Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?

818 postów w tym temacie

Dnia 21.12.2005 o 10:32, spider88 napisał:

Nie zauważyliście że wszystkie posty w tym temacie są takie same , koszulki, kubki i nie ma
gier :-))


Nieee, no ja protestuję, zapomniałeś dodać jeszcze: "ocet" i "srajtaśma" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.12.2005 o 08:57, SwenG napisał:

Hehe, ja tu widzę, że same staruchy o tej porze siedzą ;P Nie macie co robić w pracy ? ;)


W pracy? Hę? O matko, ja jestem w pracy! Na szczęście zęby są na swoim miejscu... Tylko co ja tutaj robię? Hę? Dla niepoznaki zrobię herbatkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorki za mały offtop, ale dopiero skojarzyłem Twoją ksywkę. Kupiłem kiedyś od Ciebie na Allegro "Deus Ex". :-)
Co do gry za złotówkę to może coś będzie od nowego roku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.12.2005 o 12:24, HumanGhost napisał:

Sorki za mały offtop, ale dopiero skojarzyłem Twoją ksywkę. Kupiłem kiedyś od Ciebie na Allegro
"Deus Ex". :-)

Thats great, polecam się na przyszłość :)

Dnia 23.12.2005 o 12:24, HumanGhost napisał:

Co do gry za złotówkę to może coś będzie od nowego roku?

I hope so :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie ma i nie będzie. W sumie to nic dziwnego, bo z marketingowego punktu widzenia byłoby ciężko, ale brzydko zagrał CDP - WYRŹNIE powiedziano, że wszystko będzie można kupić za wPLN na czacie WP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.12.2005 o 15:53, HumanGhost napisał:

Cóż, na Święta prezentu się nie doczekaliście w postaci gry za złotówkę. Ale głowy do góry!
Może po Nowym Roku coś bedzie? :-D


Może będa opróżniać magazyn z tego co nie zeszło na święta i już raczej nie ma szans w następnym sezonie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądze, aby celem gram.pl było rozdawanie gier za złotówkę. Zrobili taką promocję na start i nie sądze aby się to powtórzyło.

Regularnie wrzucają ciekawe oferty (pre-ordery AoE III, King Kong na PS2, pre-ordery HoMM V), a wy widze tylko siedzicie i czekacie żeby coś za darmo dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:07, Koleś napisał:

a wy widze tylko siedzicie i czekacie żeby coś za darmo dostać.


A Ty byś nie chciał? ;) Poza tym sporo się mówiło przed powstaniem serwisu, że będą promocje, w których będzie można kupić gry za same wPLN, pokrywając nawet nimi koszty przesyłki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:09, Sarafan_Knight napisał:

A Ty byś nie chciał? ;)


Za darmo to dziś co można co najwyżej w morde dostać.

>Poza tym sporo się mówiło przed powstaniem serwisu, że będą promocje,

Dnia 27.12.2005 o 15:09, Sarafan_Knight napisał:

w których będzie można kupić gry za same wPLN, pokrywając nawet nimi koszty przesyłki...


To Wy dużo o tym mówiliście.

Z tego co pamiętam, twórcy obiecywali że będą różne promocje związane z wPLN''ami i tak jest. Poza standartowymi możliwościami korzystania z wPLNów ciekawą promocją jest zwrot w wPLN kasy zapłaconej za King Konga. Był/jest konkurs gwiazdkowy w którym można wygrać wPLN''y. W przyszłości też pewnie będą różne "kombinacje" z wPLN''ami.

Co do darmowej wysyłki, to zauważ, że np. wszystkie pre-ordery mają dostawe gratis i to jeszcze przed premierą.

Odnosze dziwne wrażenie, że w tym temacie siędzą osoby, które nigdy nic na gram.pl nie kupiły, ale jednak chciałby cały czas otrzymywać promocje i gratyfikacje... za co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:13, Koleś napisał:

Odnosze dziwne wrażenie, że w tym temacie siędzą osoby, które nigdy nic na gram.pl nie kupiły,
ale jednak chciałby cały czas otrzymywać promocje i gratyfikacje... za co??

>
Każda szanująca się firma ma programy lojalnościowe skierowane do klientów i nie ma w tym nic nadzwyczajnego.A promocje nie są za coś ale w celu przyciągnięcia nowych klientów i zatrzymania starych.Moim zdaniem największym niedociągnięciem jest sam system wPLN.Mam około 500 wPLN.Jeżeli kupię grę za około 100 to wydam na nią około 30wPLN i mniej więcej tyle samo otrzymam za zakup.To jak mam w końcu wydać tą kasę jeżeli nie chcę gadżetów.To jednak jest pewien problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:13, Koleś napisał:

Odnosze dziwne wrażenie, że w tym temacie siędzą osoby, które nigdy nic na gram.pl nie kupiły,
ale jednak chciałby cały czas otrzymywać promocje i gratyfikacje... za co??


Powyższe posty, to moje pierwsze w tym temacie. Zajrzałem z ciekawości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2005 o 15:22, Sarafan_Knight napisał:

>Nie chciałem nikogo urazić ale promocje to tylko chwyt marketingowy żeby zwiększyć sprzedaż.

Więc jeśli będziecie dużo kupować to promocje będą częstsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować