innych użytkowników) w sposób kulturalniejszy. Obraźliwe, niekulturalne i wulgarne zachowanie nie będzie na tym forum tolerowane. Jako ostrzeżenie obniżam status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 12:22, Destro napisał:


bardzo prosze o formułowanie swoich wypowiedzi (szczególnie pod adresem innych użytkowników) w sposób kulturalniejszy.
Obraźliwe, niekulturalne i wulgarne zachowanie nie będzie na tym forum tolerowane. Jako ostrzeżenie obniżam status.

Ok dzięki za uwagę. Przepraszam.
PS: zawsze to jakiś sposób by ktoś z CDP się pojawił na forum... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aby uniknąć takich sytuacji jak opisywane przez mkaa i Evil Khana proponuje by gry za 1zł udostępniać po jednej sztuce na konto a nawet na adresata by uniknąć innych przekrętów. I tu prośba do CDP DAJCIE COŚ W KOŃCU BO LUDZISKA SIĘ POŻRĄ NA TYM FORUM. Dzięki z góry i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. I tu prośba do CDP DAJCIE COŚ W KOŃCU BO LUDZISKA SIĘ POŻRĄ NA TYM

Dnia 08.11.2005 o 13:41, TomAsh napisał:

FORUM. Dzięki z góry i pozdrawiam.


Pożrą się ale tylko wirtualnie chyba że umówią się na jakąś jatkę i wtedy to dopiero będzie źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 13:41, TomAsh napisał:

Aby uniknąć takich sytuacji jak opisywane przez mkaa i Evil Khana proponuje by gry za 1zł udostępniać po jednej sztuce na
konto a nawet na adresata by uniknąć innych przekrętów. I tu prośba do CDP DAJCIE COŚ W KOŃCU BO LUDZISKA SIĘ POŻRĄ NA TYM
FORUM. Dzięki z góry i pozdrawiam.

dla mnie może być taki limit. czemu nie. większość gier które były po 1 zł i tak kupiłem w pojedyńczych sztukach na własny użytek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 13:44, Patryk R napisał:

Pożrą się
ale tylko wirtualnie chyba że umówią się na jakąś jatkę i wtedy to dopiero będzie źle


Taki świt żywych trupów w redakcji CDP LOL ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 13:44, Patryk R napisał:

. I tu prośba do CDP DAJCIE COŚ W KOŃCU BO LUDZISKA SIĘ POŻRĄ NA TYM
> FORUM. Dzięki z góry i pozdrawiam.

Pożrą się
ale tylko wirtualnie chyba że umówią się na jakąś jatkę i wtedy to dopiero będzie źle


Tak sobie myśle, że gdybyśmy byli w Ameryce to po wypowiedziach na tym forum toczyło by się już sporo procesów o zniesławienie, ale na szczęście jesteśmy w Polsce i narazie nam to nie grozi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.11.2005 o 13:47, TomAsh napisał:


Tak sobie myśle, że gdybyśmy byli w Ameryce to po wypowiedziach na tym forum toczyło by się już sporo procesów o zniesławienie,
ale na szczęście jesteśmy w Polsce i narazie nam to nie grozi.


proszę Cię niestrasz mnie niechcę mieć kłopotów ale tak jesteśmy w Polsce i z strony CDP nic nam niegrozi no może ban albo degrad ( proszę nieróbcie tego ja tylko żartuje )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 10:41, kizi napisał:

Po pierwsze to nie fair - odbierasz szansę kupna

Póki nie jest zakazane przez CDP, wolno i tak. Jednak nie należy żądać, że to się komuś należy. Dobra wola CDP.

Dnia 08.11.2005 o 10:41, kizi napisał:

PS: zawsze to jakiś sposób by ktoś z CDP się pojawił na forum... ;)

W sumie tak. To zresztą świadczy, że cały czas wątek był czytany (a jakże inaczej), a brak wypowiedzi był spowodowany tym, że nie było żadnego sensownego pytania dla nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2005 o 14:23, mkaa napisał:

> PS: zawsze to jakiś sposób by ktoś z CDP się pojawił na forum... ;)
W
sumie tak. To zresztą świadczy, że cały czas wątek był czytany (a jakże inaczej), a brak wypowiedzi był spowodowany tym,
że nie było żadnego sensownego pytania dla nich.

Albo nie mieli co powiedzieć bo póki co nie mogą nic rzucić w promocji....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2005 o 13:29, Fajek napisał:

pytanko


Fajek, dlaczego nie jestes oznaczony na niebiesko na tym forum? Czy na stronie głownej będzie znaczek CDP jeśli odpowiesz w temacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować