Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień cz. 2

141 postów w tym temacie

gram.pl

Prezentujemy rozszerzoną o kolejne pozycje listę osób, które zamówiły w sklepie gram.pl Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina, wraz z przydzielonymi im numerami zestawów. Ksywki szczęśliwców, którym udało się zarezerwować egzemplarz z pierwszego tysiąca, można znaleźć pod tym adresem.

Przeczytaj cały tekst "Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień cz. 2" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mnie nie ma, bo czekałem przez ponad siedem godzin, żeby strona była stabilna i żebym mógł kupić grę.
Nie mogę się doczekać, aż będą wszystkie numery EK Wiedźmina widoczne. Na pewno tam będę! :)
Już się nie mogę doczekać kolejnej 500-ki szczęśliwców. Może wtedy tam będę... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Link jest dobry. Prowadzi do pełnej listy 1000 pierwszych numerków (stara lista + 500 nowych).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 16:44, Dark Demon napisał:

Niestety link prowadzi do starej listy - tam, gdzie jest 500 pierwszych numerów. :(


To jest lista od 0001 do 1000. Link jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem grę po ok. 8 godzinach nerwowego odświeżania strony z nadzieją, że uda się złożyć zamówienie. Zamiast w okolicach 15 udało się to gdzieś w pobliżu 23. Póki co nie ma mnie na liście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna, dalej lipa..... najpierw czekałem chyba z 8 godzin a teraz nawetmnie nie ma w pierwszym 1000. teraz kolejne 4 dni męki i niepewności czy jestem.... żeby w 2 tygodnie nie mogli juz całej zrobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No. Ctrl+F5 załatwia sprawę w firefoxie. Link jest ok. Mam 0592. Dobre i to choć liczyłem na 0666, 1666 albo 2666 :D Ważne, że mam EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BUHAHA - zamówienie złożyłem o godzinie 15 - a nadal nie ma mnie na tej liście - CDP by mogło sobie darować te kompromiujące listy i zostawić w tajemnicy kto jaki ma numer....
Ciekawe co z moim zamówieniem Tus miał pisać maile do tych osób które zamówiły za 130 zł a tymczasem zmieniono zamówienie na 199 i cisza - brak kontaktu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 16:51, Evil Khan napisał:

BUHAHA - zamówienie złożyłem o godzinie 15- a nadal nie ma mnie na tej liście


Ja złożyłem zamówienie o 21.30 i jestem 460... Lekko dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem o 22.14 i mam numerek 602.. Najważniejsze, że mam potwierdzenie i jestem na liscie :). Do wrzesia śpię spokojnie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować