Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Edycja Kolekcjonerska Wiedźmina - lista zamówień cz. 2

141 postów w tym temacie

nareszcie dostalem swoje EK :D
a nie pomysleliscie skad CDP ma dodatkowe EK ??

moze nie wystawilo calosci czyli 2999 na pierwszy rzut ??
moze bylo ich 2500 a reszte przyanje teraz na spokojnie i powoli ?

nie wiem nie znam szczegolow, ale to jedyne sensowne wyjasnienie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2007 o 00:10, Jagged napisał:

nie wiem nie znam szczegolow, ale to jedyne sensowne wyjasnienie :P

A nie pomyślałeś nad tym że ktoś mógł zwyczajnie anulować zamówienie swojej EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmieszny jest ten przydział numerków. O ile mnie pamięć nie myli, to np. KrzysztofMarek zamówił grę jakieś pół godziny przede mną, a jestem 800 miejsc dalej na liście ;) Niemniej cieszę się, że w ogóle udało mi się załapać, a że 905 to taki nijaki numer to już inna bajka...

Ciekawe kiedy poznamy osobę z nr 2999, bo w obecnym tempie to chyba najwcześniej za 2-3 tygodnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Darkstar tak sie sklada ze pomyslalem, ale kto w kilka dni zrezygnuje z EK ? i z tego co widze co wiele osob dostalo te dodatkowa Ek, a pozatym jesli ktos niechcial zawsze moigl sprzedac na allegro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co tak tymi numerkami sie podniecacie... Co za różnica jaki numer będzie gdzieś w zakamarkach pudełka?

A EK dostaliśmy teraz ponieważ ktoś pewnie anulował zamówienie... Nie ma co sie spisku doszukiwac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zamówienia beda anulowac dopiero jak przyjdzie do zaplaty albo same zostana anulowane bo ktos nie zaplaci
P.S. A w ogole jak mozna jednej osbie sprzedawac wicej niz 1 EK powinno byc jedna osoba 1EK. Pózniej beda na allegro wystawiac po 400z/ ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fataem -> ja dostałem innego maila, mogłem wybrać koszulkę, ale dostawy ani formy płatności już nie... Czy to przypadkiem nie jest jakiś problem techniczny ze strony CDP? EK niby mam moich zamówieniach, ale teraz już nie mam pewności, czy ją dostanę... A dostałem maila takiego(kodowanie od razu było spieprzone, nie moja wina):

KrAcik

Dziękujemy za zainteresowanie edycj± kolekcjonersk± gry WiedĽmin.

Utworzyli¶my dla Ciebie domy¶lne zamówienie na grę (1 sztuka, wysyłka za pobraniem).
Po zalogowaniu na konto gram.pl w moich zamówieniach masz możliwo¶ć jego edycji (wybór formy płatno¶ci, rozmiar koszulki).

Ewentualne rozbieżno¶ci lub brak możliwo¶ci edycji prosimy zgłaszać bezpo¶rednio do nas na adres: dok@gram.pl.

pozdrawiamy,
zespół gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie za bardzo rozumiem te żale że ktoś zamówił więcej niż jedno pudełko - przecież to prawo klienta zamówić tyle sztuk towaru ile mu się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie za bardzo rozumiem te żale że ktoś zamówił więcej niż jedno pudełko - przecież to prawo klienta zamówić tyle sztuk towaru ile mu się podoba."
A gdyby ktoś zamówił ze 200? I sprzedawał później na allegro za grubą kasę? Normalnego pre-ordera niech sobie zamawiają i po milion sztuk, ale limitowana edycja kolekcjonerska to trochę co innego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 11:26, greenape napisał:

"Nie za bardzo rozumiem te żale że ktoś zamówił więcej niż jedno pudełko - przecież to prawo
klienta zamówić tyle sztuk towaru ile mu się podoba."
A gdyby ktoś zamówił ze 200? I sprzedawał później na allegro za grubą kasę? Normalnego pre-ordera
niech sobie zamawiają i po milion sztuk, ale limitowana edycja kolekcjonerska to trochę co
innego:)

A jak ktoś ma np. kuzyna bez dostępu do neta, który też chce mieć EK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to już problem kuzyna. Niech idzie do kafejki:) Niech nad takimi rzeczami myślą ludzie z CDP i tak kombinują żeby było dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja zamówiłem 1 właśnie dlatego.
A tak przy okazji to wolę, żeby taki koleś zamowił 2 i sprzedał na allegro niż żeby kradł, palił i mordował :)
A poza tym to skąd wiesz, że taki co zamówił 1 EK, nie sprzeda go?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wiesz, ja zamówiłem 1 właśnie dlatego."
I bardzo dobrze. Skończmy tą rozmowę, bo to temat rzeka i zaraz do akcji wkroczą Moderatorzy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulżyło mi - mam numerki 930 i 931. :D
Ale szczerze mówiąc, gdy patrzę na allegro i ceny EK wahające się od 400-500 zł to zaczyna się do mnie odzywać diabełek namawiający do wydudkania kolegi, dla którego zamówiłem drugą sztukę. 300 zł przebitki to nieźle jak na pół godziny do 3 godzin siedzenia przed kompem i przekleństw pod adresem gramowych serwerów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 17:13, Akallabeth napisał:

Ulżyło mi - mam numerki 930 i 931. :D
Ale szczerze mówiąc, gdy patrzę na allegro i ceny EK wahające się od 400-500 zł to zaczyna
się do mnie odzywać diabełek namawiający do wydudkania kolegi, dla którego zamówiłem drugą
sztukę. 300 zł przebitki to nieźle jak na pół godziny do 3 godzin siedzenia przed kompem i
przekleństw pod adresem gramowych serwerów...

Nie ulegaj Ciemnej Stronie Mocy ;) A tak serio, to by było dopiero chamskie... tak jak ja w przeddzień premiery, kiedy powiedziałem wyżej wspomnianemu kuzynowi, że skoro ma net w domu, to niech sam sobie zamawia EK :) Z tego co wiem to wlazł po dwóch dniach, kiedy było po wszystkim(bo obraził się na mnie :)) Teraz wpisał się na listę rezerwową i czeka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować