Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lista rezerwowa na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina - dogrywka

226 postów w tym temacie

Dnia 07.07.2007 o 13:36, Ronx napisał:

Eee tam...znowu? Widocznie cena za wysoka bo nie schodzi :P Ale żeby dawać EK po raz trzeci
??? No cóż, dziwne, teraz EK już nie będzie Ek skoro można ją kupić ponad tydzień po pierwszym
"rozdaniu"...


Jest to rezerwacja egzemplarzy, które pojawiły się u użytkowników którzy nie zamawiali Edycji Kolekcjonerskiej lub rezygnują z podwójnych zamówień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 13:31, kulken napisał:

> Ciekawe, lista rezerwowa na pewno przyciągnie parę osób które nie zdążyły zamówić EK,
bardzo
> dobrze że CDP pomyślał od razu o zrobieniu takiej listy, a nie czeka do premiery żeby
zobaczyć
> ile egzemplarzy im zotanie.
> A na przyszłość radziłbym jednak wprowadzić system sprzedaży 1użytkownik=jeden egzemplarz
może
> chociaż trochę zniwelowało by to sytuację gdzie ktoś komu naprawdę zależało na EK nie
mógł
> jej dostać, a inni już odstawiają coś takiego http://www.allegro.pl/item213052434_wiedzmin_edycja_kolekcjonerska_unikat_nr_26_.html



Gość jest po prostu śmieszny ! 580 zł za EK xD tak czy tak CDP powinien coś z tym zrobić (po
emailu do celu)



Niech ja dorwe tego uhhh frajer nie dość że pozbawił kogoś EK to jeszcze walną taką cene CDP licze na was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie swoje Ek trzymam chociaż coraz bardziej zastanawiam się czy jednak nie wymienić na zwykłą edycję, poczekam do premiery jak będzie kasa i nic nie będzie wskazywało, że gra okaże się gniotem to kupię, a jak nie to trudno zadowolę się samą grą bez dodatków( chociaż na tej koszulce mi zależy).
PS. Widzieliście że w sklepie znowu jest dostępna EK STALKERA.
PS.Zabrzmi to kontrowersyjnie ale uważam że mimo wszystko cena EK Wiedźmina jest przesadzona, dlaczego spójrzcie na wydanie EK Neverwinter Nights 2, koszulka jest, album jest, medalik jest, ogólnie są dość zbliżone ale do NWN2 dorzucili jeszcze NWN. Jakby nie patrzeć samo NWN ok 50zł, ale to oczywiście tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na początku niby wszystkie zeszły, a teraz już drugi raz otwierają rezerwe....super, okaze się jeszcze że ktoś z rezerwy bedzie miał numer niejszy od mojego, choć zamówiłem w dzień premiery :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a powiedzcie mi w jaki sposob nie placic za dostawe EK ? nie moge nic zmienic, samo mi dodalo do kwoty 15 zl za wysylke, a mam wirtualna kase, nie mam wykupionego zetonu, powiem odrazu a nie wiem jak to zrobic... co zrobic zeby to zmienic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 14:08, Jagged napisał:

a powiedzcie mi w jaki sposob nie placic za dostawe EK ? nie moge nic zmienic, samo mi dodalo
do kwoty 15 zl za wysylke, a mam wirtualna kase, nie mam wykupionego zetonu, powiem odrazu
a nie wiem jak to zrobic... co zrobic zeby to zmienic...



Mam ten sam problem, napisałem do działu obsługi klienta ale coś nie odpowiadają,w poniedziałek znowu napiszę może się w końcu odezwą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to listę rezerwową powinni ponownie uruchomić po tym, jak już udostępnia całą listę, ile egzemplarzy już zostało zajętych i kto jest szczęśliwcem... bo ja tego nawet nie wiem, w związku z wciągnięciem z poprzedniej rezerwowej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to listę rezerwową powinni ponownie uruchomić po tym, jak już udostępnia całą listę, ile egzemplarzy już zostało zajętych i kto jest szczęśliwcem... bo ja tego nawet nie wiem, w związku z wciągnięciem z poprzedniej rezerwowej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kurde jest tego zamieszania z tą EK moze wreszcie pokazał by ktos cała liste tak tak ja wiem ze ludzie bardzo chca dopasc tą gierke nom ale na kilkadziesiąt milionów polaków trudno jest rozdac te kilka tysiecy egzemplarzy a zwlaszcza ze prawie kazdy chce :D...
nom nic poczekamy zobaczymy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko do CD-Projekt/gram.pl, nie związane z LEK Wiedźmina, ale związane z samą grą:
Czy są jakieś szanse na czat, np. na gramirc, z twórcami gry Wiedźmin???? Byłoby to moim zdaniem fajne rozwiązanie, bo każdy gramowicz mógłby zdać pytanie odnośnie tejże gry. Więc jak??? Można mieć jakieś nadzieje? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 13:42, wdowiakm napisał:

> Eee tam...znowu? Widocznie cena za wysoka bo nie schodzi :P Ale żeby dawać EK po raz trzeci

> ??? No cóż, dziwne, teraz EK już nie będzie Ek skoro można ją kupić ponad tydzień po pierwszym

> "rozdaniu"...

Jest to rezerwacja egzemplarzy, które pojawiły się u użytkowników którzy nie zamawiali Edycji
Kolekcjonerskiej lub rezygnują z podwójnych zamówień;)

Co za różnica...po prostu im nie schodzi i tyle. W przypadku innych EK nie pamiętam takich sytuacji, zresztą weźmy pod uwage to, że EK było aż 3 tysiące...moim zdaniem zdeka za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.07.2007 o 12:47, Mike napisał:

> Podziwiam Was, wywalać 200 zł na grę, o której nic nie wiadomo.

Bez przesady, wiadomo juz calkiem sporo;) a do premiery bedzie wiadomo jeszcze duuuzo wiecej:)
M.

Demo, filmik z gameplayem? Do tego czasu, moim zdaniem, nie warto kupować kota w worku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować