Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista rezerwowa na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina - dogrywka

226 postów w tym temacie

>A widziałeś ostatnio jakąś dopracowaną grę????

Nie ale możliwe, że Wiedźmin nie będzie zabugowany;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że udało mi się zamówić za pierwszym razem :)) Dużo zrezygnowało albo zdecydowali się odbierać tym którzy zamówili dwie ;pp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh...już teraz bym się pewnie nie załapał na EK. W sumie nie żałuję, bo i tak dosyć droga edycja. Może kiedyś kupię zwykłą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miałem pecha, bo gram.pl preordery udostępniło wtedy kiedy byłem na obozie i nie mogłem zamówić więc mój mail pojawił się na liście rezerwowej. mam nadzieję, że uda mi się kupić EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 11:32, Doreczek napisał:

Widzę, że CD Projekt ma cały czas chętkę na większy zarobek...


dlaczego tak sadzisz? Czy egzemplarze ktore są wolne z powodu bledow w zamowieniach mamy wyrzucic do smieci?

Pozdr.
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 12:42, dark raziel napisał:

Podziwiam Was, wywalać 200 zł na grę, o której nic nie wiadomo.


Bez przesady, wiadomo juz calkiem sporo;) a do premiery bedzie wiadomo jeszcze duuuzo wiecej:)
M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 12:47, Mike napisał:

ciach


Mike dalej nie odpowiadacie na maile na adres gracze@cdprojekt.com...
Przekazal SzaacH ze podpis Twoj chce "rozoffym" mazakiem ? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, lista rezerwowa na pewno przyciągnie parę osób które nie zdążyły zamówić EK, bardzo dobrze że CDP pomyślał od razu o zrobieniu takiej listy, a nie czeka do premiery żeby zobaczyć ile egzemplarzy im zotanie.
A na przyszłość radziłbym jednak wprowadzić system sprzedaży 1użytkownik=jeden egzemplarz może chociaż trochę zniwelowało by to sytuację gdzie ktoś komu naprawdę zależało na EK nie mógł jej dostać, a inni już odstawiają coś takiego http://www.allegro.pl/item213052434_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_unikat_nr_26_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 12:47, Mike napisał:

> Podziwiam Was, wywalać 200 zł na grę, o której nic nie wiadomo.

Bez przesady, wiadomo juz calkiem sporo;) a do premiery bedzie wiadomo jeszcze duuuzo wiecej:)
M.


Nie ma w tym żadnej przesady :) To naprawdę jest jak kupowanie kota w worku. Na razie są same rzeczy, które publikuje producent, a jakoś nigdy nie widziałem, żeby producent chwalił sie jakie to byki zrobili. Jak to będzie chodzić dowiemy się dopiero jak gra wyjdzie.
Co nie zmienia faktu, że zamówiłem EK i czekam z niecierpliwością.
Jak (nie daj Boże) będzie chłam to i tak nie będzie z mojej strony żadnych problemów. Lubie proze Sapkowskiego (film mi się nie podobał, ale i tak go oglądam :P)

Też jestem w "drobnym" szoku, jak widze co się dzieje z zamówieniami EK - idzie o zainteresowanie a nie o wykonanie (były szczere przeprosiny i dla mnie to zupełnie wystarczy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamawiamy teraz EK na wszelki wypadek, jeśli wyjdzie jakieś demo od razu się sprawdzi, gra będzie beznadziejna-anuluje się zamówienie, gra będzie świetna-już nie będziemy się martwić o wypasiony egzemplarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 13:22, darkwind21 napisał:

Zamawiamy teraz EK na wszelki wypadek, jeśli wyjdzie jakieś demo od razu się sprawdzi, gra
będzie beznadziejna-anuluje się zamówienie, gra będzie świetna-już nie będziemy się martwić
o wypasiony egzemplarz.


szkoda że nie moge napisać że masz 200% racji :) (bo max to 100) jakbym umiał pisać nogami to podpisał bym się wszystkimi czterema kończynami pod twoją wypowiedzią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 13:15, darkwind21 napisał:

Ciekawe, lista rezerwowa na pewno przyciągnie parę osób które nie zdążyły zamówić EK, bardzo
dobrze że CDP pomyślał od razu o zrobieniu takiej listy, a nie czeka do premiery żeby zobaczyć
ile egzemplarzy im zotanie.
A na przyszłość radziłbym jednak wprowadzić system sprzedaży 1użytkownik=jeden egzemplarz może
chociaż trochę zniwelowało by to sytuację gdzie ktoś komu naprawdę zależało na EK nie mógł
jej dostać, a inni już odstawiają coś takiego http://www.allegro.pl/item213052434_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_unikat_nr_26_.html



Gość jest po prostu śmieszny ! 580 zł za EK xD tak czy tak CDP powinien coś z tym zrobić (po emailu do celu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> ktoś komu naprawdę zależało na EK nie mógł jej dostać, a inni już odstawiają coś takiego

Pffff, a sprzedawanie na allegro czym jest? Ci co niemogli jej dostać mają ponownie okazje! I ja się postarają to na pewno dostaną, a nie będą mieli tylko jakąś tam szanse, żę coś im się trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee tam...znowu? Widocznie cena za wysoka bo nie schodzi :P Ale żeby dawać EK po raz trzeci ??? No cóż, dziwne, teraz EK już nie będzie Ek skoro można ją kupić ponad tydzień po pierwszym "rozdaniu"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować