Zaloguj się, aby obserwować  
awesome

CDA 07/07- Zawartość

76 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2007 o 10:44, karolsobolewski napisał:

A ja czekam z niecierpliwością na ten numer bo bedzie w nim opisana poprawiona i spolszczona
wersja Resident Evila 4. A tak na drugim planie poczytam recenzje Halo 2(ciekawe czy tak go
zjadą jak w Clicku!), Lost Planet i Colin: DiRT. A z pełnych zagram w Instinct bo te symulatorki
lotu mnie nie kręcą, no moze odpale jeszcze Seal of Evil bo EE:ZE już mam.

Halo 2 ... Mnie tam takie FPS-y, konwersje z konsol nie pociągają. Wolę temat numeru, czyli Fallout 3 i recenzje Colin McRae DIRT. Choć, jak zwykle, przeczytam numer od początku, do końca. ;) A co do pełniaków. Może zagram w tego Instinct. A w EE zagram na pewno, lecz najpierw muszę ukończyć gry w które teraz gram :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, dla mnie pierwsze co przeczytam (przeczytam, nie tylko looknę na screeny ;) ), to tekst o Fallocie 3. Po prostu dla kogoś, kto zaliczył dwie poprzednie, pozycja obowiązkowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No więc 10 lipca o 7 rano juz jestem na nogach i grzeje do kiosku,nie ma wyboru:P Numer wydaje mi się kozacki,na pewno pierwsze co przeczytam to fallout 3:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 18:12, thenat17 napisał:

Halo 2 jest dobry, powiem ze miło mi sie grało i nie mam zastrzezen . grafika miodzio w dx10
:)
recenzja pewnie bedzie powyzej 6+


W Clicku! pisali ze grafika bardzo odstaje od dzisiejszych standardow i ze jest podobna bardziej do Conflikt Desert Storm 2 niz nowych gier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 22:33, Kryszek napisał:

No więc 10 lipca o 7 rano juz jestem na nogach i grzeje do kiosku,nie ma wyboru:P Numer wydaje
mi się kozacki,na pewno pierwsze co przeczytam to fallout 3:P:P

Numer faktycznie kozak (ale to drugi albo trzeci z rzędu). Ja nie będę czytał wybiurczo - od początku do końca. Każdy numer CDA tak czytam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie mało ciekawy numer. Może Age of Conon (hehe :D) ale tak to raczej średniawo. A co do pełniaków, to rzeczywiście IMO lepszy Colin 2004 :P (z Playa 07/2007)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie numer bardzo fajny, na pewno nie przeciętny. No bo widzę, że wszystkie gierki z coverka mi w miarę pasują (to jest naprawdę nieprawdopodobne!), recka Halo 2, Colina... Cóż, trzeba przyznać, że w recenzjach nic naprawdę wielkiego, ale to przecież od CDA nie zależy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.07.2007 o 22:37, kolektor napisał:

Numer faktycznie kozak (ale to drugi albo trzeci z rzędu). Ja nie będę czytał wybiurczo - od
początku do końca. Każdy numer CDA tak czytam :P


No ja też cały czytam,ale najlepsze czytam na poczatku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na Heroesów 3 w CDA. :-) Ale coś zawartość nie podnieca tak bardzo.... Ale jak wezmę do ręki to na pewno jak zawsze podnieci... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 10:34, legenda27 napisał:

Ja czekam na Heroesów 3 w CDA. :-) Ale coś zawartość nie podnieca tak bardzo.... Ale jak wezmę
do ręki to na pewno jak zawsze podnieci... :-)


no z dodatkami jakby byl herosik to calkiem niezle :) choc i tak juz mam :P (edycje premierowe :P) ale ladnie by sie to na okladce CD-A prezentowalo :P kto wie, mzoe taka niespodzianke zrobią, bo coś zapowiadali w numerze z morkiem ;p ze to nie jest najwieksza gra jaka bedzie w tym roku czy cos w podobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupie te wydanie z przyjemnoscia a zwlaszcza dla plytki bo podobno tytul Empire Earth jest bardzo dobrą grą tak samo jek ten ciekawie zapowiadający sie Seal of Evil(czy to znowu cos al''a Diablo?) a i ciekaweie sie zapowiadają recenzje ale i tak nie szkoda mi wydac tych 15zł wkoncu zawsze jest cos w numerze co przykuje oko kazdego czytelnika!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku wyluzuj bo jeszcze go oskarżysz o zniszczenie świąt wielkanocnych i bożego narodzenia. To przecież głupi kawałek papieru a ty tu o tradycji mówisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 11:13, Kafar napisał:

Człowieku wyluzuj bo jeszcze go oskarżysz o zniszczenie świąt wielkanocnych i bożego narodzenia.
To przecież głupi kawałek papieru a ty tu o tradycji mówisz.

Mam święte prawo wyrazić, że coś mi się nie podoba i to właśnie robię. Tak samo jak ty masz święte prawo mieć takie i śmakie zdanie o mnie i mnie nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Człowieku nie gorączkuj się :):):) i pokaż mi gdzie napisałem że nie masz prawa nic pisać. Teraz ładnie przeczytaj jeszcze raz co napisałeś i co ja napisałem i wszyscy będą szczęśliwi.. tzn. Ty będziesz bo Ja już jestem :) takie nerwy w dzień wolny od pracy oj oj.. czyżby naród robił się nerwowy?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem nerwowy. Po prostu myślałem że temat "założycielstwa" wątku już dawno przebrzmiał, a tu nagle wyskakujesz jak Filip z Marysi.
Robimy offtop, więc proponuję zakończyć prywatne pogaduchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o Prenumeratę, to też jeszcze nie dostałem numeru 06, reklamacja złożona. Ale to nie pierwszy raz, to ostatni rok prenumeraty, więcej nie biorę, same problemy przez nią mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 12:40, DragonLord napisał:

Jeśli chodzi o Prenumeratę, to też jeszcze nie dostałem numeru 06, reklamacja złożona. Ale
to nie pierwszy raz, to ostatni rok prenumeraty, więcej nie biorę, same problemy przez nią
mam.

ja 06/07 dostałem na 1 dzień po pojawieniu się w kioskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.07.2007 o 12:40, DragonLord napisał:

Jeśli chodzi o Prenumeratę, to też jeszcze nie dostałem numeru 06, reklamacja złożona. Ale
to nie pierwszy raz, to ostatni rok prenumeraty, więcej nie biorę, same problemy przez nią
mam.

ja 06/07 dostałem na 1 dzień po pojawieniu się w kioskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już jutro CDA powinni dostarczyć, ale także zauważyłem, że przy zamówieniu sa problemy i chyba przerzucę się na lepszy sposób - ubije interes z kioskarzem i może taniej sprzeda, bo zapłacę za rok z góry dla przykładu i w dodatku mimo to będę miał zawsze pierwszy.

20070709092819

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować