Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień cz. 2

141 postów w tym temacie

Dnia 06.07.2007 o 17:18, mtwarog napisał:

> Ciekawe co z moim zamówieniem Tus miał pisać maile do tych osób które zamówiły za 130
zł a
> tymczasem zmieniono zamówienie na 199 i cisza - brak kontaktu !!!!

Jak Ci zmienieno na 199, to ja bym na twoim miejscu wybrał się do UOKiK, podobna akcja była
w Komputroniku, coś im się zwaliło i laptop warty 5000zł, był za 500zł, 2 osoby go zamówiły,
oczywiście Komputronik zmienił cenę zamówienia, ale kupujący zgłosili to do UOKiK i przyznano
im rację i z tego co mi wiadomo Komputronik sprzedał im za te 500zł laptopy ;)

Tu gra nie idzie o taką stawkę i mam nadzieję że CDP nie będzie miało objekcji co do tego zamówienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

614... fajnie, choć spodziewałem się trochę wyżej z uwagi na godzinę, w której złożyłem zamówienie
ale przecież i tak nie numer się liczy a sama gra i w ogóle możliwość posiadania takiej nadzwyczaj bogatej EK (choć zabulić swoje trzeba też :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem! Numer 682 czy coś w okolicach! Oj teraz to już numer nieważny, ważne, że jestem na liście i że będę miał EK! Chociaż w sumie cieszyłbym się, jakbym miał jakiś fajny numer...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem niezmiernie skonsternowany. Zajrzałem sobie dzisiaj tak z ciekawości do swoich zamówień i jednak jakimś cudem znalazła się jedna kopia kolekcjonerskiej dla mnie ;] Miło, nie powiem. Chociaż to krzyżuje nieco moje plany, bo teraz będę musiał odłożyć specjalnie na to kasę ;-) Chciałbym się jeszcze dowiedzieć, czy można edytować sposób dostawy itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwna lista, zamówienie złożone o 22.14 jest na liście, a moje z 22.03 nie ma... eh, jutro zobaczę mój numerek. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 17:22, Seqiu napisał:

Ciekawe kto był pierwszy na liście z listy rezerwowych... To chyba najgorsze uczycie, być pierwszych
z tych dla których nie starczyło egzamplarza z grą... ;)

może najgorsze uczucie, ale i największa nadzieja. chyba jakaś szansa jest, że ktoś wycofa swoje zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 19:13, Azuredragon napisał:

Dziwna lista, zamówienie złożone o 22.14 jest na liście, a moje z 22.03 nie ma... eh, jutro
zobaczę mój numerek. :D


Raczej we wtorek zobaczysz skoro na tej liście Ciebie nie ma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W moim koszyku też dziś się pojawiło zamówienie EK Wiedźmina. W sumie się cięszę, ale dlaczego oprócz rozmiaru koszulki wogóle nie można użyć wPLN na dostawę i samą cenę EK Wiedźmina. Czy ktoś wie jak to jest z tymi wPLN przy tej Edycji Kolekcjonerskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 19:04, Lord Asgaroth napisał:

Jestem niezmiernie skonsternowany. Zajrzałem sobie dzisiaj tak z ciekawości do swoich zamówień
i jednak jakimś cudem znalazła się jedna kopia kolekcjonerskiej dla mnie ;] Miło, nie powiem.
Chociaż to krzyżuje nieco moje plany, bo teraz będę musiał odłożyć specjalnie na to kasę ;-)
Chciałbym się jeszcze dowiedzieć, czy można edytować sposób dostawy itd.


U mnie tez sie pojawiło EK ale jak jest to wezme xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 19:22, pitors89 napisał:

W moim koszyku też dziś się pojawiło zamówienie EK Wiedźmina. W sumie się cięszę, ale dlaczego
oprócz rozmiaru koszulki wogóle nie można użyć wPLN na dostawę i samą cenę EK Wiedźmina. Czy
ktoś wie jak to jest z tymi wPLN przy tej Edycji Kolekcjonerskiej?


Jak byłeś na liście rezerwowej to się nie dziw. Jakbyś miał kupiony żeton to byś mógł go wykorzystać (automatycznie by został przyznany dla zamówienia)

A pkt. 2 jest dla mnie śmieszny. Może najpierw powiem, że na EK NIE MA zniżki wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować