Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?

818 postów w tym temacie

Olać to. zamawiam sobie. Warcraft 3,IGI 2 i Matrixa. Nie grałem jeszcze wiec czas najwyzszy. zamówię tez Total overdose (świetna gra za darmo prawie - w demo grałem luksus) oraz settlersów 5 jak się pojawią.
Szkoda tylko, że przez te zakupy będę miał wiecej PLNów niż mam i nie będę miał na co ich wydać...
Przydala by się jakaś zniżka 60% na jakieś gry to by mi trochę PLNów ubyło ze stanu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... Ja zamówiłem sobie z kolei: Diablo 2, Settlersów IV [Platynowa Kolekcja - 19,99zł = 20 wPLN!!!] i Homeworlda 2. Mam już ok. 330 wPLN i tak sobie myślę co tu z nimi zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2005 o 22:31, Xqu napisał:

Eh... Ja zamówiłem sobie z kolei: Diablo 2, Settlersów IV [Platynowa Kolekcja - 19,99zł = 20 wPLN!!!] i Homeworlda 2. Mam
już ok. 330 wPLN i tak sobie myślę co tu z nimi zrobić.


Oddaj na domy dziecka. Bo tu się chyba nie doczekamy niczego konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak reszta ale ja się czuję zrobiony w balona. Najpierw obiecanki że kilka razy w tygodniu będą zniżki i promocje i gry za 1 zł a teraz od 3 tyg,. NIC. Człowiek sobie nazbierał specjalnie pkt. w PLNach by coś w tym programie lojalnościowym zyskac a teraz nijak nie ma gdzie tego wydać.... na gadżety nawet nie można...
Trochę to nie fair ze strony CDP coś obiecywać a później nie wywiązywać się z danego słowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 12:21, Evil Khan napisał:

Człowiek sobie nazbierał specjalnie pkt. w PLNach by coś w tym programie lojalnościowym
zyskac a teraz nijak nie ma gdzie tego wydać....


wow 60zl taniej, guild wars 39zl taniej (edycja kolekcjonersta 60zl taniej), age of empires III 30 zl taniej, fear 30 zl taniej
przy grach na ps2 sa znizki nawet 78 zl

wiec nie ma co narzekac

fakt, brak gadżetów to przegiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 13:09, Arkadiusz napisał:

wow 60zl taniej, guild wars 39zl taniej (edycja kolekcjonersta 60zl taniej), age of empires
III 30 zl taniej, fear 30 zl taniej
przy grach na ps2 sa znizki nawet 78 zl

wiec nie ma co narzekac

fakt, brak gadżetów
to przegiecie


Chyba zapomniałeś doliczyc koszty przesyłki:
wow 60zl - 15 = 45taniej
fear 30 - 15=15 taniej
guild wars 39-15 = 16zl taniej, edycja kolekcjonersta 60-15=45zl taniej
age of empires III 30 -15=15 zl taniej

oczywiście za przesyłke pocztową płacimy 12.50 więc mozna dodać do każdej liczby po 2.50

chyba że masz kupę kasy i kupisz wszystko hurtem

nie jest się czym podniecać - podobne upusty możesz dostać w empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 13:15, Achim napisał:

przesyłke pocztową płacimy 12.50 więc mozna dodać do każdej liczby po 2.50 chyba że masz kupę kasy i kupisz wszystko hurtem
nie jest się czym podniecać - podobne upusty możesz dostać w empiku

Dla mnie nie jest ten sklep czymś nadzwyczajnym, ale też nie jest taki zły. Przesyłka to 7,90zł. A jak ktoś chce więcej płacić, to już jego sprawa. Jak ktoś woli kupować pojedynczo zamiast od razu kupić wszystkie interesujące (i płacić za każdym razem za wysyłkę) to też jego sprawa.
W wielu sklepach jest równie tanio. Ale na pewno nie w Empiku (chyba najdroższy sklep z grami jaki istnieje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tobą tylko pamiętaj że nie każdy może płacić przelewem lub kartą płatniczą - nie każdy tez chce czekać na przesyłkę kilka dni. Tak więc koszty przesyłki są płyne i do dyskusji.
A jeśli chodzi o empik to prosta sprawa fear - w gram 99-30+15=84 - w empiku 80zł i mam go 5 minut od domu,
nie zrozum mnie źle nie chcę bronić empiku - to tylko przyklad że wszędzie można dostac coś taniej lub drożej trzeba tylko trzymać ręke na pulsie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 13:15, Achim napisał:

nie jest się czym podniecać - podobne upusty możesz dostać w empiku


Zapominasz o koszcie przesyłki w sklepie Empika, czyli o 11zł. Mniej niż 15 czy 12, ale to już niewielka różnica. Więc jednak rabat na FEAR 30 a 15 to spora różnica, bo wychodzi 15 z gram.pl i 4 z Empika. Co prawda można bez kosztów odebrać w salonie, ale co powiesz tym co w swojej miejscowości Empika nie mają?

Sklep na gram.pl nie jest może czymś co należy wielbić, ale dobrze, że jest. Na starej stronie CDP właśnie jego brakowało. A teraz to jest nawet coś więcej niż zwykły sklep jak wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przesyłka to 7,90 (placac przelewem, poczta polska)

mi to wystarcza (wiekszosc pieniedzy i tak mam na koncie w banku, ostatnie zamowienie ze sklepu od chwili zlozenia do chwili otrzymania paczki to niecale 50 godzin)

liczac bilety tramwajowe za przejazd (tam i spowrotem) do empiku wydam 4,80zl (a przy okazji strace godzine czasu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 13:30, Daimon_Frey napisał:

Zapominasz o koszcie przesyłki w sklepie Empika,
czyli o 11zł. Mniej niż 15 czy 12, ale to już niewielka różnica. Więc jednak rabat na FEAR 30 a 15 to spora różnica, bo
wychodzi 15 z gram.pl i 4 z Empika. Co prawda można bez kosztów odebrać w salonie, ale co powiesz tym co w swojej miejscowości
Empika nie mają?


no widzisz mówimy tym samym - każdy będzie patrzył na to trochę inaczej i ze swojego podwórka.

Dnia 10.11.2005 o 13:30, Daimon_Frey napisał:


Sklep na gram.pl nie jest może czymś co należy wielbić, ale dobrze, że jest. Na starej stronie CDP właśnie
jego brakowało. A teraz to jest nawet coś więcej niż zwykły sklep jak wszystkie.


I tu masz racje zgadzam sie całkowicie, skorzystałem już kilka razy i myślę żę skorzystam jeszcze nie raz


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 13:33, Arkadiusz napisał:

przesyłka to 7,90 (placac przelewem, poczta polska)

mi to wystarcza (wiekszosc pieniedzy i tak mam na koncie w banku, ostatnie
zamowienie ze sklepu od chwili zlozenia do chwili otrzymania paczki to niecale 50 godzin)

liczac bilety tramwajowe za przejazd
(tam i spowrotem) do empiku wydam 4,80zl (a przy okazji strace godzine czasu)

Każdy patrzy z perspektywy własnego podwórka - i Ty masz rację - i ja też - patrząc z mojego punty widzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 13:27, Achim napisał:

A jeśli chodzi o empik to prosta sprawa fear - w gram 99-30+15=84 - w empiku 80zł i mam go 5 minut od domu,

Hmm, widzę, że w takim razie Empiki są różne i mają różne ceny. W dwóch znajdujących się obok mnie sklepach tej sieci nie zobaczysz ceny niższej, niż sugerowana przez producenta (czyli tu 99zł). Nadal też jest Settlers IV za 59,90 (a wydania z NXK nie mają). Może poza Warszawą jest taniej, nie wiem...

Niemniej jakiś sposób wydawania wPLN powinien być. Gier za 1zł nie ma, gadżetów nie ma, a w grze masz zawsze więcej wPLN niż wydajesz na jej zakup w sklepie gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 13:58, mkaa napisał:

że w takim razie Empiki są różne i mają różne ceny. W dwóch znajdujących się obok mnie sklepach tej sieci nie zobaczysz
ceny niższej, niż sugerowana przez producenta (czyli tu 99zł). Nadal też jest Settlers IV za 59,90 (a wydania z NXK nie
mają). Może poza Warszawą jest taniej, nie wiem...


Owszem u nas zo 80zł

Dnia 10.11.2005 o 13:58, mkaa napisał:


Niemniej jakiś sposób wydawania wPLN powinien być. Gier za 1zł nie ma,
gadżetów nie ma, a w grze masz zawsze więcej wPLN niż wydajesz na jej zakup w sklepie gram.pl.


I tu masz rację - wszyscy na to czekamy - szkoda żę jest ich tak mało - ja mam na koncie ponat 1000wPL i w takim tempie to nie wiem kiedy je wydam


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2005 o 14:30, Achim napisał:

I tu masz rację - wszyscy na to czekamy - szkoda żę jest ich tak mało - ja mam na koncie ponat 1000wPL
i w takim tempie to nie wiem kiedy je wydam

uuu a ja myślęłem że mam dużo i że mam problem :)
sprzedaj komuś konto za 500 zł - może się znajdzie jakiś naiwny - hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio za 1 zł było
Worms 4: Totalna Rozwałka (25.10.2005)
.........16 dni temu.... a miały kila razy w tygoniu się takie pozycje ukazywać.... CDP najwyraźniej przeliczyło się z własnymi możliwościami....szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować