Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień cz. 2

141 postów w tym temacie

Ale jak byłem na liście rezerwowej to już nie mogę skorzystać z żetonów do wysyłki (jeden mam i nie mogę skorzystać z niego i będę musiał płacić prawie 16zł za kuriera :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lord Asgaroth -> Na bank możesz edytować zamówienie (z panelu "moje zamówienia"). Jakby coś nie grało to zawsze możesz napisać do gram.pl i poprosić ich o to. Głupio by było, (jak już się załapałeś na EK) aby Ci zamówienie jakoś przez przypadek cofnęli ;). A wspominałem, że mam nr 602 :D:D:D:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z gram.pl ruszy wreszcie dupe i wyjaśni dlaczego zmieniono zasady obliczania numerków ???

Tak nie mozna robic, wporwadzac klientow w blad najpierw piszecie, ze zlozenie zamowienia decyduje, a potem, ze "kto pierwszy ten lepszy" do tego liczycie numerki juz ponad tydzien - kiedy mozna to zrobic w dzien lub dwa gdybyscie sie trzymali ustalonych planow...

I dlaczego do cholery ludzie, ktorzy pozniej odemnie zamowili sa duzo wyzje no przewalacie i to ostro...

Dla przykladu mialem EK w koszyku ok. 16 - zamowieni potwierdzilem o 20:18, a koles ktory je potwierdzil o 22 jest w pierwszej 400 !!
Liczylem na uczciwosc nie po to siedzialem 6h, zeby teraz zmieniano zasady i olewano klienta...

Pozatym jak mozna liczyc na podstawie wlozenia do koszyka skoro KASOWALIŚCIE JE KILKUKROTNIE !!!!!!!

ODPOWIEDZCIE WRESZCIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś dostałem informację o zamówieniu. :) Byłem na liście rezerwowej, a tu włączam pocztę i patrzę mail od gram.pl, a tam wiadomośc, że zamówienie na EK Wiedżmina zostało złożone. Super!!! Tylko jeszcze żebym mógł miec przesyłkę za wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 20:12, Soobcik napisał:

Może ktoś z gram.pl ruszy wreszcie dupe i wyjaśni dlaczego zmieniono zasady obliczania numerków
???

Tak nie mozna robic, wporwadzac klientow w blad najpierw piszecie, ze zlozenie zamowienia decyduje,
a potem, ze "kto pierwszy ten lepszy" do tego liczycie numerki juz ponad tydzien - kiedy mozna
to zrobic w dzien lub dwa gdybyscie sie trzymali ustalonych planow...

I dlaczego do cholery ludzie, ktorzy pozniej odemnie zamowili sa duzo wyzje no przewalacie
i to ostro...

Dla przykladu mialem EK w koszyku ok. 16 - zamowieni potwierdzilem o 20:18, a koles ktory je
potwierdzil o 22 jest w pierwszej 400 !!
Liczylem na uczciwosc nie po to siedzialem 6h, zeby teraz zmieniano zasady i olewano klienta...

Pozatym jak mozna liczyc na podstawie wlozenia do koszyka skoro KASOWALIŚCIE JE KILKUKROTNIE
!!!!!!!

ODPOWIEDZCIE WRESZCIE.


Stary spokojnie.. Chyba CDP ma jeszcze parę innych spraw na głowie niż babranie się z numerkami z EK Wiedźmina. Tym bardziej, że ta EK potrafiła zawiesić serwer na parę dni ;). Wiesz oni też nie potrafią do końca ułożyć kolejności, jak komuś parę razy kasowało zamówienie, to bardzo możliwe, że oni mają to mimo wszystko zapisane. Zresztą mnie cieszy, że choć z opóźnieniem, ale lista się pojawia. Jesli masz w swoich zamówieniach EK to nie musisz się martwić o to czy w ogóle masz grę na bank :). A numerek.. cóż wiem, że to ważna sprawa, ale obojętnie jaki by nie był to i tak jest UNIKATOWY, i tylko Ty na całym świećie będziesz go miał. Zresztą chyba przez Ciebie przemawia zazdrość, że Ci co zamówili później (np. Ja - 22.14 czy coś koło tego). Ja też trochę się namęczyłem aby zamówić EK z sukcesem, ale nie wyzywam tych którzy mają niższy numer.. Wiesz czasami tak jest, że wszystko pada i nic się z tym nie da zrobić. A jakiej odpowiedzi oczekujesz po CDP? "Wiesz sorry, specjalnie dla Ciebie zrobimy nr 7777? A i dorzucimy lalke Yennefer?". Oni już przeprosili wszystkich, dajmy im się uporać z całym tym bałaganem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 20:10, pendejo napisał:

ciekawi mnie po co tak wiele osób zamówiło po 2 egzemplarze wiedźmy?


Wiesz.. pewnie dla znajomych. Zresztą czy to ważne? Jeśli jedna dla nich a druga na sprzedaż to, cóż mi ich jest żal. Ale każdy miał równe szanse w walce o EK i nie ma co czynić im wyrzutów, a że cwaniactwo jest zawsze i wszędzie to już druga sprawa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu mnie nie ma ;( . Ale to nic :) . Mam większe szanse na numer 1111 lub 1234 :-D . W najgorszym wypadku trafi mi się 2999 ;-P . Chociaż i tym numerkiem nie wybrzydzę. Ale tak szczerze powiedziawszy mi na tym numerku nie zależy. Owszem, fajnie mieć 0001 lub 1111 lub 0666 ect, no ale po co np. numer 2749. Mam takie pytanko od ostanich z tysiąca(jak to dziwnie zbrzmiało), o której godzinie złożyliście zamówienia, jeśli oczywiście można wiedzieć?

P.S. A i gratuluje mluby za ciekawy numerek(proszę mnie źle nie zrozumieć :P )!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 19:04, Lord Asgaroth napisał:

Jestem niezmiernie skonsternowany. Zajrzałem sobie dzisiaj tak z ciekawości do swoich zamówień
i jednak jakimś cudem znalazła się jedna kopia kolekcjonerskiej dla mnie ;] Miło, nie powiem.
Chociaż to krzyżuje nieco moje plany, bo teraz będę musiał odłożyć specjalnie na to kasę ;-)
Chciałbym się jeszcze dowiedzieć, czy można edytować sposób dostawy itd.


Gdyby to mi się przytrafiło to bym bez wątpienia skasował...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie tu nie ma, a założenie złożyłem...ile będzie EK?
Acha, jeśli dostałem takiego mejla:
fataem

Dziękujemy za złożenie zamówienia na edycję kolekcjonerską gry Wiedźmin.

Informujemy, że na podstawie otrzymanych przez nas danych, utworzymy dla Ciebie zamówienie.
W dniu jutrzejszym (29 czerwca) w godzinach wieczornych udostępnimy możliwość edycji tego zamówienia (wybrania formy płatności, rozmiaru koszulki). Ewentualne rozbieżności co do ilości sztuk lub opłaty za wysyłkę prosimy zgłaszać bezpośrednio do nas.

Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy za poświęcony czas.

pozdrawiamy,
zespół gram.pl

I dopiero teraz go przeczytałem z przyczyn losowych(patrz nie z mojej winy) to coś się stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rany, jak to milo zobaczyc wreszcie swojego nicka na jakiejs liscie ... :) I to jeszcze w pierwszym tysiaczku. Szkoda ze nie jakis "jokerowy" numer, ale przynajmniej jest teraz 100% pewnosci, ze serwerowe zamieszanie nie pozbawilo mnie jednej z bardziej oczekiwanych pozycji tego roku...
Pomysl z lista, pomimo posadzen niektorych o populizm i robienie szopek jest dobry. I tak CDP musi zrobic porzadek, wiec jedyna sensowna metoda dodatkowej weryfikacji, jest taka wlasnie lista ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

lol przychodze do domu z kina(Shrek Trzeci) i patzre a tu w mojej skrzyne, ze zalapalem sie na EK :D o jaa XD dzieki CDP :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh przepraszam, ze dwa posty pod rzad, ale da sie jakos w tym zamowieniu wykorzystac wPLN? O.o nie widze tam takiej opcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:12, Wolvi napisał:

ehh przepraszam, ze dwa posty pod rzad, ale da sie jakos w tym zamowieniu wykorzystac wPLN?
O.o nie widze tam takiej opcji


Możesz tylko zapłacić za przesyłkę żetonem. Niestety musisz bulić 200 złotych...

A ja zgarnołem sobie numer 908 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2007 o 22:16, YahooPL napisał:

A ja zgarnołem sobie numer 908 :P


gratuluje, mnie jeszcze na tej liscie nie ma :P jesli mogl bys mi odpowiedziec na jedno pytanko, jak wybralem zmien adres (bo w tym polu mialem wszystko puste) i na dole wybralem przesylke kurierska gdyz tylko taka byla zaznaczona, to po kliknieicu OK wyswietla mi ze mam 15,90 jeszcze do zaplacenia, gdzie wysylka powinna byc za darmo... o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować