Zaloguj się, aby obserwować  
Draqoon

A gdzie dzisiejsza "gra za złotówkę"?

818 postów w tym temacie

Niestety nie ma edycji postów, więc muszę pisać 2 posty pod rząd.

Odnośnie gier za złotówke, to dowiedzieliśmy się, że nie będą codziennie, tylko często. Niedługo może się okazać, że dla CDP często to co miesiąc. :( Kurcze, kolejne 2 przerwy bez promocji. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 13:01, Gordek napisał:

Niestety nie ma edycji postów, więc muszę pisać 2 posty pod rząd.

Odnośnie gier za złotówke, to dowiedzieliśmy się, że
nie będą codziennie, tylko często. Niedługo może się okazać, że dla CDP często to co miesiąc. :( Kurcze, kolejne 2 przerwy
bez promocji. :(


Czesto to conajmniej kilka razy w tygodniu. tak tez beda pojawialy sie promocje "za 1 PLN".
chcemy tez aby przedstawic w sklepie jak najszersza oferte - nie tylko ta ''za 1 PLN"
dlatego np. dzis pokazujemy najblizsze preordery, innym razem sa gierki na konsole, czy bardzo swieze tytuly pc-owe w swietnych cencha (jak np. juiced).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 13:16, Fajek napisał:

> Niestety nie ma edycji postów, więc muszę pisać 2 posty pod rząd.
> > > Odnośnie gier za złotówke, to dowiedzieliśmy
się, że
> nie będą codziennie, tylko często. Niedługo może się okazać, że dla CDP często to co miesiąc. :( Kurcze, kolejne
2 przerwy
> bez promocji. :(

Czesto to conajmniej kilka razy w tygodniu. tak tez beda pojawialy sie promocje "za 1
PLN".
chcemy tez aby przedstawic w sklepie jak najszersza oferte - nie tylko ta ''''za 1 PLN"
dlatego np. dzis pokazujemy
najblizsze preordery, innym razem sa gierki na konsole, czy bardzo swieze tytuly pc-owe w swietnych cencha (jak np. juiced).




w sumie sie zgadzam. tylko widze ze doszlo tutaj do nadinterpretacji informacji i sie porobilo zamieszanie z tymi grami za zlotowe. generalnie oferte macie dobra... TYLKO TE KOSZTY PRZESYLKI :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak lekko poza tematem mam pytanie. Dlaczego osoby należące do klubu Heyah w zamówieniach na ponad 60 zł mają 0 zł kosztów przesyłki? Nie da się tak zrobić ze wszystkimi grami? Może nawet nie od 60 zł, ale np. od 99 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 15:27, Gordek napisał:

Tak lekko poza tematem mam pytanie. Dlaczego osoby należące do klubu Heyah w zamówieniach na ponad 60 zł mają 0 zł kosztów
przesyłki? Nie da się tak zrobić ze wszystkimi grami? Może nawet nie od 60 zł, ale np. od 99 zł?


bo bedac w hayah musisz placic min. 20 zl na miesiac zeby miec aktywny numer(wiec stac ich na pokrycie kosztow przesylki:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha dzisiaj dostałem dwie przesyłki Tribies i constantino a wszystko za całe 2 złote hehe no plus koszty przesyłki ale i tak warto moge teraz czekac na patcha do DS2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo swieze tytuly pc-owe w swietnych cencha (jak np. juiced).

Dnia 12.10.2005 o 13:16, Fajek napisał:




Pozostaje tylko pytanie nad świetnością tych świerzych tytułów ;-). Bo Juiced to żaden hit nie jest. Ale na razie i tak wielkie brawa za system promocji, na razie jestem całkiem zadawolony i zasuwam po mieście w koszulce "grasz?" :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam z niecierpliwoscia na jakies nowe gadzety, mam nadzieje, ze jeszcze w tym tygodniu/miesiacu pojawi sie cos ciekawego :). Dzisiaj ide na poczte odebrac moja koszulke i kubek ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 14:45, Keroth napisał:

bardzo swieze tytuly pc-owe w swietnych cencha (jak np. juiced).
> > > >
Pozostaje tylko pytanie nad świetnością tych
świerzych tytułów ;-). Bo Juiced to żaden hit nie jest. Ale na razie i tak wielkie brawa za system promocji, na razie jestem
całkiem zadawolony i zasuwam po mieście w koszulce "grasz?" :).


Co do Juiced to naprawde dobry i solidny tytul. Mnostwo ludzi woli go od np. NFSU2.
Jak wspominałem staramy sie dac spektrum ciekawych gierek, zarowno dla fanow cRPG, strzelanek, wyscigow, sportowych, itp. Wszystko po kolei.

na dzis dzien, moge na 100% zagwarantowac ze od poniedzialku beda znowu "gierki za 1 pln". :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 15:02, BajteK_ napisał:

A co z gadzetami ?:)


tez beda, tylko, co tu dużo mowic, wymietliscie nam caly magazyn do cna :)
nastepna dostawa w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 15:04, Fajek napisał:

tez beda, tylko, co tu dużo mowic, wymietliscie nam caly magazyn do cna :) nastepna dostawa w drodze.


Ale mi chodzi o to czy beda nowe gadzety, a nie zwiekszony naklad tych, ktore juz byly w Waszej ofercie :). Albo moze ja zle zrozmuailem Twoja wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 15:08, BajteK_ napisał:

> tez beda, tylko, co tu dużo mowic, wymietliscie nam caly magazyn do cna :) nastepna dostawa w drodze.

Ale mi chodzi
o to czy beda nowe gadzety, a nie zwiekszony naklad tych, ktore juz byly w Waszej ofercie :). Albo moze ja zle zrozmuailem
Twoja wypowiedz.


moj blad, zle cie zrozumielem. tak beda, ale dopiero za jakis czas, bo beda dos oryginalne a to wymaga czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bo beda dos

Dnia 13.10.2005 o 15:14, Fajek napisał:

oryginalne a to wymaga czasu.


Hmm a będą tylko z Wiedźmina czy też z innych gier wydawanych przez was (i najlepiej nie tylko wydawanych przez was, marzy mi się jakiś fajny gadżet np. z Prince of Persia...)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cos mam wrazenie ze cdp doszlo do wniosku ze gry za zeta im sie nie kalkuluja bo mamy dzis kolejna za 30zl tym razem silent hill 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 15:42, DEViANCE napisał:

Jak było wspominane wcześniej, że nie codziennie będzie gra za jednego ''''zeta''''


Była też mowa, że będą kilka razy w tygodniu, a w tym jak na razie mielismy tylko 1 i chyba tak już zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 18:53, Gordek napisał:

Była też mowa, że będą kilka
razy w tygodniu, a w tym jak na razie mielismy tylko 1 i chyba tak już zostanie.


No nie wiadomo, jeszcze został piątek ;p
Zawsze też jest jeszcze sobota i niedziela, ale to już odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować