Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista rezerwowa na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina - dogrywka

226 postów w tym temacie

Czyżby zostało aż tyle EK? A może pierwsza lista została "odfajkowana"? Cóż, to doskonała szansa dla każdego, kto się jeszcze nie załapał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gram.pl

Dla tych, którzy chcieli zamówić Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina, ale z różnych powodów nie byli tego w stanie zrobić, mamy doskonałą wiadomość. Ponownie uruchomiliśmy listę rezerwową, dzięki której można stanąć jeszcze przed szansą zdobycia tego wydania!

Przeczytaj cały tekst "Lista rezerwowa na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina - dogrywka" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oto, co powodują niestabilne serwery... Nie tylko "wyśmienitą zabawę dla userów" w dniu zamawiania preorderów, ale też jakże wesołe sprawdzanie każdego zamówienia oddzielnie przez ekipę CDP :D jak dobrze, że swoje zamówienie złożyłem po TYLKO 8 godzinach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja mam pecha .... cały rok czekałem na EK, zbierałem kasę itp. a tu nagle wyjechałem zanim mi się udało znaleźć jakąś kafejkę internetową wszystko już było wykupione :/ może tym razem mi się uda :) musi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja mam pecha .... cały rok czekałem na EK, zbierałem kasę itp. a tu nagle wyjechałem zanim mi się udało znaleźć jakąś kafejkę internetową wszystko już było wykupione :/ może tym razem mi się uda :) musi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 11:28, les12345 napisał:

A ja poczekam na pierwszego patcha do Wiedźmina i wtedy kupię.


Skąd wiesz czy Wiedźmin będzie wymagał patcha? Możliwe, że będzie dopracowany:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 11:28, les12345 napisał:

A ja poczekam na pierwszego patcha do Wiedźmina i wtedy kupię.

Jak wyjdzie ten patch to sobie poczekasz i zdążysz kupić tylko podstawową wersję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 11:46, wdowiakm napisał:

> A ja poczekam na pierwszego patcha do Wiedźmina i wtedy kupię.

Skąd wiesz czy Wiedźmin będzie wymagał patcha? Możliwe, że będzie dopracowany:P

>A widziałeś ostatnio jakąś dopracowaną grę????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować